VOD (1)

Nancy shání Barb a dělá si čím dál větší starosti. Zjistí taky, co udělal Jonathan. Joyce je přesvědčená, že se s ní Will snaží komunikovat. (Netflix)

Tom10000

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

3.díl. Napětí stoupá. Naši mladí kluci se v čele s Jedenáctkou nadále snaží pátrat po Willovi. Stejně tak i šerif Hooper a jeho bratr Jonathan. Nancy zase začne pátrat po své kamarádce Barbaře. Ta se ocitla na neznámém místě, ale vše nasvědčuje tomu, že ji drží v Hawkinsově zařízení. Tam pracuje otec Jedenáctky, tam také ona sama byla držena, aby mohl zneužívat její schopnosti. Nancy se vyspala se Stevem, a stala se trochu krutější než dříve. Jonathan si nechtěně nechal vyvolané fotky odhalit samotným Stevem a tak si to možná pokazil u Nancy, jíž asi tajně miluje. Chování jejich kamarádů však rozhodilo i ji samotnou. Pátrání po Barbaře skončí neúspěchem. Joyce dokáže konečně komunikovat s Willem. Stane se však neštěstí, když se najde jeho mrtvé tělo v jezeře u skal. 95 - 100 procent. ()

castor

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Netflix potvrzuje kvalitu svých seriálů, zasazení děje do osmdesátek atmosféře maximálně prospívá. Prostě před Rusáky je třeba mít se neustále na pozoru. Zjišťujeme, co se dělo v tajné organizaci sídlící za městem, a dost se motáme okolo zoufalé matky, která pomalu „přichází” o rozum. Bratrské duo Matt a Ross Dufferovi na nás postupně nakládá dravou mysteriózní atmosféru, dokáže parádně míchat žánry, nespočet podobností a odkazů všechny fandy dokonale uspokojí. Stejně jako herecké výkony, „jedenáctky” a dalších dětských hrdinů obzvlášť. ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Eepizóda, ktorá rozhodne, či vás seriál definitívne chytí, alebo dáte prednosť radšej niečomu odlišnému. Začína sa hrať už dosť na city, ale v tom dobrom zmysle slova. K slovu sa dostáva aj otázka studenej vojny, tá tu bola prítomná od začiatku, len je to vyslovené nahlas. Tvorcovia nás dávajú prvýkrát skutočne nazrieť do druhého sveta, i keď iba na pár okamihov. A konečne funguje poriadne aj gradácia v závere a vytvára napätie, čo bude ďalej. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Děj třetí epizody se ubírá cestou různých pátrání. Tato pátrání vede šerif, Mikeova parta i Nancy a ukazuje se, že minimálně jedno z nich už nemůže přinést pozitivní výsledek. Je škoda, že Willovu matku hraje právě Winona Ryder, tato postava mohla být jednou z nejzajímavějších, ale za současného stavu vždy doufám, že scéna s ní rychle skončí. ()

waits

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Obávám se, že můj zájem upadá a že chlapci jsou mi trochu nesympatičtí. Ale protože byl třetí díl mírně zajímavější než druhý, zkusím ještě čtvrtý. Retro 80 jsou vyvedený výborně, ta hammerovská hudba během a odkaz na nějakou odpovídající pecku na konci, to jsou fakt milý věci, ale spielbergovký kola s kingsovskou zápletkou ve mě ne a ne rozpálit ten správnej zápal. ()