Můj soused zabiják 2

• USA The Whole Ten Yards (více)

V pokračování populární krimi-komedie Můj soused zabiják si bývalý nájemný zabiják Jimmy Tulipán Tudeski (Bruce Willis) užívá poklidného života v Mexiku, nekonečně vzdálen od své předchozí rušné existence. Domáckému lenošení a manželce Jill (Amanda Peet) se může bez obav věnovat jen proto, že byl před čtyřmi lety oficiálně prohlášen za mrtvého díky svému kamarádovi, zubaři Nicholasi Ozovi Oseranskymu (Matthew Perry). Ten se však jednoho dne nečekaně objeví u Jimmyho dveří, aby udělal konec jeho pohodě. Ozovu manželku Cynthii (Natasha Henstridge) totiž unesla mafie, jako pomstu za nevyřízené účty z minulosti - kmotr Lazlo Gogolak (Kevin Pollak) Jimmymu nikdy nezapomněl, že připravil o život jeho syna. Jimmy Tulipán Tudeski, zabiják na odpočinku, naštěstí neztratil nic ze svých mimořádných schopností a jeho reflexy zabijáka vyvažují komickou ztřeštěnost neohrabaného Oze... (oficiální text distributora)

marason

Oproti prvnímu dílu sešup dolů jako na horské dráze. Musel jsem se opravdu přemáhat abych tu blbost dokoukal do konce. Navíc když celá čtveřice hlavních hrdinů patří k mojim oblíbencům, hlavně Matt Perry, ale tady dostává prostor tak maximálně k tomu, aby sebou každou 2 minutu o něco praštil nebo někam spadnul. Bruce Willis na tom se svým přecitlivělým masovým vrahem není o nic líp, takže rada zní : neztrácet s tím čas!!! ()

kissilen

Jednotka bola pozerateľná, ale ako to u väčšiny druhých dielov býva, aj tu to ide dolu vodou... Nemám čo k tomu dodať, mne sa to nepáčilo... ()

blekekeke

Proč vlastně dávám dvě? Ne jenom, ale proč tolik? No, jedna za snahu, druhá z lítosti. Jednička byla tak akorát, a někdo si měl prosadit jednou a dost, a byli bychom všici spokojeni ... ()

ariari

ups, a čo som pozerala magyar dabing, že som sa tak smiala? asi som videla dáku tajnú verziu, lebo bola slušným pokračovaním jednotky..čo sa o iných pokrač.filmoch často povedať nedá. ()

chunue

No jednička je rozhodně luxusnější dílo. Netroufám si odhadovat co tím chtěl básník říct ale hoši okolo Deutche prakticky ''vykradli'' jedničku a bylo. Nejvíc mě bavil Mitchell i když chápu, že někomu zvedá mandle. Willis s Chandlerem šlapou jako hodinky ale prostě to nestačí. Díky nechci. ()

PatrikP4

Dvojka je už o malinko horší než jednička, ale... Celkem to šlo i když by to samozřejmě mohlo bejt lepší... Je to vidět že je to dvojka a snaží se těžit na uspěchu jedničky... ()

OnCal

Ze začátku je film celkem vtipný. Asi po třičeti minutách ale přejde do nudného předvídatelného druhého dílu. ()

N.ev.E odpad!

Ako tomuto ´´dielu´´ niekto može dať viac ako 1*? Veď na toto sa nedalo pozerať! Vážne ľutujem všetkých hercov, ktorí sa v tejto napodobenine filmu museli strápniť, ale veď čo by už len človek neurobil pre peniaze, však? ()

shinlove

Méně povedené jako jednička, ale přesto stále nadprůměrný film. A nejen proto, že ukazuje Bruce v zástěře! :D Je to stále ta dobrá dvojka, která bavila i v jedničce, jen v trošku slabším odvaru. 3* ()

Phillippus

Najhorší Willisov a Perryho film. Kravina od základu, ktorá kazí aj dobré meno jednotky. Tak nudné a idiotské pokračovanie podceňuje diváka a degraduje ho na idiota, ktoému príde vtipný čerstvo prepustený chren, čo každému vsádza pohlavky. Jedna hviezdička za Willisa a Perryho. ()

Jarb

Výborná oddechovka, Bruce willise a Matthewa Perryho mám moc rád, takže tady bez výčitek dávam za 4* , pro mě stejná pohodička jako díl první :)) ()

LOVE VOLE

Tohle ne, raději dvakrát první díl za sebou než koukat na dvojku. Ne, vyhořelé, nic nového nepřinášející, tedy kromě zklamání. ()