Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Opäť jeden malý-veľký príbeh, ktorý chytí za srdce a príjemne zahreje. V niečom pripomína ozaj Forresta, no samotný film je o niečom inom. Je krásny, milý, neuveriteľný, čo ho robí takým super. Presný burtonovský štýl. Je to taký malý poklad, ktorý treba objaviť a prepadnúť jeho kúzlu. Fantasy prvky na totálne vyšľchtenej úrovni. 85%.(19.4.2006)

 • BadoXXII
  *****

  V příbězích jsou naše sny. A právě proto je vyprávíme ostatním...... S Ospalou dierou a Batmanom najlepší Burtonov film. Nádherná až rozprávková atmosféra, pekné myšlienky a pútavý dej plný zaujímavých scén. Veľká ryba je veľkým filmom..... Jsi jako Santa Claus. Stejně úžasný a stejně falešný.(17.9.2011)

 • Galadriel
  *****

  Na Tima Burtona (toto sousloví 3x zdůrazňuji!) poměrně normální film, a jinak také moc krásný a příjemný. Nebudu se moc rozepisovat - jak se tak koukám po ostatních komentářích, téměř vše už bylo řečeno. Takže jen stručně - příběh a jeho hloubka, výtvarná stylizace, atmosféra, herci, hudba, kamera, a vůbec vše se v tomhle díle spojuje do jednoho celistvého proudu, na kterém se můžete nechat únášet celým filmem, který je tak milý a hravý, že ani nevyhnutelná smrt na konci nepůsobí vlastně vůbec smutně.(27.1.2005)

 • Oskar
  ****

  Příběh o střetu fantazie jednotlivce s racionalitou davu, to je něco pro mě. Ale scénář je IMHO napsaný tak, že sledujeme více méně reálný svět, jen na nás sem tam jukne zpoza rohu nějaká ta čarodějka nebo obr. A to neodpovídá Burtonovskému vidění. Není to další z jeho svobodných paralelních světů, je to voliéra, příliš těsná Burtonovu rozpětí. 70%(12.9.2006)

 • Dever
  ****

  Soundtrack Danny Elfman: 1. Man Of The Hour - Pearl Jam ,2. Dinah - Bing Crosby ,3. Everyday - Buddy Holly ,4. All Shook Up - Elvis Presley ,5. Five O'Clock World - The Vogues ,6. Ramblin' Man - The Allman Brothers ,7. Let's Work Together - Canned Heat ,8. Pictures - Danny Elfman ,9. Big Fish (Titles) - Danny Elfman ,10. Shoe Stealing - Danny Elfman ,11. Underwater - Danny Elfman ,12. Sandra's Theme - Danny Elfman ,13. The Growing Montage - Danny Elfman ,14. Leaving Spectre - Danny Elfman ,15. Return to Spectre - Danny Elfman ,16. Rebuilding - Danny Elfman ,17. The Journey Home - Danny Elfman ,18. In the Tub - Danny Elfman ,19. Sandra's Farewell - Danny Elfman ,20. Finale - Danny Elfman ,21. End Titles - Danny Elfman ,22. Jenny's Theme - Danny Elfman ,23. Twice the Love (Siamese Twins' Song) - Danny Elfman(13.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace