Zabiják & bodyguard

• Česko Zabijákův osobní strážce (více)

Nejlepší bodyguard na světě dostane nového klienta, nájemného vraha, který musí svědčit u Mezinárodního soudního dvora. Aby se včas dostavili k soudnímu řízení, musí oba zapomenout na to, že jsou tak trochu jiní a že si možná až příliš lezou na nervy. (Vertical Entertainment)

MilesTeg

To nejlepší z dnešních sobotních televizních slátanin. Jen to několikaminutové střílení z deseti metrů z auta na člun fakt nedávám. Držel jsem v ruce pistoli poprvé před lety a vždycky jsem se trefil do terče velikosti chlapa na tři rychlé rány s vteřinovým mířením na stejnou vzdálenost minimálně jednou. Mě sice cíl neujížděl, ale tohle mají být profíci proboha a navíc při takovém kropení vždycky něco zalejete. ()

gemi

Čistá guilty pleasure. Je úplně zbytečné žehrat na příběh přitažený za vlasy a nerealističnost/nepřežitelnost scén. Stačí prostě vypnout mozek a nechat se bavit čistokrevnou, svižnou akcí. Proč ne? ()

Kritik.

Nebyť toho tarantinovského humoru, ktorý sa sem popri deadpoolovských vtipoch a italianjobovom štýle vôbec nehodí, tak to mohlo byť super :/ ()

rublik05

S úsměvem si musím vzpomenout na nebožtíka pana Gotta a jeho nesmrtelnou hlášku "Toto jsem opravdu nečekal", protože tak povedenou akční komedii jsem fakt nečekal. Už jen výčet herců dává jasně najevo, že se bude jednat o pořádný nářez, nebude nouze o nadupanou akci s notnou dávkou humoru a hlášek. Mimo ústřední dvojici, která je naprosto geniální, tak zaujme především nechutný záporák Gary Oldman, ale i vtipná Salma Hayek. Samotný Jackson s Reynoldsem jsou zde jasnými tahouny celého filmu, chemie mezi nimi funguje perfektně, vzájemné hlody taktéž. Akční scény jsou přehledné, dobře natočené a provedené, moc se mi líbili krásně brutální souboje a přestřelky. Sympatické lokace pomohly vytvořit velice příjemnou atmosféru, střídají se drsnější a humornější polohy, solidní tempo zaručuje zábavu po celou dobu, ačkoliv mi začátek přišel lehce rozpačitý. Každopádně jsem se pobavil přímo královsky, film jsem si maximálně užil a moc se těším na letošní pokračování. 9/10. ()

Ceberus

Špičkové obsazení typecastovaných ikon - Reynolds hraje totéž co třeba ve Free Guy, Jackson hraje totéž co třeba v Pulp Fiction nebo Smrtonosné pasti, Oldman hraje totéž co třeba ve Ztraceni ve vesmíru. I když je třeba uznat, že tady by dal záporáka asi každý, protože tu nebylo moc co hrát. Pátá hvězdička filmu uniká za to, že byl na můj vkus o trochu delší než by mu klidně stačilo. ()

Nix

Dost odlehčená buddy komedie, která má ale skvělou dvojici. Ryan tu sype hlášky jako vždy a film má velice dobrou akci, která mne překvapila. A Gary, když dostane roli, která mu sedne, tak ukazuje, že fakt umí. Tohle se mi líbilo. ()

Oonika

To bylo fakt skvělý! Já tyhle akční komedie fakt žeru. Skvělý humor, parádní soundtrack, herci jedna velká paráda. ()

RAFT

Režisér expendables 3 natočil zábavnou akční komedii .Samuel L. Jackson ve své roli dost dobrý sekunduje mu Reynolds a vážně jim to klape.I když ,je pravda že, je ve filmu přemrštěná stopáž možná by to chtělo tak,trochu zkrátit.Gary Oldman některé scénky dobré to se musí uznat při té poslední sem se zasmál ale,jinak vcelku se to dalo.Jackson si asi celý film urval pro sebe je to borec ty jeho hlášky nemají chybu.Salma Hayek ta sice má málo scén ale nejlepší scéna ve vězení to prostě nemá chybu.Málem bych zapoměl na efekty ,tak ty nic moc slabé dost.Do zítřka ten film určitě rychle vyšumí a možná si už na něj nevzpomenete. Za mě zbýdou 70% ()

Michal.Jezek

Postavit Ryana a Sama vedle sebe na jedno plátno, to stojí opravdu za to. Ta dvojka má kuráž, říz, vzájemně se doplňuje a každý svým způsobem tento film tvoří. Bral jsem to jako večerní oddychovku a dočkal se jí - pro ty kro to berou až moc vážně, tohle se prostě vážně brát nesmí!!! Zábava, zábava a zase zábava, do toho chytlavá hudba vždy v ten pravý moment a opravdu nostalgická a energická jízda. Tak má akční komedie vypadat !! :-) Nobodyyy gets out aliiiive !! ()

