Zabiják & bodyguard

• Česko Zabijákův osobní strážce (více)

Nejlepší bodyguard na světě dostane nového klienta, nájemného vraha, který musí svědčit u Mezinárodního soudního dvora. Aby se včas dostavili k soudnímu řízení, musí oba zapomenout na to, že jsou tak trochu jiní a že si možná až příliš lezou na nervy. (Vertical Entertainment)

SpaceOdyseus

Ustredni dvojice je fakt silna. Maji chemii, hlaskuji o stosest a mutherfuckeru padne mnoho. Jen, kdyz se pribeh stoci k vedlejsim postavam, nebo zacne jeden z mnoha flashbacku, zacne to skripat. Akce je habadej, ale vetsinou je zalostne prumerna. A ve vysledku i cely film pusobi spis prumerne. ()

Ripley

V rámci žánru akční komedie,vynikající.Spojení výborné akce a neustále kvalitně hláškující dvojice Jackson,Reynolds vznikl zábavný akčňák,který i přes dlouhou stopáž a jednoduchý děj nenudí.Něco jako Kingsman,jen s uvěřitelnějším dějem,realističtější akcí a ostřejším slovníkem.Výborná režie,střih a soundtrack. ()

Gogo333

Ryan a Samuel je perfektní dvojka a krásně jim to šlape, akce střídá akci a k tomu hážou jednu hlášku za druhou. Je tam pár věcí, co by se asi daly vytknout, ale film mě bavil a užil jsem si ho. Salma by mohla dostat víc prostoru, ale tak snad příště. 70% ()

krtek138

První pulhodina mě nebavila a přiznám se, že jsem to vypnul. Za týden jsem ale Bodyguarda dokoukal a chvílema jsem se řezal smíchy. Co tam Jackson někdy vypustil z huby, to se nešlo nesmát. Prima oddechovka na více než jedno použití. ()

kolemjdouc

tenhle film si užijí diváci nadšeně přijímající lítačky aut ,střílečky dokonce i na amsterodamských kanálech,demolice atd..na tom byl film záměrně i stavěn.Já jsem si v něm pro sebe nic nenašla i když produkce nabídla hezounka Ryana ()

Strandmon

Už dlouho jsem se v kině takto královsky nebavil. Skvělý film! Perfektně sedící hlášky, božsky natočená akce a na akční komedii do posledka vyladěný scénář! I když se možná nejedná o nejpřednější tvůrce, rozhodně zde jde o top film. ()

Patrik256

Rozpočet_ 30 milionov dolarov // Tržby_ 176.5 miliona dolarov // Tržby v ČR*_ 9 130 428 Kč // Diváci v ČR_ 63 704 // Tržby v USA*_ 75.4 miliona dolarov ()

Lefty86

Skvělá komedie, akce tu sic je taky ale tenhle jednoduchý humor já můžu. Jackson si hraje to svý a role mu je napsaná na tělo. Chemie mezi oběma hlavními borci funguje skvěle! ()

Prochy38

Peckovní jízda. Když dáte v jedné akční komedii dvě takové držky jako jsou R. Reynolds a S. L. Jackson, nemůže to dopadnout zle. Sranda, akce, nudit se nebylo kdy. Dobrej nápad hlavně, to tu taky ještě úplně nebylo. ()

Randyz

Tak šílené až je to vtipné 😃 Evropské prostředí bylo také fajn a veselé 😀 Ze začátku jsem to sice chtěl vypnout, protože jsem čekal nějaký klasický akční thriller, ale pak jsem na tuhle crazy destrukční akci přistoupil a dobře jsem se pobavil 😃 ()

cmenda

Tahle akční komedie byla vážně super a já místy řval smíchy , bezva obsazení a hlavě hlášky tohle můžu. ()

xmatysekx

Do kina jsem se vážně těšil jako ještě nikdy teď o prázdninách a lituji jen toho, že jsem se na to nedostal. Každopádně na Neflixu taky dobrý. Náramně jsem se pobavil. Hodně mě to překvapilo. Nebylo tam slabé místo. Oba hlavní protagonisté jsou top, takže ani nejsem překvapen. Klape jim to. Super. ()

Foxhound#1

Solidní odpočinková jednohubka která stojí a padá na S.L.J., který pičuje a stírá všechny kolem sebe a jde mu to sakra dobře. ()

Piri

Zvláštny film. Čakal som viac. Mohlo to byť dobré, nápad nápaditý ako paródia. Je to max na 50%. Niektoré scény dajme tomu že fajn aj vtipné. Salma Hayek je iba jedna. Toto jej moc nesadlo ani spojenie s S.L.J. Oproti iným komédiám s podobným zameraním je toto veľmi slabý odvar, na ktorý si už asi nespomeniem. Jediné čo stálo za to je parodický plagát k filmu. ()

Milky.

Vlastně jsem dostal vše, co jsem čekal podle traileru. Svižná akce, nadhled a parádní béčková výplachovka. Nesmí se moc přemýšlet, logika občas skřípe, příběh a záporáci jsou předvídatelní a některé triky se zeleným plátnem jsou na facku. Na druhou stranu skvělý soundtrack, parádní hlášky a skvělý Jackson, na něm šlo opravdu vidět, že si roli užívá. Reynolds spíš tak nějak sekundoval, ale nic proti. Akorát ta Salma Hayek mě pořád srala tím půlkilem make-upu na xichtu, tam to fakt přeháněli. Za mě tedy poctivá 4. Peněz nelituju, očekávání splněna, bavil jsem se královsky a příjemně si připomenul Amsterdam a Haag. A pořád jsem se nemohl zbavit Marveláckého pocitu, ono to asi moc nejde, když vedle sebe hláškují Fury a Deadpool....oba se svým charakteristickým vystupováním. ()

Movie Gourmet

Vtipný akční film u kterého se člověk nenudí. Šmrncovní Samuel L. Jackson a téměř stejně tak dobrý (i když...) Ryan Reynolds. Ve zkratce vcelku chutná letní jednohubka. Verdikt: 3 a 1/2* a 75 %. ()

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

21.06.2021

Do amerických kin tento víkend vtrhlo pokračování Zabijáka & bodyguarda s názvem Zabijákova žena & bodyguard v hlavních rolích s Ryanem Reynoldsem, Samuelem L. Jacksonem a Salmou Hayek – na… (více)

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

02.11.2018

Loňská akční komedie Zabiják & bodyguard se Samuelem L. Jacksonem (Skleněný) a Ryanem Reynoldsem (Deadpool) dostane pokračování. Snímek ponese v originálu název The Hitman’s Wife’s Bodyguard a… (více)

Zabiják a bodyguard se vrátí

Zabiják a bodyguard se vrátí

15.05.2018

Z malé akční komedie Zabiják & bodyguard se loni vyklubal solidní hit. Nikoho by tak nemělo překvapit, že se pracuje na dvojce, k níž by se měl vrátit celý vítězný tým. Scénář znovu sepíše Tom… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů