Film vypráví příběh mimořádně úspěšné matky prožívající zdánlivě dokonalý život, ale ve skutečnosti je díky neustálému stresu na pokraji zhroucení. (Freeman Ent.)

The_Peach

Klasická s otrepaným príbehom podívaná spoza veľkej mláky. Ešte šťastie, že sa dalo na zmaľúvanú Milu pozerať. ()

Hedy

Jsou nějaké věci které umí muži lépe než ženy. Mezi tyto věci patří chlastání a komedie. Chlastání se ve filmu téměř neobjevilo. A komedie tam byla jednou za třicet minut. Musel jsem se držet abych si nepoblil klávesnici a stůl. Čekal jsem tupou komedii bez jakéhokoliv náznaku děje kde by jenom tři nenaplněné kundy ožrale halekaly na okolí jak nesnáší cokoliv co má koule mezi nohama. Místo toho jsem dostal imbecilní směsici dvou dějových linií. První vyprávěla o tom jak se sexy MILF snaží vymanit z okovů unavujícího rodičovství. Vezme sebou další dvě takové matky. A jdou se ztřískat a zašukat si. Druhá pojednávala o tom jak se snaží být dokonalou matkou, a jak se snaží zlepšit život svým dětem. Tyto dva děje jsou úplně o něčem jiném. Zatímco jeden vypadá jako levné hovno Pařby ve Vegas (tím urážím Pařbu ve Vegas). Tak druhý vypadá jako klasická americká komedie pro náctileté ze střední školy kde se dvě holky přetahují o to kdo bude královnou třídy. Tyto dva děje spolu korespondují jako kdyby jste se snažili nacpat robertka do zásuvky. Na konec ale musím říct že film byl občas i vtipný. Také ho musím brát s gigantickou rezervou protože to nebylo vytvořeno pro nikoho kdo má koule. Takže za mě má film jednu hvězdičku. ()

mirkath1

To jako fakt nemůžu najít jedinou inteligentní komedii, která je koukatelná? Musím se dívat na americké cool matky, které samozřejmě nakonec všechno vyřeší? Ble ble ble-kde jsou komedie typu -není co ztratit- s Timem Robinsnem? Už se netočí? Tuhle ptákovinu vypínám po 20minutách-pochybuji, že bych nerozflákala monitor ()

Renie42

Dlouho jsem nebyla zklamaná z komedie, kterou jsem chtěla vidět. Mohlo to být horší, ale i lepší. Ukazuje to americké rodičovství, které u nás by asi nezapadlo a že nějaká předsedkyně rady má větší právo než samotný ředitel a že je to takové zaškatulkované. Nejvíc se mi líbily scény ze supermarketu a ta jejich velká pařba. Doufám, že druhý film bude lepší. ()

Katte

Jasne ze to nema logiku, jasne ze je to "blby humor" ale to je na tom to genialni. Kdo chce hlubokomyslne drama tak je debil a neumi si vybrat film a hleda tady co tady opravdu nenajde. Tohle je KOMEDIE a ty maji hlavne pobavit a ne vam do hlavy nacpat kvantum myslenek. Pokud se nekdo chce zasmat, u tohohle filmu se to opravdu povede. Za me naprosto perfekni odreagovani za 4*. ()

AgnesDee

Je to jako teenage komedie ze středoškolskýho prostředí, akorát posunutá o nějakých patnáct let do budoucnosti. A zápletka s pomstou na dětech mi připomíná Sedmilhářky, ale tam byla mnohem více realistická. ()

Sasulka3

Zatim nemam deti, ale kdyz vezmu v uvahu, o co vse se v domacnosti musim postarat bez deti, a mam toho plne kecky. Jake to pak je asi s detma na krku :-D. Co se tyce filmu samotneho, tak zacatek byl hodne premrsteny, az jsem film chtela vypnout. Ale v druhe ctvrtine dostal smrnc pohodove komedie s vtipnymi scenkami. At jsme dospeli s detma, nebo bez deti, nesmime na sebe zapominat ;) ()

peeteno78

Myslím, že slušná komedie, která předčila očekávání toho, že to bude trapná rádoby komedie, která stojí jen na tom, že lidi tam budou mluvit sprostě a diváci se tomu prostě zasmějí. Docela se na to dalo koukat a to i přesto, že Milu Kunis zrovna moc v lásce nemám a nevyhledávám filmy s ní. Pozitivně musím hodnotit hlavně Kathryn Hahn a Kristen Bell, které byly vtipné a zajímavé. Takže vcelku docela dobrá komedie, u které se dalo dobře nasmát... ()

curfew77

Nejzábavnější jsou BAD MOMS tehdy, když nic moc neřeší a prostě sypou poloimprovizované hlášky, zpomalené tanečky a vizuální fóry. Pak má film potenciál toho, čím bezpochyby chtěl být, tedy PAŘBY VE VEGAS pro ženy. Jenže namísto Todda Philipse se tady původní autorská dvojice tentokrát ujala i režie, a kromě toho rozhodla kdovíproč budovat ještě něco jako skutečný příběh... which sucks. V okamžiku, kdy se Amy rozhodne kandidovat na prezidentku školní asociace, tomu definitivně padá řetěz, zbytečné jsou vlastně ale i linky s nezdárným manželem a kýčovitým ctitelem odvedle. Přitom by opravdu stačilo nechat dámy pařit, protože Katryn Hahn si to dává i za mírně otravnou Kristen Bell, dospělé verze mean girls vedené Christinou Applegate jsou taky fajn a Mila Kunis je pořád absolutní hollywoodské zlatíčko, které by pouhým úsměvem a sex appealem utáhlo prakticky jakýkoli film. I tady to dovleče ke třem hvězdám, ale jen za 50 % a to ještě prostě všichni milosrdně zapomeneme na to příšerné cukrování se skutečnými matkami hlavních představitelek v závěrečných titulcích, ok? ()

LAZARUS111 odpad!

Na túto hovadinu som sa dokázal pozerať asi 40 minút. Neviem čo je na tom filme horšie, ten strašne nudný dej alebo to ženské fňukanie. Nikdy viac. ()

PlysovyMacko

Vydarená komédia o zaneprázdnených matkách, ktoré si spravia pauzu od všetkého a začnú si život užívať. Medzitým si znepriatelia iné matky. Pár trefných fórov, pár vulgárnych. Páčilo sa mi kamarátstvo hlavných hrdiniek a sexy vdovec.  Najvtipnejšia scéna je nájazd do supermarketu. ()

mivr

Mlyny Cinemas Nitra. Nakoniec sa z toho vykľula naozaj výborná komédia, ja som sa bavil a priateľka tiež. Komédia o matke (Mila Kunis) ktorá si nestihla užiť svoje najlepšie roky mladosti keďže v 20tich sa stala už matkou. Rozhodla sa seknúť s povinnosťami, a užívať si. Bláznivá komédia z bežného života, oddychovka s dostatočne vtipnými hláškami a scénami. 76%. ()

Enelya

Jako jednohubka na jedno nemocné dopoledne super, více jsem od tohoto filmu ani nečekala. 50% za film + 10% za povedený soundtrack, dohromady tedy solidní 3 hvězdy. ()

blondboss

Bad Moms je jednou z tých osviežujúcejších komédií, ktoré vedia vyčariť úsmev na tvári, ale skôr ide o útoky na prvú signálnu, a teda taký trošku plytkejší humor. Mila Kunis je proste nádherne božská a najviac som si asi užil Kathryn Hahn, tá dávala statočné perly :) Dobrá komédia na sviatočný odpočinok. 60 % ()

Bali10

Možná se to má brát s nadsázkou, a taky sem to tak nakonec bral, ale nemůžu si pomoct - tady je tak moc životních nepravd a tolik hloupostí, že se jen modlim, aby se timhle neinspirovaly všecky ty strašně emancipovaný maminy, co nechaj fakany mlátit se na pískovišti někde na sídlišti a pindaj si na lavičce se sušenkama Bebe v ruce o tom, jak zas našly po tom jejich Fandovi chlup v koupelně.. Aneb na všechno se vyseru, dětem nebudu dělat snídani a k obědu dostanou fast food, takže sem best mom ever, po 12 (!) letech zjistim, jakej je můj manžel kokot že se na něj ani nemůžu fucking podívat, ale na rozloučenou ho přece obejmu a řeknu how sorry I am, abych zaplácala nějaký to klišé, zatim si budu chlastat po barech s nejdivnějšíma ženskýma z okolí, nebudu chodit do práce a ojedu krásnýho inteligentního ovdovělýho samoživitele, protože přece každej takovej letí na takovej čerstvě prozřenej osvícenej typ ženy.. Hodně blízko k odpadu ()

megajalec

Úprimne, film mal hrozne veľa medzier a od reálneho mal veľmi ďaleko. Napriek tomu to bola miestami sranda, dalo sa zabaviť a film nenudil. Navyše, bonusom je Mila a samozrejme Kathryn Hahn, ktorá ťahá celý film. A palec dolu za neskutočne odfláknutý a zbabraný záver (nemyslím posedenie s vlastnými mamami). ()

Matky na tahu podruhé

Matky na tahu podruhé

24.12.2016

V kinech letos propadla spousta sequelů, po kterých víceméně nikdo netoužil, v Hollywoodu si s tím ale nelámou hlavu. Produkční firma STX Entertainment totiž oznámila pokračování Matek na tahu, a to… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér