Chapter Two: The Mall Rats (S03E02) (epizoda)

Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

USA, 2019, 50 min

No podľa mňa sa to v druhej časti po úvodnom rozdaní kariet slušne rozbehlo a ukazuje sa , že tretia séria bude mať zrejme celkom slušné tempo a nebudeme sa zbytočne zastavovať pri zbytočnostiach. Pokiaľ teda šerifove trampoty s mladými zaľúbencami nepovažujete za zbytočnosť. Ale aj takáto dejová linka patrí k tomuto seriálu. Stále je skoro hodnotiť, zdá sa ale, že zatiaľ je tu možno viac humoru, než by bolo potrebné.(15.7.2019)

Jonathan sa dostáva na stopu potkanom, Dustin sa snaží rozlúštiť ruský kód a Max sa spriatelí s El. Šerif prikáže Mikeovi aby stále nechodil za El čo vedie k ich rozchodu. Zase tie ruské stopy to už musí každému normálnemu človeku vadiť, aj keď je pravdou že v čase keď sa príbeh odohráva to ešte zmysel malo. Inak celkom dobré zvládnuté nakupovanie El s Max, ale inak stále priemerný rozbeh.(5.7.2019)

Jsem ráda, že druhej díl nepokračuje ve stopách předchozího. Sice mě tady pořád strašně serou ty děcka (hlavně Eleven s Max), jsou v pubertě, beru, ale až takhle otravný fakt musej bejt sakra? Každopádně krom toho už zase seriál jede na temnou záhadnou atmosféru 80tek, a i když je to pořád stejný téma, tvůrci dokázaly přidat nějaký originální prvky. Příště doufám, že už bez otravných děcek. Hodnocení: 7,5/10(7.7.2019)

Druhá epizóda Strangers Things pokračuje v tempe a atmosfére prvej epizódy. Atmosféra pomaly začína hustnúť a príchod zla do Hawkins je už neodvratný. Tento krát sa mi samotné stvárnenie zla a celí jeho koncept začína páčiť viac ako v minulej sérii. Tak snáď to tak bude pokračovať. Jednotlivé príbehové línie sú stále oddelené. Pričom zatiaľ je trojka Dustin, Robin a Steve najlepšia. Škoda Nancy a Jonathana ich príbehová linka mi zatiaľ nepríde až tak zaujímavá tak snáď sa to zmení. Pokračuje sa tiež v rozvíjaní jednotlivých vzťahov a tomu je venovaný zatiaľ veľký priestor. Som zvedavý či to tak bude aj naďalej a, či to seriálu pomôže alebo ho skôr bude ťahať dolu. Aj druhá epizóda zatiaľ fajn. Snáď to tak bude pokračovať. Klasických 80%.(16.7.2019)

Deskovky vystřídaly vztahovky. Jak pubertální, tak šerifovské, ale i tak se bavím. Dobře mixnuté s děsivou částí. Vážně mě baví Billyho sestřihy před/po, pokaždé jsem nadskočila. Jenom škoda, že s jeho postavou nemohu víc soucítit. Vždycky je lepší, když se něco podobného stane někomu, kdo je s vámi už nějak psychicky spojený scénářem. Tak jsem zvědavá, co bude dál. Palec micle21. Snad to tak bráchové neměli jako skrytý význam. Hudba opět luxusní. My Sharona zrovna ve scéně s Joyce pobavila. Cold as ice je moje oblíbená. Takže...ok :)(13.7.2019)