Renegáti

• Česko Renegáti: Mise cti (více)

Když jste členem speciálního komanda mariňáků, každá operace je životu nebezpečnou misí do neznáma. Právě takovou je i akce, do které se ve válkou zdecimované Bosně vydává skupina pěti renegátů, aby ze dna jezera vyzvedla nacistický zlatý poklad v hodnotě několika stovek milionů dolarů. Vše musí stihnout během deseti hodin, protože jejich nepřátelé jsou jim na stopě... (Magic Box)

GeusX

Začátek filmu je velmi povedeně akční, ani James Bond by se za něj stydět nemusel. Potom to začne být poněkud překombinované a nudnější. Všechno jim jde snad až moc snadno. Průměr 2,5* (viděl jsem: 1 a půl krát cz) ()

corpsy

Tu musel byť ale riadny tunel. Neviem si totiž predstaviť, kde sa podelo takmer 80 miliónov dolárov. Zopár malých akčných scén, osadenstvo berúce malé honoráre a všetko to vyznie ako východoeurópska zabíjačka Seagalom, či Van Dammem. ()

slunicko2

Rozmarná variace na staré téma 1)  nás tentokrát zavede kamsi do Bosny a Hercegoviny. Ti zlí jsou tentokrát Srbové a ti hodní, věřte nevěřte, Američané._____ 2)  Snad jen 36letý Charlie Bewley (zamilovaný Stanton) v džínách (jen chvíli) a 30letý Dimitri Leonidas (Jack Porter) opravňují film v mých očích ke zhlédnutí. ()

M.i.k.e

Začátek navnadí na slušnou béčkovou jízdu,ale chyba lávky... zbylé 3/4 filmu jsou totiž jen nebetyčná nuda, která nemá absolutně co nabídnout (snad s výjimkou J.K.Simmonse).Besson umí být zábavnější...20% ()

Figu

Asi takhle, kdyby ve filmu hrál v jednom týmu dejme tomu Statham, Reno, Pitt a třeba Owen, dopadlo hodnocení zřejmě daleko lépe! Nicméně je to postavený na neznámých ksichtech a mě se úplně bohužel nepodařilo tolik tomuto mančaftu fandit. Žádnej z těch borců mě nebyl sympatickej... Faktem je zase to, že akce byla slušivá a byl tam znát rukopis mýho oblíbence Bessona. Průměrný béčko za 60% ()

bourec

Je to sice od scénáristy,kterej má na pažbě třeba mýho oblíbenýho Equalizera,ale asi mu do toho krafal posledním desetiletím zdebilněnej Besson,takže jako celek to neni nijak zajímavý.Herecky taky nic moc,no a pak ta pointa.Frajeři riskujou kejhák,aby miliony dolarů dali na pochybný účely.Asi čapí hnízdo.40%. ()

fugazi

Takový to, když veškerej rozpočet vytřískáš během prvních 45 minut na tanky, helikoptéry a stíhačky a po zbytek stopáže už nesmíš vystřelit ani ze vzduchovky ... 4/10 ()

PROCESOR

Tohle akční béčko mi přijde spíše, jako dobrodružný film. Máme tu ztracený poklad z druhé světové války. Jezero, potápěče, velkou lásku a drsný vojáky. Bylo to celkem na pohodu a za mě ten průměr určitě. ()

Sabrewulf odpad!

Vysoce naivní film s partou nesympatických, namachrovaných, sebestředných Amíků, kteří dělají bordel v cizí zemi, všechno jim jde jak po másle, nikdo je ani nezraní a oni se u toho ještě tváří, jakoby to byla nějaká sranda. Jak mám takovým zkurvům fandit? Vždyť tam není žádné napětí, působí to jako počítačová hra s tunou cheatů. Šéf tu skupinku okupantů vždycky po každé akci jakože na oko zdrbe, aby jim pak div nepokouřil péra. Oni se furt tváří, jakoby jim celá Bosna patřila. Nejhorší je ten sebestředný dvojí metr, kdy ty mrdky v cizí zemi zbourají tankem půlku města a strašně jakože pohoda, však my jsme přece Amíci, my můžem jít přes mrtvoly a dělat bordel, kde se nám zachce a naproti tomu v realitě stačí, aby někde v hodně velké vzdálenosti od Ameriky jen proletělo nějaké třeba ruské letadlo a celá Amerika se z toho může posrat, že co si jako dovolují. NA PŘESDRŽKU. Jo a už by si američtí filmaři/trikaři mohli konečně uvědomit jednu zásadní věc, co se týká povodní, záplav, tsunami atd. a to fakt, že v takových případech je voda kalná jako prase, takže pod ní uvidíte leda prd a kor v noci, jenže hloupoučký Amík prostě chce ve filmu záběr pod vodou, jak proud odnáší nácky, ale to prostě reálně není možné. Degeni. ()

Johnny.ARN

Skôr lepšie natočený TV film ako plnohodnotný celovečerák. Dalo sa to ale prežiť bez ujmy. Zabrdnutie do WW2 si odpustiť nemohli, úvod to malo zaujímavý, zbytočne sa to nenaťahovalo. Najviac mi asi prekážali tie zábery vo vode a tme, kde nebolo vidieť ani hovno. 2 z 5 ()

viperDavid

Dobrá kravina, ale čekal jsem víc. Ale špatné to nebylo, byla to prča, prostě fajn komedie. Rozhodně to není žádný trhák a ani nikdy nebude. Čekejte fajn oddechovku. Naprosoto skvělý je však Simmons, ten nikdy nezklame. Umí se rozčilovat, jako nikdo jiný :) ()

Pump

Skvělá zábava! Skvělé obsazení! Skvělá hudba! Více takových odlehčených filmů prosím 👌👍:-) ()

Sany33

Z pera Luca Bessona sme boli zvyknutý na podstatne lepšie akčné filmy. V poslednej dobe servíruje akciu bez pointy a bez nápadu ale na druhú stranu veľmi dobre pozerateľnú. Výnimkou nie je ani tento film. Spojiť armádu a hľadanie pokladu do jedného filmu je zaujímavé. Chýba mi tam ale nijaký zvrat. Od začiatku filmu vieme, kto je zlý, kto je dobrý a čo sa bude robiť. Akcia bola solídna a aj na herecké osadenstvo sa dobre pozeralo to ale v dnešnej dobe nestačí aby sa film dostal z vôd priemernosti hlavne ak do neho nalejete 66 melónov a očakávate aspoň aký taký zisk. Ak sa film o chvíľu dostane do telky nájde si určite svojich fanúšikov ale pre mňa sa jedná o priemer v danom žánri. 55% ()

Jaro.Krafcik

Pointa celkom jednoducha , nájdenie zlata na dňe mora. Kvalitovo to už bolo slabšie. Ale stále sa jedná o celkom slušné béčko pri ktorom som nakoniec nezaspal a ten priemer si zaslúži. Francúzskí renegáti pravdupovediac neoslovili ani neurazili. 3* ()

JohnSmith

Tak tu byli vynikající Kellyho hrdinové a pak výborní Tři králové. No a teď tu jsou Renegáti. O několik tříd slabší s děravým a naivním scénářem. Ani ta režie nebyla nic moc. ()