Epizody(10)

Na začiatku druhej série si Ash Williams (Bruce Campbell) konečne užíva svoj vysnívaný život v Jacksonville. Ale to len do chvíle, kým ho počas párty nenapadnú dvaja démoni. V tej chvíli je jasné, že svet opäť potrebuje jeho silu a Ash musí so svojim tímom opäť bojovať proti nesmrteľnému zlu. (Marceloo)

malylada

První série byla spíše zklamání, neboť očekávaní návratu klasiky v seriálové podobě byla veliká. Hlavně scénář pokulhával, rychle tvůrcům docházel dech v nápadech a krvavé řežby se okoukávaly. Druhá série začíná velmi dobře a rýsovalo se to na milé překvapení, které by mohl překonat první sérii. Bohužel pátým dílem jde vše z kopce a stává se z toho směšný patvar s průměrným finále. Campbell je zkrátka boží, táhne celou sérii a spolu s perfektní řezničinou patří k tomu nejlepšímu. Opravdu nevidím důvod, proč by měl seriál pokračovat, neboť potenciál se zdá být vyčerpaný a pouze dobrá akce s vtipkujícím Campbellem nestačí.......6/10 ()

Trevor

Druhá séria je podstatne slabšia ako prvá, Ashových hlášiek je menej, prvé epizódy série sú pomerne nudné a aj keď kvalitu neskôr potiahnu nahor masky a démon Baal je to príliš malou kompenzáciou za absenciu humoru a potokov krvi z prvej série. Pokračovanie je miernym sklamaním a som vďačný, že mám túto sériu už úspešne za sebou. ()

ConanVJ

Druhá série navazuje přímo na první příběhově a nasadila spíše více humoru než hororu. Není to na škodu, ale temnější atmoška posledních dílů by se mi líbila víc. Krve je zde opět hodně a všelijakých zmutovaných potvor a démonů taky. Celkově je většina dílů slabších než u první série, ale našláplej konec mi to vynahradil. Proto dávám 2. sérii 86% :) ()

Marceloo

Na začiatku druhej série si Ash Williams (Bruce Campbell) konečne užíva svoj vysnívaný život v Jacksonville. Ale to len do chvíle, keď ho počas párty napadnú dvaja démoni. V tej chvíli je jasné, že svet opäť potrebuje jeho silu a Ash musí so svojím tímom opäť bojovať proti nesmrtelnému zlu. - Druhá séria má velmi silný rozbeh, ale v druhej polovici jej akosi dochádzajú sily. Ash je stále v perfektnej forme a jeho hlášky sú nezabudnutelné. Poteší aj prítomnosť viacerých zabudnutých postáv, ako napríklad legendárnej Cheryl. Stanica STARZ sa našťastie nebojí žiadnych hlúpych obmedzení, takže krv a rôzne ďalšie telesné tekutiny tu tečú potokom. Z finále nemám úplne najlepší pocit a myslím, že dve série tomuto seriálu momentálne úplne stačia, a ak chcú tvorcovia pripraviť tretiu, mali by si radšej trochu počkať. + herec z The Evil Dead a Evil Dead + herec z Suburban Gothic a Trash Fire + herečka z I Spit on Your Grave 3 + herec z Wolf Creek + herec z The Midnight Meat Train a Darkness Rising + herec z The Boy + herečka z The Evil Dead ()

ScarPoul

O trochu slabšia ako prvá séria. To ale neznamená že je to menej krvavé, alebo vtipné. Má to v sebe stále tú nadsázku a debilný humor a tiež je to prešpekulovanejšie v rámci vrážd. Čo oceňujem je predstavenie ďalšej sorty démonov, ktorá komplexnosť príbehu posúva ďalej. A rovnako je tomu aj v rámci takých dejovým zvratov ako cestovanie v čase a ďalší návrat do Cabin in the woods. Pekných a chutných dievčat je tu tentoraz pomenej a ak sa aj nejaká zjaví odíde pomerne rýchlo zo scény. Čo je trochu škoda. Inak stále taká pohodová jazda k starým slasherom za sprievodu parádnej hudby a sympatických postáv. 2. séria - 80% ()