Zabiják & bodyguard

• Česko Zabijákův osobní strážce (více)

Nejlepší bodyguard na světě dostane nového klienta, nájemného vraha, který musí svědčit u Mezinárodního soudního dvora. Aby se včas dostavili k soudnímu řízení, musí oba zapomenout na to, že jsou tak trochu jiní a že si možná až příliš lezou na nervy. (Vertical Entertainment)

Hapretor

Sprosté, blbé, ale místy fakt vtipné. Překvapil mě S. L. Jackson - jak ho nemusim, tak tady mi byl sympatický a hláškoval slušně. A Ryan Reynolds se pro tyto role narodil - ty mu sedí jak nevim co - žádný trapný pubertální Deadpool, ale poctivá, akční drama/komedie. To ujde. Zabavilo. Nezklamalo. ()

Rockerman

Absurdní je hlavně to, že na to aby usvědčili běloruského diktátora (Lukašenka) z genocidy svého lidu je potřeba svědectví mnohonásobného nájemného vraha. Ale budiž! Naopak kladem filmu je ta relativizace, kdo je vlastně ten kladný a kdo záporný hrdina. Je to bodyguard, který chrání gaunery nebo zabiják, který ty gaunery likviduje? Ale jo, většinou jsem se bavil, protože občas problesknul i nějaký ten vtípek a mělo to spád. No a masakr, který si nezadá s masakry typu Rychle a zběsile a jim podobným. Jistých šedesát, možná sedmdesát procent. ()

Sydonai

Toto bohužel moc nešlo. Chemie mezi ústřední dvojící absolutně žádná. Humor přestřelený až trapný a Salma Hayek zde krok vedle. 40% ()

BOURQUE

Connection R. Reynolds / S. L. Jackson funguje celkom dobre, ale až len v druhej polovici filmu. Málo priestoru pre S. Hayek. Osobné hodnotenie: 79% (***) ()

Raziel_cz

Příjemná buddy komedie, kterou od čtyř dělí trochu lepší scénář a trochu lepší režie second unit. Nedostatky toho prvního se projevují hlavně v tom, že vás film moc nepřekvapí. Reynolds a Jackson to za vydatné podpory Salmy Hayek táhnou, jejich slovní přestřelky jsou vtipné a kupodivu je tu i dost vizuálního humoru (Reynolds letící předním sklem mě rozsekal), ale zvraty a inteligencí to vlastně nepřekračuje běžnou vaughnovku. Takže se na to sice dívá pěkně, pobaví to a na konci zahřeje u srdíčka, ale všechno, co si na začátku myslíte, že se stane, se stane a ty motivy jsou pospojované dost násilně. Druhý největší problém je, že tady je na každou dobře natočenou akční scénu jedna rozhrkaně průměrná. Čímž pádem je tedy na první pohled jasné, u čeho Hughes byl a u čeho ne, a i když ty hektičtější shakycamovské mají daleko do Takenu a podobných ojebů, pořád dovedou vytrhnout ze zážitku. Jinak je ale vidět, že to bylo drahé a ty peníze padly na správná místa. Má to drajv, přestřelky, krev, víc motherfuckerů než Pulp Fiction a Reynoldsův příznačný humor. Bavil jsem se, jenom už to asi nebudu nikdy potřebovat vidět znova. ()

Wallis3

Jóóó, bylo tam pár dobrých hlášek, jóóó, bylo tam pár dobrých gagů - u toho, když Kincaid řídil a vysypal svýho bodyguarda skrz přední sklo, zrovna když se vysrával...hm, vyznával ze svých citů a Kincaidův výraz mě smíchy přitloukl do křesla, ale co z toho? Zbytek je obyčejná střílečka, s tématem, co nám předvedl Bruce Willis v Šesti blocích. Takže nic víc ani nic míň, než aby se to vydrápalo na ty tři hvězdy. ()

Ombak▼Penari

Chemie mezi Reynoldsem a Jacksonem by jednoznačně byla, jen by asi potřebovala trochu lepší režijní vedení. I tak je to ale fajnová záležitost. Zamrzí jen, že to mělo potenciál i na absolutní hodnocení, který se nepodařilo využít. ()

Gaia.M

Já akční filmy nemám ráda, ale přítel to chtěl vidět, tak jsme si to pustili a jsem strašně ráda, že to chtěl vidět, protože to je fakt pecka :D Já sice nemám ráda akční filmy, ale miluju Ryana Reynoldse i Samuela L. Jacksona a vlastně i Garyho Oldmana, takže prostě naprostá paráda. Navíc jsem se fakt hodněkrát nasmála, takže super :) :) ()

Folky

Nenáročná komedie, se vším co k ní patří, ať se vám to líbí nebo ne. To znamená dobré vtipy a rychlé tempo, ale i povinnou romantickou linku, předvídatelný vývoj postav nebo patetický konec. O nic víc se nesnaží a já víc nečekal. Takže docela spokojenost. ()

strikeman

Je to vlastně taková americká kravina na entou, ale strašně roztomilá a celkem se u ní zasmějete a příjemně odreagujete, což byl, myslím, záměr tvůrců. A když k tomu přičtu ještě mého oblíbence Samuela L. Jacksona jako vždy ve formě, je to na 4 kulky s přehledem. Povedené buddy movie, ovšem nic pro "náročného" diváka:-) ... 75% ()

Evander

Zabiják & bodyguard je pro mě nad očekávání dobrým filmem. Po většinu filmu jsem se skvěle bavil a zejména postava nájemného vraha ztvárněná Samuelem L. Jaksonem mě dokázala velmi rychle vtáhnout do děje a po celou dobu náramně bavit. Film je pro mě tak trochu vzpomínkou na 90. léta v moderním kabátě. 78% ()

mala_kea

Tvrdit, že Reynolds je schopný herec, je stejný nesmysl, jako kdybyste řekli, že je Salma náctiletá šereda nordického typu, ale naštěstí je tu jeden mothafucka element, který tu nevyrovnanou buddy movie drožku táhne koňskou silou. Vysvětlí mi někdo, jak to ten důchodce dělá, že je pořád ve stejné formě, jako když snídal Big Kahuna burgery?! Scény jako „Láska na první pohled za doprovodu Lionela Richieho“ (La Cucaracha Jackson při ní hází neuvěřitelné pohledy) či bitka v železářství dávají trochu zapomenout na pomalejší rozjezd, levně vypadající digiprotlak a pro zvolený styl poněkud nemístnou povahu teroru diktátora Oldmana (zabití dítěte, kamion v davu). Tím mísením nyní docela citlivých témat a ujeté nadsázky kola Hughesova povozu kapánek zaskřípala.. ()

helloween93

Na konci léta a počátku září 2017 bylo v kinech do příchodu IT celkem sucho, vyjímkou byl hlavně Hitman’s Bodyguard, výborná akční buddy komedie. Souhlasím s některými názory, že první polovina je slabší a druhá je akcí a hláškami prošpikovaná “motherfucking” jízda. S. L. Jackson a Reynolds si vcelku sedli a výborně se doplňují a roastí. Scénář asi ničím nepřekvapí, velký focus Patricka Hughese je hlavně na akci a hlášky. 4* ()

Rathalos

Myslim,ze spojenie Ryana Reynoldsa a Samuela L.Jacksona bol velmi dobry tah od rezisera,lebo tito dvaja spolu bola cista sranda,k tomu kopec vybornej akcie a vysledkom je zabava ako sa patri,no a moje oci este potesila Salma Hayek,ta zena je bozsky krasna aj napriek svojmu veku...:-) ()

Kopi1

Po druhém zhlédnutí lepší než poprvé, klasický Jackson a Reynolds jsou sami sebou a užívají si to. Samozřejmě film se musí brát s nadhledem, ale akce je zde překvapivě dobrá, kamera během akčních scén v Amsterdamu se mi taktéž velmi líbila a působilo to originálně aspoň trochu. Efekty a některé nasvícení scén mi přišlo vcelku špatné, na nadávající Salmu Hayek bych se vydržel dívat i déle, hlášky supr a dynamika mezi herci na jedničku. Více takovýchto akčních komedií u kterých prostě vypnete a užíváte si, těším se na druhý díl. ()

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

21.06.2021

Do amerických kin tento víkend vtrhlo pokračování Zabijáka & bodyguarda s názvem Zabijákova žena & bodyguard v hlavních rolích s Ryanem Reynoldsem, Samuelem L. Jacksonem a Salmou Hayek – na… (více)

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

02.11.2018

Loňská akční komedie Zabiják & bodyguard se Samuelem L. Jacksonem (Skleněný) a Ryanem Reynoldsem (Deadpool) dostane pokračování. Snímek ponese v originálu název The Hitman’s Wife’s Bodyguard a… (více)

Zabiják a bodyguard se vrátí

Zabiják a bodyguard se vrátí

15.05.2018

Z malé akční komedie Zabiják & bodyguard se loni vyklubal solidní hit. Nikoho by tak nemělo překvapit, že se pracuje na dvojce, k níž by se měl vrátit celý vítězný tým. Scénář znovu sepíše Tom… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů