Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Sotva jsem tvůrce v minulém komentáři pochválil, hned jsem dostal ještě lepší epizodu. Na něco takového bych si u seriálů velice rád zvykl. Tohle byl fakt podařený díl, který se dokonce dokázal tvářit jako závěr sezóny. Skvělý děj a ještě lepší zakončení epizody, škoda, že nemůžu přihodit i šestý kousek. ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dobre, naháňačka s hybridom pôsobila až moc béčkovo a všetky tie stretnutia, na ktoré sme čakali neboli až tak emocionálne zdrvujúce, ako sme sa možno tešili. Ale to sú len také drobnosti pri konštatovaní, že táto epizóda je dejovo nesmierne nabúchaná a ak by mal niekto dojem, že seriály tu sú len na naťahovanie deja, ktorý by vystačil na jeden film, tak Immolation má vyššie tempo a hutnejší scenár ako ľubovoľné celovečerné sci-fi. ()

warrenur

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zatial najlepsi diel serie a i ten zaver stal za to. Zaujimava "meduza" to z tej Venuse odstartovala. ;) Sice cast udalosti na IO bolo trochu teatralnych, a po stranke vizualnych trikov nie uplne zvladnutych, neboli vsak uplne prehnane. A to sa pocita. 85% ()