Film vypráví příběh mimořádně úspěšné matky prožívající zdánlivě dokonalý život, ale ve skutečnosti je díky neustálému stresu na pokraji zhroucení. (Freeman Ent.)

Illy

Prostě Mila Kunis. A dokonce to bylo příjemně ftipný (upozorňuju pro útlocitné, že humor je místy dost přisprostlý). Taková oddechovka. ()

TheSpearCZ

Když nemáte na co koukat, pusťte si Bad Moms. Člověk, který se po celý film alespoň 3x nezasměje, nemá smysl pro humor. Doslova. Čisté 4* ()

majec4

Naivne a blbe. Jedine co sa podarilo bol vyber hereciek. Vsetkym ich role sadli, ale film ako taky bol poriadny trapas. Pri kazdej druhej scene som mal pocit, ze moj komentar k nej by bol dlhsi ako samotny film. Bolo to asi fakt zbuchane za dva dni, alebo si proste tvorcovia povedali: "Buchnime tam hoco, tie sliepky si to uziju aj tak." Zeny neberte to v zlom, stazujte sa v Holywoode co z vas robia ;-). ()

Hepy13

Naštěstí je to komedie a dá se to brát s rezervou. Jestli nám ale měla Mila Kunis připadat jako chudinka, strašná matka, která má údajně blbýho šéfa, a v životě to má těžký, tak na mě to vůbec nepůsobilo. Samá párty, volnýho času taky né zrovna málo, kandidatůra na školní funkci, o peníze taky žádná nouze. Těžký život svobodné matky s dětmi v realitě vypadá poněkud jinak. Ještě že název vystihuje film úplně trfně. A Mila je fakt sympaťanda. ()

avitakova

Hodně povedená komedie snad i pro všechny věkové kategorie. Každý si v ní najde to svoje a ještě k tomu se neuvěřitelně pobaví. Vážně můžu říct, že takhle jsem se v kině snad možná ani ještě nezasmála. Celkově všechny 3 hlavní postavy byly promyšlené do detailu a jejich představitelky si s nimi vážně úžasně poradily. Ale za mě teda asi největší klobouk dolu Kathryn Hahn, protože ta byla fakt naprosto dokonalá haha!! K "dokonalosti" sice stále něco chybí, ale myslím, že tato komedie přibyla na můj velmi krátký seznam kvalitních komedií. ()

noelcoward73

Výborný film - bavil jsem se od začátku do konce! Musím doporučit také mužům - není to rozhodně film jen pro ženy (jak by se třeba mohlo z traileru zdát). Hodně vtipných scén a hlášek. Zdaleka jsem ještě neviděl všechny filmy s Milou Kunis, ale tahle role jí výborně sedla, velmi dobře se jí zhostila. Opravdu nemám nic, co bych mohl vytknout - dobrý námět, scénář, výborný výběr hudby, skvělá režie, dobře propracované i vedlejší role. ()

Illuminare

Film o ženských problémech, který režírují chlapi a k němuž scénář psali též chlapi prostě nemohl dopadnout lépe. Spousta vtipných scén i vtipných odkazů. Jen Mila Kunis mi do role matky moc nesedí, ale ve všem ostatním byla skvělá. Hlavně když si polila obličej kafetem pak chvilka než se zatáhne okno a F*********CK!!!!! Kdybych to měl schrnout do jedné věty. Film který přátelům můžete doporučit všema deseti. ()

Matli

Jako komedie je to celkem průměrné, i filmařsky slušná průměrná práce (až na pár (doslova) zpomalených scén (třeba v obchoďáku), ty si budu dlouho pamatovat), ale někomu kdo má dvě děti a podobné životní situace, tak to bude notovat, takže hvězdička navíc spíše za to. 68% ()

Móó

Hodně velká oddechovka spíše pro ženy. 50 %. Ale hlavní myšlenka, kterou by si divák měl odnést, je podle mě skvělá. :) ()

Bozvav

Uznávám, tento film není zrovna sofistikovanou studií sociálně psychologických pohnutek žen, jenž většinu svého nejlepšího věku tráví mezi sporákem, lítáním na kroužky a praním, ale je to řežba. Bláznivá, trhlá a dost vtipná. Žádné nové velké pravdy, ale pořádná porce srandy. Za mne 80%. Jediné co mi trochu vadilo je moc "miluji vás" a jiné typicky americké klišé cituplné výlevy. Naštěstí jich nebylo moc. ()

pend

Asi nejzajímavější je na tomto filmu obsazení. Jinak pár slušných momentů, nepřekvapivý závěr s s několika moralitami. ()

TuT

55 %, viděno s drahou polovičkou, tak jsem díky empatii překonal trapná místa a tak nějak se to dalo. ()

Radek.SCH

Taková ta tuctová americká komedie, která je sice celá o ženských/matkách, ale jde na tom strašně vidět, že to dělali chlapi. A samozřejmě nesmí chybět morální poučení (když se budete chovat mírně nezodpovědně a neortodoxně, pak to bude sice ze začátku sranda, ale nakonec to s vámi stejně špatně dopadne. Tak buď hodní!) ()

BOURQUE

Dostatočne vtipný, ale má to aj určitú vážnosť v sebe. Ja dávam klobúk dolu pred tou matkou, ktorá všetky tie veci zvládne naraz. M. Kunis vo forme, ale každého (minimálne na fronte vtipných scén a dialógov) tu prevalcuje Kathryn Hahn. PS. Scény krátkych rozhovorov ozajstných matiek s dcérami pred titulkami sú veľmi vydarené. Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

Ben Nevis

To nebyla komedie, ale horor o tom, jak si ženy umí samy na sebe uplést bič a pak se hrozně diví, že to zbytku rodiny vyhovuje a že se nikdo SÁM OD SEBE nepřetrhne, aby jí pomohl. Největší chudák je manžel Mily Kunis, protože celé roky dodržoval nějaká pravidla a najednou je ten špatný, protože se manželka vzbouřila a pravidla mění ze dne na den. Podle mě toto manželství zachranitelné bylo 100%. Je to parodie na způsob, jak ze svého pekla udělat během pár dní ráj na zemi - sehnat sexy nabíječe, omezit aktivity kolem dětí, z náročného manžela udělat podpapučáka, a vyprostit se z maloměšťáckých konvencí. Americké matky film snad trkne, česká matka (doufám) kroutí očima. Film mě vyloženě neotrávil, ale komediální složka spočívá v tom, že sem tak nějaká ženská spadne na hubu. ()

Matky na tahu podruhé

Matky na tahu podruhé

24.12.2016

V kinech letos propadla spousta sequelů, po kterých víceméně nikdo netoužil, v Hollywoodu si s tím ale nelámou hlavu. Produkční firma STX Entertainment totiž oznámila pokračování Matek na tahu, a to… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér