Zabiják & bodyguard

• Česko Zabijákův osobní strážce (více)

Nejlepší bodyguard na světě dostane nového klienta, nájemného vraha, který musí svědčit u Mezinárodního soudního dvora. Aby se včas dostavili k soudnímu řízení, musí oba zapomenout na to, že jsou tak trochu jiní a že si možná až příliš lezou na nervy. (Vertical Entertainment)

anitae

Celkem srandovní béčko, oddychovka na jedno použití. bavila spíš druhá část z Amstru. Drsná Salma ve vězení, zabiják Jackson - nevěřila jsem kolik mu je let, a ochránce ...a všichni romantici jak noha:) ()

aR3Zz

Samuel L. Jackson totálně ovládl tento film a převálcoval hlavního hrdinu Ryana Reynoldse (toto podle mě bohužel převálcoval téměř každý :( ). Ryanovo pojetí bylo celou dobu tak nějak amatérské, těžko uvěřitelné. A to je strašná škoda, protože všechno ostatní bylo super, místy zábavné, místy poctivý nášup akce. Tedy "místy" není to správné slovo, akce je zde pořád! Mě to bavilo od začátku do konce a tak neváhám dát 80%. ()

geek.ondra

Ryan Reynolds zase hraje Deadpoola a Samuel L. Jackson už asi zapomněl na doby kdy byl opravdu dobrý herec a ne jen šašek bez ambicí. Podprůměrná fraška. 4,5/10 ()

Razzor_82

Nabitá krimikomedie. Ryan Reynolds a Samuel L. Jackson si skvěle sedli za účelem pobavit akční jízdou bez pásů s ostrými hláškami. K tomu jim skvěle ladí Salma Hayek. Vše zabaleno v zápalvě vizuálních efektů a  honiček. 8/10 ()

MoniKoloma

Velmi povedený film a dost akční scény. Už dlouho jsem neviděla takový efekty,akce. Dobrý humor filmu přesto že akčňák. Super vybraný herci fakt skvěle padli. Mám ráda hlavně Samuela L. Jacksona má dobrý fórky i hlavní hrdina Ryan Reynolds. Super to zahráli. ()

zapalik

Podle mě by mělo být trestné dát tom méně než čtyři hvězdičky. Na plné hodnocení tomu chybí extrémní wau efekt, ale bavil jsem se královsky. Jak hláškami a gagy, tak hlavně grimasami a vůbec obličeji Samuela L. Jacksona, které "vyluzoval" po celý film. Fantastická akční zábava. Už se nemůžu dočkat, až si to znovu dám za pár měsíců doma. ()

Sweat55

V podstatě přesně to co jsem očekával. Nahláškovanej akčňák s průměrným padouchem, jenž táhnou dva hlavní hrdinové. Reynolds je opět moc fajn s jeho charisma vyšším než je jeho herecký výkon (což úplně stačí) a Jackson je opět brutálně vtipný, ukecaný motherfucker. Akce je taky povedená a některé momenty jsou celkem lahůdka. Dvojku bych si klidně dal líbit. Fucking Prague ()

Pafnuc

Už jen kvůli bitce v železářství stojí za vidění. Škoda jen, že to nemá 90 minut, jinak skoro bez chyby. ()

Demonic189

Slabšie 4. Dobrá chemia medzi ústrednou dvojkou, fajn vtipy, akcia, no na druhej strane to občas trochu drhne. Digi efekty trocha biju do očí, hlavný zradca je odhalený za 2 sekundy a hlavne ta dĺžka... film sa občas skutočne ťaha ako sopel, a to najmä v scénach, kde sa z komédie prepína do vážnejšieho módu. I tak fajn jednohubka, ktorá dokazuje, že blekmadrfakr Samo takmer vôbec nestarne!!! ()

Franc1s

Akční komedie s dvojkou Reynolds/Jackson. Ze začátku jsem se musel naladit, na tu správnou vlnu, abych se aspoň trosku zasmál. Párkrát to vyšlo, ale že bych padal smíchem pod stůl, to se nestalo. Někdy už ty debaty o ničem mně nudili. Ale jak došlo na akci, bylo na co koukat. A klidně bych to zkrátil i na hodku a půl a myslím že by to jen prospělo. 6,5/10 ()

Acrobat

Hughes s jediným súdnym príkazom: baviť v najrýdzejšej polohe, baviť. V predajni akcia a humor. Buddy z ničoho nič. Prestrelené, ale guľku nevidno. Baví Hughes, len čo je pravda... (videné august 2017, Cinemax) ()

