Will po cestě domů od kamaráda zahlédne něco děsivého. Nedaleko přitom v útrobách vládní laboratoře číhá zlověstné tajemství. (Netflix)

Cybershot

Pamätám si na čas v ktorom som seriáli z Netflixu považoval sa prevažne nezaujímavé,nudné a nekvalitné. Zrejme kvôli známemu "meme" (Anime,Manga,Netflix Adaptation) avšak musím povedať že prvá epizóda ma veľmi prekvapila. Najviac ma prekvapilo herecké stvárnenie pre mňa doteraz neznámej herečky Winona Ryder (Joyce). Vo svojej roli veľmi autenticky znázornila strátu syna. ()

Tom10000

1.díl. Rok 1983. Skupina kamarádů (mladých kluků) hraje výpravnou hru. Will, jeden z nich, se vrací domů za rodiči. Cestou se však stane obětí podivného stvoření (spíše stínu), před nímž se rozhodne utéci. Schová se do stodoly. Nestihne však ani nabít pušku, aby se bránil, a zmizí. V jiné části příběhu se setkáváme s mužem, vědcem, jemuž uteče divné monstrum. Spolu s ním i velmi mladá dívka. Ta se začne toulat městem, dokud nenarazí na restauraci, a tedy i na jídlo. Jmenuje se prý "11", jak má vytetováno na ruce, a neumí mluvit. Dokáže však myslí zastavit větrák. Když a ni přijdou vědci, dva z nich zabije a uteče do lesa. Kluci pátrají po ztraceném kamarádovi, a v lesích na ni narazí. 80 procent, docela dobrý začátek. ()

mourek10100

Velice ostýchavě se vždycky pouštím do prvních dílů, potažmo pilotů a jako u většiny jsem z prvního dílu ohromen nebyl. Ovšem zřejmě se z toho vyklube něco víc, když to má tak dobré hodnocení, takže jsem zvědav. ()

Tobias18

Hodně slušný a atmosférický rozjezd. Pořádně nevíme, co se děje a jak už jsme ze seriálů nejen od Netflixu zvyklí, láká to hned po zkončení prvního dílu na díl druhý. Pět hvězd si však u tohoto seriálu nechám až na později. 75%. ()

EYO EYO

Veľmi výborný pilot ,super atmosféra ,miestami celkom strašidelné ,výborný herci a výborne zakončeníe prvého dielu ktoré má nutilo si pozrieť ďalšie diely ktoré boli tiež super /100%(uvidíme ako sa to bude rozbiehať,som veľmi zvedavý) ()