Mkartaylas56

Nakonec po shlédnutí film splnil má očekávání. Dostavila se mi pořádná dávka humoru, který měl svůj celkem osobitý styl, jenž se stále udržoval až do posledního záběru. O skvělých hláškách ani nemluvě. Akční scény taky celkem ušli. Co se týče herců, tak zde jednoznačně kraluje Samuel L. Jackson, který to se svým scénářem od počátku táhne. Ale nesmíme zapomenout i na standardně dobrého Ryana Reynoldse. Příběh byl sice jednodušší, ale podle mého názoru na to během filmu nebudete myslet. Každopádně alespoň pro mě ve filmu bylo i pár věcí, co opravdu už bylo lehce přetažených za vlasy a které už zkrátka přehlédnout nešlo. Ale jinak toto byl prozatím u mě asi jediný zásadní negativ, protože obecně se jedná o parádní jízdu u které se snad ani nedá nudit. Prozatím se z mého pohledu jedná o nejlepší komedii roku. 90% ()

hospoda96

Překvapivě zábavná akční jednohubka s Reynoldsem v Deadpool modu a Jacksonem v modu Motherfucker (díky erku se před ničím neustupuje) a tak si to oba dávají o sto šest. ()

john.h

Vtipné a povedené. Ústřední dvojka nemá chybu a od přesunu do Amsterdamu je to nonstop skvělá old school jízda, hlavně automobilová honička je parádní. Skvělej casting nejen hlavních antihrdinů, ale i záporáků a vedlejších rolí. Film snad vydělá nějaký šušně a podobný věci, kde nechybí ani krev a brutálnější záběry, se budou točit víc. ()

alldo.raine

This guy single-handedly ruined the word motherfucker. Tak takhle jsem se nenasmál hodně dlouho, a že jsem to potřeboval. SL Jackson povznesl slovnik hraného South parku zase o level výše a Ryanovi evidentně sluší role tohoto typu aka Deadpool. Opravdu velmi vtipná akční podívaná. Pro srovnání doporučuji shlédnout takíé nové triple X, ať víte, jak to naopak vypadat nemá, i když se snažíte o totéž. Mimochodem skvělý OST. Poster si snad taky někam pověsím :))) ()

MAAUZ

Smál jsem se hodně. Vtipná dvojice Jackson a Reynolds mě bavila. Líbilo se mi, jak cestovali autem plným jeptišek a zabiják Jackson zpíval a tleskal s nimi. Nebo šikanující Salma Hayek ve vězení. Akční scéna s lodí v Amsterdamu mi připomínala Bourna. Tak intenzivní skvělou honičku jsem neviděl ani nepamatuju, navíc zakončená mlátěním Ivana. Těch momentů ve filmu je nespočet. Akce se doplňuje vtipem ve správnym poměru, proto ode mě sklidili plnej počet. ()

Cooller

dobré místy se opravdu člověk i zasměje... ale proč ta lovestory v pozadí? v podstatě jediné o čem se ti 2 spolu baví jsou jejich "životní lásky" možná bych to označil dokocne za romantickou komedii ()

Shitonit

Výborná taškařice, smíchaná z těch nejlepších ingrediencí. Akce z toho stříká, krev teče z obrazovky, napětí se dá krájet, a k tomu všemu se snadno můžete posr..t smíchy ! .-) ()

Ondrejoslav.

Průměrná akční "komedie" - dost silné slovo, s velmi nezáživným střihem a příšerným coloringem. Reynolds mě přinutil dvakrát si rozmyslet, jestli půjdu na Deadpool 2 do kina, když vidím jak špatně by mohl dopadnout. K tomu předvídatelnému sub plotu se nemá cenu ani vyjadřovat. Jediné čím film překvapí jsou negativa, takže z průměrné akční komedie se stává podprůměrná. ()

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

21.06.2021

Do amerických kin tento víkend vtrhlo pokračování Zabijáka & bodyguarda s názvem Zabijákova žena & bodyguard v hlavních rolích s Ryanem Reynoldsem, Samuelem L. Jacksonem a Salmou Hayek – na… (více)

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

02.11.2018

Loňská akční komedie Zabiják & bodyguard se Samuelem L. Jacksonem (Skleněný) a Ryanem Reynoldsem (Deadpool) dostane pokračování. Snímek ponese v originálu název The Hitman’s Wife’s Bodyguard a… (více)

Zabiják a bodyguard se vrátí

Zabiják a bodyguard se vrátí

15.05.2018

Z malé akční komedie Zabiják & bodyguard se loni vyklubal solidní hit. Nikoho by tak nemělo překvapit, že se pracuje na dvojce, k níž by se měl vrátit celý vítězný tým. Scénář znovu sepíše Tom… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů