Minotaurus (S03E09) (epizoda)

USA, 2017, 43 min

• Frantisek.Fu

20%(6.1.2019)

• Wiikii

Počkat, takže Nick neudělal nic špatného a přesto dostal čočku i když bylo dost očividné, že je jen oběť ... A to nebyla jediná nelogická hloupost v tomto díle...(10.8.2019)

• kenkaku

Prakticky vzato v epizodě se moc neděje. Čekal jsem pokračování v překvapivě nastoleném napětí (druhá polovina předchozí epizody) a ono se vše lacinou berličkou přesunulo z úrovně "nejsme schopni se sžít kilometry od sebe" do úrovně "nejsme schopni se sžít na jednom místě".(16.10.2017)

• classic

Zdá sa mi, že síce horúčkovito nakrúcali nové epizódy s očividným Elánom, ale nazdávam sa, že by mi pravdepodobne prospeli dlhšie prázdniny ? Konkrétne sa vrátili nad polovicu tretej sezóny. Dva znepriatelené tábory sa spoja dohromady, a to zaváňa ďalšími očakávanými problémami, ktoré sa spočiatku zosypú, ako lavína. Keď som k tomu pozoroval jednotlivé herecké výkony všetkých zúčastnených aktérov + trochu som sa zamyslel nad tým, čo museli vyrozprávať cez predpísaný scenár, tak som sa často čudoval, chytal za hlavu, a pociťoval enormnú, všadeprítomnú imbecilitu, ako vyšitú ! Ozaj, otrasný zážitok ! Číri a hlúpi amatéri !(15.9.2017)

Nečekal jsem, že by druhá polovina série přinesla hned ze startu náboj jako začátek. V tomto díle se prakticky nic velkého nestane, ale nastává nový a větší problém pro obě skupiny.(24.9.2017)