LordMysti

Přímočará akční komedie s perfektními hláškami v podání dvou borců na kterých je celý film postavený. Ani tak moc nevadí že není pořádného záporáka, tím jsou svým způsobem oba dva hlavní hrdinové sami. Akce je prošpikována nadsázkou a humorem a já se bavil od začátku do konce. Prostě plno zajímavých nápadů které film hezky zvedají nahoru. ()

vikino1

Ta akční půlka mě moc nebavila. Tu bych hodnotil za 2. Přece jenom to není kdo ví jak originální zápletka (dvě zcela rozdílné postavy musí spojit síly v extrémních situacích). Zato slovní přestřelky mezi Reynoldsem a obzvláště Samuelem (ten tyhle hláškující tvrdáky prostě umí v každé takové roli) mě bavili na výbornou. takže dva plus pět je sedm děleno dvěma je tři a půl. A jelikož půlky se ještě pořád nedávají, dnes půjdu na tři. ()

ER

Tady je problém, že všeho je až moc. A občas se to sejde a občas ne,takže výsledný dojem je takový roztržitý. Nicméně to ,co se povedlo drží film nad mírným průměrem. ()

Likan7

Mohl to být skvělý buddy film...kdyby..nebyl Reynolds a Jackson. S nima jsem měl skoro celou dobu obrovský problém. Ne tedy přímo s nimi, ale s jejich chemií. Nesedí jim to a celá první polovina a většina třetí čtvrtiny jsou takový chaotický, občas akční, často trikově příšerný a přitažený za vlasy. Jakoby si to ale někdo uvědomil a s příjezdem do Amsterdamu to jde rapidně nahoru. Triky jsou sice stále mizerný, ale dvojce to najednou sedí, hláška střídá hlášky a akce má říz. Kdyby film dostal lepší péči v první polovině a vystřihla se příšerná Salma Hayek, šel bych v klidu a rád na čtyři a hned bych chtěl pokračování. Takhle mam sice fajn náladu, ale trpký pocit promarněné šance jen tak neodejde. ()

bearmeedek

Nebudu se stydět pořádně ocenit, protože jsem se bavil. Naprosto splňuje kritéria akční komedie. Oproti jiným mi humor sednul a té (komediálně nadsazené) akce bylo opravdu dost. Nebudu komentovat, že první půlka byla „jen“ na průměrné úrovni a potom se to rozjelo. No rozjelo a sakra dobře. Honička v ulicích Amsterodamu byla fakt úžasná a asi po dvou minutách jsem si to rozmyslel a hned si ji vrátil znovu. Tématicky nic nového. Bodyguard se snaží svědka proti mafii dopravit živého k soudu. Podstatné je současné zpracování. 90%. ()

holub109

Když se potká Deadpool, Nick Fury a Elektra..., aneb když vezmete čtyři skvělé herce, přidáte trochu vtipu a skvělou akci, dostanete jeden z nejzábavnějších filmů za poslední dobu 80% ()

Inozuka

Na můj vkus málo nahláškované a přepáleně akční. S.L.Jackson je ve své kůži a ty nejlepší hlody padají z jeho úst, je zkrátka vidět jak si to užívá. Celková zápletka bodyguarda nájemného zabijáka by mohla být ve své absurditě skvělá, ale od půlky filmu mi přijde jako nastavovaná kaše. Salma Hayek a Elodie Yung hezké, Oldman nezúčastněně brutální a celek horší, než jsem se těšil. ()

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

21.06.2021

Do amerických kin tento víkend vtrhlo pokračování Zabijáka & bodyguarda s názvem Zabijákova žena & bodyguard v hlavních rolích s Ryanem Reynoldsem, Samuelem L. Jacksonem a Salmou Hayek – na… (více)

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

02.11.2018

Loňská akční komedie Zabiják & bodyguard se Samuelem L. Jacksonem (Skleněný) a Ryanem Reynoldsem (Deadpool) dostane pokračování. Snímek ponese v originálu název The Hitman’s Wife’s Bodyguard a… (více)

Zabiják a bodyguard se vrátí

Zabiják a bodyguard se vrátí

15.05.2018

Z malé akční komedie Zabiják & bodyguard se loni vyklubal solidní hit. Nikoho by tak nemělo překvapit, že se pracuje na dvojce, k níž by se měl vrátit celý vítězný tým. Scénář znovu sepíše Tom… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů