Renegáti

• Česko Renegáti: Mise cti (více)

Když jste členem speciálního komanda mariňáků, každá operace je životu nebezpečnou misí do neznáma. Právě takovou je i akce, do které se ve válkou zdecimované Bosně vydává skupina pěti renegátů, aby ze dna jezera vyzvedla nacistický zlatý poklad v hodnotě několika stovek milionů dolarů. Vše musí stihnout během deseti hodin, protože jejich nepřátelé jsou jim na stopě... (Magic Box)

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Skvělý akční úvod navázal na "tajemné" hledání potopeného pokladu...který našli...konec. "Pohodové", místy napínavé, ale poslední třetina bohužel taková nijaká. ()

Estwen

Chudák J.K. Simmons. Hrát v takovýhle nudný slátanině a dělat tam vrchního blbečka mezi blbečkama. Nechtěla bych. ()

johnsnow

zapnem film, kukám hovorím si: Človeče šak to vyzerá dobre ta čo to má tak chujové hodnotenie na CSFD. No a po skvelej úvodnej 20 minútovke sa to rozkurví a už sa to nenapraví. Škoda. * za ten super úvod ()

BlackAdder87

Tak kvalitní "béčkový" film jsem už dlouho neviděl. Ano je tam plno nelogičností, klišé a není to bůhví jak originální (napadá mě hned několik filmů na podobné téma Yankee Zephyrem počínaje), ale je tam toho tolik co mám rád. Honba za pokladem, zlato, nacisti, fanatický záporák s jizvou, krásná ženská a velitel jak vystřižený s filmu Olověná vesta, to vše zabalené v jednom úhledném balíčku, na který se sakra dobře kouká. Tenhle film si prostě na nic nehraje, takže pokud nehledáte nějakou intelektuální selanku, nebo city ždímací drama, pošlete mozek na dovolenou a vzhůru za pokladem. ()

Ace.A.T.L.

Náhodou, mě se to celkem líbilo. Samozřejmě to nemá na mega akčňárny, ale tohle byl takovej rodino-vojenskej filmík, co neurazí, ale ani neohromí. Plno věcí by se dalo probrat, z hlediska reálnosti, ale jako celek, to je nad polovinu. Takže za mě 3* a DOPORUČUJU ()

notozjano

Po přečtení několika komentářů jsem si říkal, co od toho asi můžu čekat. Byl jsem mile překvapen, když už byla polovina filmu za mnou a vůbec jsem si to neuvědomil. Po slibném začátku by člověk čekal hluchý místa vzhledem ke komentářům, ale já jsem si jich nevšiml. Mě film bavil celou dobu a že tu někdo kafrá, že začátek dobrý a pak nic, by si měl pustit posledních 30 minut znovu. Není to zrovna Postradatelní, ale protože je to tu trochu podhodnocený, dám tomu rád čtyři. ()

Kushina

Skvělý film, kde jsou hlavní hrdinové mariňáci speciálních jednotek a od jedné místní dívky se dozví o pokladu s neskutečnou hodnotou. Ačkoliv se plán nezdá být moc složitý, tak jim celou akci komplikují znepřátelené jednotky. Film má akci napětí i příběh a je moc hezky natočen a určitě milovníka průměrných akčních filmů neurazí. 60% ()

brasek

Hrozne naivné a lacné dobrodružstvo, ktoré nemá potenciál uspokojiť kedže divák krúti neustále hlavou a čuduje sa čo to vlastne sleduje. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

chamonix

Nelogické od samého počátku - na to, abych se mohl potápět v jezeře pro poklad, potřebuju: 1) hodně vody a 2) hráz. Vodu zařídili odbojáři, ale dvacetimetrová hráz tam prostě být v tu chvíli NEMŮŽE. Být tam, bude už vesnice dávno zatopená. ()

Sa.sa

No asi takto: na podívání ok, ale jinak je to slátanina plná nelogických scén, divného scénáře a přestřelek 🤔 ()