El a Max hledají Billyho, a Will proto vyhlašuje den bez holek. Steve a Dustin sledují podezřelé živly a Joyce a Hopper se vrací do laboratoře Hawkins. (Netflix)

boss123

Pôjdem asi proti davu, ale táto epizóda mi prišla o niečo slabšia. Hlavne prvých asi pätnásť minút sa riešia len vzťahové problémy, čo nie je síce úplne nezaujímavé, ale ani príliš zaujímavé. Také nijaké. Stále je to vysoko zábavné a zaujímavé len mňa by viac zaujímalo práve to zlo, ktoré sa pomaly blíži do Hawkins. V druhej polovici epizódy sa to opäť rozbehne a príbeh naberie grády. Bohužiaľ tejto epizóde hlavne vinou začiatku nemôžem dať viac ako 3z5. Napriek tomu sa teším na ďalšie. Slabších 70%. ()

Tom10000

3.díl. Will si připadá osamocený, a zdá se mu, že se parta rozpadá. Dustin se Stevem hledají podezřelé Rusy. Robin přijde na záhadu tajného šifrovaného kódu a spolu se svými dvěma kamarády sleduje podivnou partu mužů. El a Max se snaží zjistit, co si o nich myslí kluci, a přijdou na kloub dost nepěkným věcem. Jane (El) se zdá, že jistá Heather potřebuje pomoc, jenže ta je v pořádku v domě svých rodičů a s již podezřelým Billym, nevlastním bráchou Max. Jenže nic není, jak se zdá, když jsou jak on, tak Heather infikovaní podivným virusem, a sám Billy nyní ví přesně, kdo je El zač. Joyce se snaží vysvětlit Hopperovi záhadu padajících magnetů, a společně se vydají na cestu do zrušené výzkumné laboratoře. Tam je šerif přepaden. 85 procent. ()