Nancy shání Barb a dělá si čím dál větší starosti. Zjistí taky, co udělal Jonathan. Joyce je přesvědčená, že se s ní Will snaží komunikovat. (Netflix)

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"We can be heroes. Just for one day..." --- V ten moment kdy začalo hrát Heroes od legendy, boha Davida Bowieho, akorát ve verzi od Petera Gabriela, si mě seriál získal... Až mi utekly slzy z kanálků. Husina se pokaždé dostaví, když tuto scénu vidím. Scéna se světélky neměla chybu. Geniálně napsáno a provedeno. Paráda... ()

castor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Netflix potvrzuje kvalitu svých seriálů, zasazení děje do osmdesátek atmosféře maximálně prospívá. Prostě před Rusáky je třeba mít se neustále na pozoru. Zjišťujeme, co se dělo v tajné organizaci sídlící za městem, a dost se motáme okolo zoufalé matky, která pomalu „přichází” o rozum. Bratrské duo Matt a Ross Dufferovi na nás postupně nakládá dravou mysteriózní atmosféru, dokáže parádně míchat žánry, nespočet podobností a odkazů všechny fandy dokonale uspokojí. Stejně jako herecké výkony, „jedenáctky” a dalších dětských hrdinů obzvlášť. ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Eepizóda, ktorá rozhodne, či vás seriál definitívne chytí, alebo dáte prednosť radšej niečomu odlišnému. Začína sa hrať už dosť na city, ale v tom dobrom zmysle slova. K slovu sa dostáva aj otázka studenej vojny, tá tu bola prítomná od začiatku, len je to vyslovené nahlas. Tvorcovia nás dávajú prvýkrát skutočne nazrieť do druhého sveta, i keď iba na pár okamihov. A konečne funguje poriadne aj gradácia v závere a vytvára napätie, čo bude ďalej. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Děj třetí epizody se ubírá cestou různých pátrání. Tato pátrání vede šerif, Mikeova parta i Nancy a ukazuje se, že minimálně jedno z nich už nemůže přinést pozitivní výsledek. Je škoda, že Willovu matku hraje právě Winona Ryder, tato postava mohla být jednou z nejzajímavějších, ale za současného stavu vždy doufám, že scéna s ní rychle skončí. ()

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Třetí díl divákům konečně poodkrývá řadu tajemství, což je určitě fajn a každý to nadšeně vítá. Jinak je to celé stejně zajímavé, stejně napínavé a stejně kvalitní jako předchozí díly. Dojem mi vylepšil snad pouze celkem napínavý závěr (Konečně!!! Takhle má snad končit každý díl!) doprovázený dost divnou verzí úžasné písně Heroes od Bowieho. Půjdu dokonce až na tři hvězdy a čtvrtý díl. ()