Film vypráví příběh mimořádně úspěšné matky prožívající zdánlivě dokonalý život, ale ve skutečnosti je díky neustálému stresu na pokraji zhroucení. (Freeman Ent.)

AndrewNewman

Fajn komédia o mamičkách, avšak nie len pre mamičky. Samozrejme je to strašne predvídateľná vec, samozrejme, že viete ako to celé dopadne. No vadí vám to vôbec pri takomto filme? Mne osobne nie, pretože ak má komédia sympatické obsadenie (Mila Kunis je úžasná), svižné tempo a pár skvelých hlášok a scén, rozhodne to nie je až také zlé. Pokojne by som si to pozrel aj v kine. ()

lobo87

Po dlhšom čase dobrá komédia. Krásna Mila so svojimi kamoškami to roztočia a všetci rodičia (hlavne teda mamičky) sa určite v nejednej situácii nájdu. Duo Lucas/Moore urobilo od svojho debutového filmu Na šrot pekný pokrok... 70% ()

Domas88

Prostě někdo natočí komedií a nebo romantických komedií , za rok tisice a jde se na to podívat, tohle můžeme zavidět, opět vcelku povedené dílo, prakticky bez nějaké velké myšlenky, ale na pobavení stačí. ()

Plaque odpad!

BM = Bad Moms alebo aj Bad Movie / MK = Mila Kunis alebo aj Mega Kunda / HK = Hahn Kathryn alebo aj Hrozná Kokotka / KB = Kristen Bell alebo aj Kurevský Brak / JL = Jon Lucas alebo aj Ježišmária Lentonie... Myslíš, že je to náhoda? ;-) ()

Blazis34

Matky na tahu určitě diváka nenudí, tři odlišné příběhy, které mají jedno společné. ALE... Moje oblíbená Mila Kunis je na strhanou matku až moc půvabná, Kristen Bell na pozdejší roli tvrďačky až moc hodná, jediná snad Kathryn Hahn se do role hodila. Dále děj lehce postrádá smysl a realitu a jak se asi film vyvine dokázalo odhadnout i malé dítě. Větší popularitu se snažil zvednout i soundtrack plný známých hitů, ale ne všechny písničky se mi tam hodily. Pro mě se jedná o komedii na jedno shlédnutí, u které jsem se určitě nenudil, ale hodnotím-li kvalitu filmu, musím se zastavit na lepších dvou hvězdách - 40%. ()

ajusinka14

Fakt som chcela, aby sa mi tento film páčil, hlavne aké super promo na ten film spravili. Rozhovory s nimi boli strašne vtipné a keďže mám Kristen a Milu rada, myslela som si, že to bude aspoň taká priemerná trojhviezdičková komédia. Tú jednu hviezdu som dala za tých pár, málo scén, na ktorých som sa zasmiala. Inak to bolo trapas a jedno veľké cliche. A tých spomalených záberov tam bolo toľko, že ten film by bol asi o pol hodinu kratší, keby ich dali v normálnej rýchlosti. ()

blazma

Musím uznat, že je to velmi povedená komedie. Sice se do světa a myšlenek matek jako muž nemůžu vůbec vcítit, takže mi je jasné že to nemusím prožívat tak moc jako právě matky, které se třeba v podobných situacích nacházejí, i přesto musím uznat že od začátku do konce jsem se bavil. ()

tchempi

Sci-fi pro ženy. Všechno, co se ve filmu odehrává, se v reálném světě neděje a je to ryzí utopie. Ovšem divačky jsou z toho unešené. P.S. Pro diváky (muže): Ženské postavy jsou sympatické, mluví sprostě, občas padne i nějaká dobrá hláška, takže ten film s partnerkou přežijete. ()

Cako_SK

Ach tie americké konce. Občas som sa cítil trápnejšie, ale nebolo to nič strašné. Priateľke sa film páčil a dá sa povedať, že celkom aj mne :) aj keď je pravda, že je to skôr pre ženy. Mila Kunis to zachraňuje a Kathryn Hahn nemusím veľmi ani ja.Kino NR - 3,4 *** ()

LencaN

Je mi jedno, že to třeba občas bylo klišé nebo že se objevilo něco stupidního. Mě to totiž bavilo, i když matka nejsem. Ta trojka "zkažených matek" byla super. Mila mi tady nevadila, skvěle jí sekundovala Kristen Bell, která měla hrozně roztomilou roli a fandila jsem jí. No a třetí do počtu božácká Kathryn Hahn. Ta je komediální talent. A Kelly z Ženatý se závazky Christina Applegate mě upřímně překvapila, že je skutečnou herečkou a ne jen kdysi slavnou bublinou. Málem jsem se zajíkala smíchy u dvou scének - nájezd na supermarket a vysvětlování mužské fyziologie pomocí kapuce v koupelně. ()

rigby

Žádný zázrak se nekoná, ale pro slabé chvilky, kdy chce člověk jen vypnout a nad ničím nepřemýšlet, je to vhodné a dá se to i snést. Ale jinak je to jen pro silné nervy a nebýt Mily Kunis, tak se na to opravdu ani nepodívám. Plně zasloužené a tvrdě vydřené dvě hvězdičky. Podruhé už bych to nesnesl. ()

JenomDominik

Praštěná komedie o tom jak těžký je být matkou, na kterou se dobře kouká. Za přijemný herecký obsazení a soundtrack dávam o hvězdu navíc. 70% ()

Paserak odpad!

Zvracím...nejde to zastavit....stále zvracím...bože, ne a ne přestat. ta ukroušská čubička Kunis nám bude kázat o mateřství? Tak tohle bylo jako co? Zbytečný film se zbytečnými herci....hrozný...po všech stránkách....Ti co dali 4 hvězdy nechť mi prominou..............uplynulo pár hodin od shlédnutí tohoto škváru a nepřestávám blít. Chce se mi něco rozbít. Hnus. Debilita. jak mě vůbec může taková srágora vytočit. Ať zahyne kultura co dokáže vyplodit takovou sračku. Fuj! ()

ZetDaElO

Návod pre unudené matky ako dostať do svojho života trochu punku. Tvorcovia si zrejme užívali novo kúpenú slow motion kameru, ktorú využili pomerne často. V rámci žánru nenáročných komédii nie je takmer čo vytknúť, možno až na neštandardné množstvo drsného, v tomto prípade vaginálneho humoru. Komédia na ktorej sa dá zasmiať. 6/10 ()

Matky na tahu podruhé

Matky na tahu podruhé

24.12.2016

V kinech letos propadla spousta sequelů, po kterých víceméně nikdo netoužil, v Hollywoodu si s tím ale nelámou hlavu. Produkční firma STX Entertainment totiž oznámila pokračování Matek na tahu, a to… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér