Film vypráví příběh mimořádně úspěšné matky prožívající zdánlivě dokonalý život, ale ve skutečnosti je díky neustálému stresu na pokraji zhroucení. (Freeman Ent.)

MAAUZ

Jedna z těch sprostších komedií. Kathryn Hahn byla vážně skvělá! Nejvíc byla asi scéna u terapeutky. ()

TSZ

Nevtipná nuda... mužské publikum ocení alespoň Milu Kunis, která je většinu filmu sexy způsobem přiopilá/nadržená, ale jinak jde o standardní sračku, kterých se točí ročně plno - po žabomyších hádkách o hovně se nakonec všichni polepší a řeknou si, jak se mají rádi. Zbytečný film. ()

Miagy

Ja som sa nečakane bavil, na môj vkus fil mtrochu pridlhý a našlo sa pár nudných scén, ale inak príjemná zábava. 4* za matky rebelky ! ()

elimS

80% - komentář 20ti slovy: Pro matky zcela jistě "kultovní" film, pro mě zábavná komedie s dobře sladěným obsazením a hudbou. Smál jsem se, učel to splnilo. ()

tlesk

Matky na tahu jsou zábavnou oddychovou komedií se sympatickými hlavními hrdinkami a typicky krásným happy endem, při níž se několikrát od srdce zasmějete (ostatně stojí za ní autoři scénáře k Pařbě ve Vegas). Dostává se k nám zkrátka film, který pobaví, neurazí a obratně pracuje se stereotypy, jež jsou někdy zábavné a vystihující více, někdy méně. Pro jednodušší pobavení a jedno shlédnutí však snímek nelze nedoporučit, na to jsem se bavil až moc dobře. Závěrem se sluší dodat, že pokud si potrpíte na rodinné dojímání, neodcházejte hned po skončení filmu z kina. V titulcích se dočkáte celkem zajímavých rozhovorů s matkami hereček v ústředních rolích, hezky v duchu filmu… Více zde: http://nafilmu.cz/2016/08/recenze-matky-na-tahu-2016-o-stinnosti-materstvi-s-humorem/ ()

hekla

Poměrně koukatelná oddechovka, chvílemi nuda a poměrně trapno, chvilkami zábava. Trojka bad moms Mila Kunis, Kathryn Hahn a Kristen Bell se navzájem příjemně doplňují, Christina Applegate by měla dostat oscara za nejnepříjemnější postavu ve filmu a Jay Hernandez jako sexy tatík taky ujde. Co se týče hereckých výkonů absolutně nepřesvědčivé a přehrávané, ale to radši nebudu rozpitvávat. Scéna v obchodě je božsky natočená a sestříhaná a je vrcholem filmu. Nechápu, jak to dokáže daleko lepší a zábavnější. ()

joelly01 odpad!

Rikala jsem si "kdyz uz to vypada ze vstoupis do klubu, tak se aspon podivej na nejaky film o matkach, at vis, co te ceka. A zacni s necim lehcim a humornym". A tak jsem zacala s Bad Moms a toto nebyla vubec dobra volba. Takovy hnus, malem mi to oci vypalilo! Krecovite, nevtipne, trapne... Mila Kunis jako matka dvou pubertaku? Vypadala spis jako jejich trapna starsi sestra! O zbytku ansamblu se ani nezminuji. Dej prihlouply a vtipy treskute trapne. Stydela jsem se za vsechny herce/postavy v tehle sracce skarede (jak mluvim sproste na plnou hubu tak film je tedy opravdove ZLO). Hlava mi nebere ze si nejaky mental prosadil jeste dalsi dil. Za to uz musi utracet penize (Kino ci DVD) jen opravdovy debil. ()

TEKAS

Typický americký vývar ve stylu pejska a kočičky. Je to místy vtipné, místy, aspoň trochu zajímavé, místy trapné, bezduché, přitažené za vlasy a naprosto jasně určená dějová linie, bez nějakého překvapení. Na uvolnění a odpočinutí dobrý, za týden člověk neví o čem to bylo. ()

TaNya_

Jediný na co se tady dalo koukat byl ten chlap... Vůbec netuším, proč jsem to dokoukala, ale ten otřepanej rádoby poučnej závěr mě opravdu dorazil. Tomuhle filmu nevěříte snad ani jednu roli a jestli je tohle ideál nějaké společnosti, tak jenom v hlavách přituplých Američanů. ()

departed

Výpověď matek okolo čtyřicítky o tom, jak částečně litují toho, že si pořídily děti moc mladé a zároveň o tom, jak by pro ně udělaly vše na světě. Poselství pochopeno. Užívejte si dokud to jde, protože s dětmi to bude mnohem, mnohem těžší, ale zároveň hezčí. PS: film určen výhradně pro matky. PSS: závěrečný titulky byly hezký. ()

SONY_

Na Gwendolyn jsem měl vlastně od začátku filmu veliký vztek, neměl jsem ji rád a tak jsem fandil a podporoval Amy. A ta mě potěšila. Vlastně celý film byl fajn, byl sice trochu ztřeštěný, ale na večerní pohodu i zábavnej. Po celý film doprovázely i super soundtracky. /70%/ ()

george82

Luxus. Holky kolem M.Kunis byly excelentní a hlavně K.Hahn. Je to odpočinkové, zábavné a utíká to. Za mě ideál. Ať jsou takový všechny mámy. :) ()

marek29

Bad moms? Podle traileru kdo ví jaká prdel, ale Mila Kundis tentokrát zvostala kapánek (míli) za svým potenciálem.. Byli jsme na tom originále v Centrevillským kině a nejen, že jsem únavou usínal, ale byla to zkrátka Béčková komedie z toho co jsem měl "štěstí" nezaspat. A takovýchto ryb bohužel v řece už pár plave. Nebýt jedné odrovnávací scény, má to celou dobu náboj snahy o vyvrcholení, ale přitom celou dobu nejde ani na dohled stáhnutí předkožky. Snaha o eskalaci filmu do nadpřirozeně oduševnělé roviny v závěrečných titulcích, je už jen parodický umíráček zahraný na foukací harmoniku pohřbívaje "Matky na tahu" do kinopekla. Maucta & průměrný šedý 3* Edit o 4 roky později na vánoce: zaslouží si to 4 hvězdy. Je to prdel a nenudí to. Je to trochu babská záležitost ale dá se to. Palec hore ()

ConDar

Super,bavila som sa ,aj keď je to také reálne- miestami :-) dúfam,že moje výbuchy smiechu ľudí v kine moc nerušili ()

Matky na tahu podruhé

Matky na tahu podruhé

24.12.2016

V kinech letos propadla spousta sequelů, po kterých víceméně nikdo netoužil, v Hollywoodu si s tím ale nelámou hlavu. Produkční firma STX Entertainment totiž oznámila pokračování Matek na tahu, a to… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér