Zabiják & bodyguard

• Česko Zabijákův osobní strážce (více)

Nejlepší bodyguard na světě dostane nového klienta, nájemného vraha, který musí svědčit u Mezinárodního soudního dvora. Aby se včas dostavili k soudnímu řízení, musí oba zapomenout na to, že jsou tak trochu jiní a že si možná až příliš lezou na nervy. (Vertical Entertainment)

misar3

Naprosto oldehčená akční řežba, s božímí filosofickými kecy o životě z úst Samuela L. Jacksona. Prostě si jen sedněte a koukejte :-) ()

Brooks

Aby sa The Hitman's Bodyguard vyrovnal majstrštykom z pera Shanea Blacka, musel by doladiť humorné repliky, ktoré sú občas až príliš nútené a kŕčovité. Akcia je nasnímaná prehľadne a je jej podstatne viac než v podobných Nice Guys, čo poteší, ale jej remeselné parametre ani zďaleka nedosahujú prvoligové kvality. A možno by nebolo od veci preobsadiť Reynoldsovu postavu. Na jeho miesto by to chcelo výraznejší komediálny typ. Jackson hrá v podstate sám seba, takže super. ()

Maniik88

Film z dvoch častí. Ta prvá polovica ma vyslovene nudila, humor ma nebavil, ústredná dvojica nefungovala a skoro som to vypol. Potom sa ale presúvame do Amsterdamu, hlášky občas začínajú fungovať, akcia je super a proste akoby to točil iný režisér. Motherfucker Jackson je aj v skoro 70! stále vo forme a tipli by ste mu tak 50. Reynold je znesitelný a veľa scén ako tá s motorkou je hodne dobrá. Takže nebolo to také zlé ako to spočiatku vyzeralo a film nám trochu pripomenul akčné 90te roky. Vtedy nám pravda stačil aj Seagal, či Van Damme s copy paste filmami a scenármi. Toto bolo predsa len lepšie. ()

Mahowny

Takovej ten film, kde příběh je o tom, že někdo jede z bodu A do bodu B, tečka. Dva týpci po cestě kosí panáky a snaží se přitom bejt cool a vtipný, ale moc jim to nejde. Vše doplňují béčkové efekty. Cením scénu z restaurace a obchodu - takovej světlej moment, jinak ale nuda. ()

Clark_Kent

Chce se to tvářit jako nějaká extra drsná akce, ovšem je to přepálený až to není vůbec pěkný. R. Reynolds točí takový srágoroviny, že mu není rovno. No a plešatej vychechtanec Jackson vtipnej dokonce je, jen by se nemusel zbytečně nasrávat do každýho levnýho snímku. ()

GameboyNES

Po dlouhé době super akční kokotmedie. Salma tu hláškuje pomalu víc než Sam a Ryan. Záporáci jsou extremně slizští, včele s Garym, kterýmu jdou záporáci náramně. A do toho všeho normální hudba, prostá negerských nadávačů a sazečů mrkve. Prostě plná palba. 100% ()

elimS

70% - komentář 20ti slovy: Scénář ve stylu "z bodu A do bodu B" nic moc, ale jinak surp sehraně nesehraná dvojka, plno akce, střelby, vtipných hlášek a bizardních scén. ()

MasterD

„I was a triple-A x-rated dic*head.“ Jo, ty hlášky byly báječné. „There’s no way they could have known where we were. Well they did, and now they’re dead.“ Láska Kincaida a Sonii byla jako láska Jokera a Harley, jen lepší a s ještě více násilím. „Who is more wicked? The one who kills evil motherfuc*ers, or who protects them?“ Retrospektivy (třeba ta o vraždě faráře) by se zde daly nazvat až téměř artovými, spolu s hudebním podkresem byly v jinak akčním a humorném filmu jako z jiného vážnějšího světa. Naprosto mě uchvátila scéna, kdy do sebe Michael v Amsterdamu háže panáky a vylévá ze sebe všecko do k smrti ustrašeného stánkaře, zatímco se za ním mele celá čtvrť. Celkově tak hodnotím film jako mnohem lepší než MI: Fallout, Hitman's Bodyguard měl u mě silný přesah na pět hvězdiček. Humorem i kamerou mi také trochu připomíná Kingsmanna. Říkám si, že by byl docela efektní zvrat, pokud by na konci Dukhovich přežil (třeba by místo na auto spadl do pytlů s odpadky - jako další interní vtípek) a mohla by se tak připravit půda pro pokračování (tentokrát třeba na americké půdě). „Motherfuc*er please…“ Parádní zážitek! ()

Ewík

Skvělá oddechovka. Líbí se mi humor Ryana Reynoldse, Salma je pěkně prořízlá držka a Samuel je klasik. A to je mu ve filmu už 69! Žeru ho :-D ()

papadoce

Ďalšia zdravá, svižná, energická a zábavná akcia z dielne Patricka Hughesa. Potešila o to viac, že tu hrajú celkom obľúbenci. RR ja môžem, Samuel je asi najobsadzovanejší herec v histórii, Salme vek neubližuje a Gary Oldman šarlatoval s Demi (aj ja chcem). Skvelý kasting. Veľmi sa mi páčila retrospektíva, atmosféra tých záberov, hudba, akcia. Je to taká stará dobrá oldschoolová klasika na spôsob akčných srillerov s komediálnymi prvkami rokov deväťdesiatych. RR a SLJ ladili, bavili, zabíjali a chránili. Má to dokonalý soundtrack. Veľká spokojnosť. 90%. ()

JohnZ87

Další z řady akčních buddy komedií, která stojí a padá na vzájemné chemii ústředního dua. Film není nijak zvlášť originální, ale jeho tempo je celkem svižné. Akční scény se povedly na výbornou. Digitální triky nejsou úplně bez chybičky, vtípky občas trochu drhnou, ale zejména v druhé půli se jedná o zběsilou akční řež, plnou parádních hlášek, která prostě nemůže nikoho urazit. 65% ()

majky19

Výborná akční komedie, pří níž se divák bude po celou dobu velmi dobře bavit. Zaujme zejména ústřední dvojice, kterou skvěle ztvárnili Ryan Reynolds a Samuel L. Jackson. Tento film na mě zanechal opravdu velmi dobrý dojem, skvěle jsem se při něm bavil a podle mého soudu jde o jeden z těch nejlepších ametických filmů, které v tomto roce byly uvedeny na plátna kin. Po zásluze plný počet bodů. ()

LukeSharp

když podložíte základy kvalitním castingem, máte z poloviny vyhráno. A tady to je setsakra výhra!! Reynolds je sympaťák každým coulem. Pár průserů ho hodilo do druhé ligy a i on sám ví, jak si to podělal Green Lanternem (ten film není zas až tak hroznej). Naštěstí všechno své úsilí a srdce vložil do svého vysněného projektu a Deadpool byl jeho velkým návratem. A snad nikomu jsem to nepřál více než jemu. Tady jede víceméně to svoje, nahláškovaný agent se striktním morálním kodexem, který má chránit nej cool černocha všech dob. A světe div se, ti dva k sobě pasujou jak hrnec na prdel. Vše obklopenou tunou akce a fajn soundtrackem. Další plusový bodík za Elodie Yung což je asi nejvíc sexy žena posledních let! Kéž by se v dnešní době točilo víc podobně pohodových akčňáků. Jo a ještě s jednou věcí s Ryanem nelze nesouhlasit...fucking Prague! P.S. mým snem je docílit podobného vztahu jaký mají Sam Jackson a Salma .Hayek. EPIC!! ()

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

21.06.2021

Do amerických kin tento víkend vtrhlo pokračování Zabijáka & bodyguarda s názvem Zabijákova žena & bodyguard v hlavních rolích s Ryanem Reynoldsem, Samuelem L. Jacksonem a Salmou Hayek – na… (více)

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

02.11.2018

Loňská akční komedie Zabiják & bodyguard se Samuelem L. Jacksonem (Skleněný) a Ryanem Reynoldsem (Deadpool) dostane pokračování. Snímek ponese v originálu název The Hitman’s Wife’s Bodyguard a… (více)

Zabiják a bodyguard se vrátí

Zabiják a bodyguard se vrátí

15.05.2018

Z malé akční komedie Zabiják & bodyguard se loni vyklubal solidní hit. Nikoho by tak nemělo překvapit, že se pracuje na dvojce, k níž by se měl vrátit celý vítězný tým. Scénář znovu sepíše Tom… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů