Zabiják & bodyguard

• Česko Zabijákův osobní strážce (více)

Nejlepší bodyguard na světě dostane nového klienta, nájemného vraha, který musí svědčit u Mezinárodního soudního dvora. Aby se včas dostavili k soudnímu řízení, musí oba zapomenout na to, že jsou tak trochu jiní a že si možná až příliš lezou na nervy. (Vertical Entertainment)

srolyma

Vynikající, zábavná, nahláškovaná akce o převozu důležitého svědka k mezinárodnímu soudu v Haagu. Excelentní Samuel L. Jackson! ()

blondboss

Akčný nášup od začiatku do konca, ktorý nenudí ani sekundu a ktorý si každý fanúšik úletu jednoducho musí obľúbiť. Béčkový scenár s áčkovým prevedením s vynikajúcou dvojicou Jackson-Reynolds, ktorým bravúrne sekunduje večne pindajúca Salma Hayek. Je obdivuhodné, že Jacksonova charizma sa nevytráca ani pribúdajúcim vekom a je proste cool hneď, ako sa objaví na scéne. Pre mňa jedna z najlepších súčasných "old school" komédií vôbec, pri ktorej som sa skutočne bavil. Škoda toho až príliš prepáleného záveru. 80 % ()

Skytavka

Akční film typu Tarantino, kde páni filmaři věděli, jak nepromrhat prachy, narozdíl od jiných... Zabiják vs.bodyguard má šťávu, humor(dobře, asi ne pro každého), slušné akční scény, dobré herecké výkony, originalitu, dokonce je i romantický a hlavně to nemá hluchá mista, kdy máte chuť si konečně odskočit na wc :) A to vše v tak stylovém balíčku- mé srdce zaplesalo! :) ()

NightScene

Dlouho jsem otálel, až jsem se konečně dokopal k tomu pustit si tento výtvor a udělal jsem kurva dobře! Všechno si skvěle sedlo a vznikl peckovej nářez v čele se skvělou dvojkou alias Deadpool a Nick Fury a úžasnou, v 51 letech nádhernou, Salmou Hayek, kterou prostě nechceš nasrat. Moc jsem se bavil při cestování dvou úhlavních nepřátel, které svedl osud dohromady a museli najít společnou notu v honbě za spravedlností. Akce byla parádní, dynamická a HLAVNĚ nic přehnaného, jak bývá zvykem u akčních filmů. Zkrátka opravdu jsem rád, že jsem dílo The Hitman's Bodyguard viděl a stává se z něj jeden z mých nejoblíbenějších akčních filmů. 100% Těším se na další díl! ()

Sefik odpad!

Kriminální komedie? Proč to někdo vůbec točí? Panu profesorovi na začátku zabijeme manželku a dítě - hahaha, profesionální strážce si nechá zabít klienta - hahaha, nájemný vrah zpívá s jeptiškami v buse - opět hahaha. Tak to tedy vážně ne! A je mi zcela fuk, že nesouhlasím s většinou recenzentů! ()

megajalec

Keď na začiatku neviete, do čoho idete, beriete film vážne. Keď sa wtf momenty začnú množiť, pochopíte, že ho až tak vážne nemáte brať. Keď sa hlavní hrdinovia stretnú, začína byť film zaujímavý. Ich vzájomné podpichovačky sú tým, čo film ťahá (samozrejme okrem množstva akcie a asi najviac mŕtvych vo filme, čo som v poslednom čase videl). Príbeh pripomína klasické "buddyovky" z 90-tich rokov. Humor miestami funguje, miestami je za hranou a trápny. Takže u mňa lepší priemer, s tým, že sa nebudem brániť druhému pozretiu. Škoda, že Salma Hayek a jej postava boli...no ako to povedať...trochu nasilu. Zato SLJ super, aj rola, aj jej podanie. ()

Aniki odpad!

Ani thriller, ani komedie, jen dalsi stupidni film pro náctileté o dvojici pronásledovaných, kteri kazdou kulkou trefí svuj cíl, kdežto pronásledovatelé, s pookraj nabitými zbraněmi a zásobníky, netrefí ani kulový i z blbýho metru. Pochvala Samuelovi za stále mladistvý vzhled. ()

Mikecat

Po zhliadnutí 2ky a znovuzhliadnutí jednotky musím jednoznačne pridať jednu hviezdu (31.8.2021). Celkom slušná akčná komédia. 3* dávam kvôli SL.Jacksonovi, ktorý "zabudol" v niektorých scénach krívať (pobehuje tu s prestrelenou nohou) Niektoré vtipné hlášky: Jsi užitečný asi jak šprcka v kláštere; když ti život nadelí sračky, udeláš si limču; heslo je: Dukovic je curak, všetko s veľkým, jen čurák s malým :) ws ()

blazma

Kombinace Reynoldse a Jacksona je opravdu k nezaplacení, Nic méně tohle si musíte užít jenom v originále, protože dabing nikdy nebude znít tak dobře, co se těch nadávek týče jako originál v podání těchto dvou borců. Celé to má fajn spád, je to vtipný a narovinu Salma Hayek je ještě víc sexy když taky mluví sprostě :D všechno to tam prostě pěkně sedí. ()

cerdax2

Zabijak (Samuel L Jackson) ma byt dorucen do Haagu, aby svedcil proti padouchovi (Gary Oldman), ktery nasadi vsechny paky, aby se tak nestalo. Samuel si roli staromodniho zabijaka uziva plnymi dousky, jako bodyguard mu sekunduje a semtam nestaci s dechem Ryan (Ryan Reynolds). Solidni akcni jizda s minimem hluchych mist. 90% ()

Facerr

Akční, vtipný, hvězdně obsazený, přitom každá role dokonale sedla. Jo a jestli máte rádi Salmu, tak se možná budete dost divit:) ()

p.a.douch

Pohoda. Mohlo by to být o pár minut kratší, protože pár slabších chvilek se najde. Jinak je to ale perfektní odpočinkový film. Samuel L. Jackson válí, Reynolds mu perfektně sekunduje. Akce je luxusní a Salma Hayeková taky. Soundtrack k tomuhle filmu dal dohromady génius. ()

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

21.06.2021

Do amerických kin tento víkend vtrhlo pokračování Zabijáka & bodyguarda s názvem Zabijákova žena & bodyguard v hlavních rolích s Ryanem Reynoldsem, Samuelem L. Jacksonem a Salmou Hayek – na… (více)

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

02.11.2018

Loňská akční komedie Zabiják & bodyguard se Samuelem L. Jacksonem (Skleněný) a Ryanem Reynoldsem (Deadpool) dostane pokračování. Snímek ponese v originálu název The Hitman’s Wife’s Bodyguard a… (více)

Zabiják a bodyguard se vrátí

Zabiják a bodyguard se vrátí

15.05.2018

Z malé akční komedie Zabiják & bodyguard se loni vyklubal solidní hit. Nikoho by tak nemělo překvapit, že se pracuje na dvojce, k níž by se měl vrátit celý vítězný tým. Scénář znovu sepíše Tom… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů