Na staré farmě a hluboko pod obchodním centrem Starcourt číhají podivná překvapení. A Mozkožrout zatím nabírá na síle. (Netflix)

Sany33

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Príbeh: Rusáci rozmiestnili magnetické generátory okolo elektrárne. Pod Starcourtom čaká ďalšie Ruské prekvapenie. Mozgožrút a jeho armáda sa pripravujú na finálny útok. Prevedenie: Zdevastovanie chaty v priamom prenose. Všetko okolo Rusákov je tak krásne tajomné až sa mi to páči. Robin je nenormálne dobrá postava. Som rád že zapadá do univerza. Pocity: Opäť jedna z dokonalých častí, čo sa týka atmosféry a posúvania príbehu až ku gradácií. Nemám čo vytknúť týmto tempom dám celú sériu za deň. 96% ()

ALIENka_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Skvělá epizoda, která ale postrádá logiku (Rusové maj supertajnou základnu absolutně bez kamer a skoro nechráněnou) a je plná klišé, který mě vyloženě serou (protagonista utíká před záporákem, kterej jde pomalejc než beznohej apod.). Strašně mě sere příběh toho bezzubýho děcka, kterej působí tak strašně nereálně (parta lidí se úplně v pohodě proplíží zalidněnou místností a NIKDO si jich nevšimne, to i hovno vidí líp..). Hodnocení: 4/10 ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Nebudeš mě zpovídat! Dotáhls do mého domu nepřítele stejně nedbale, jako děcko tahá hovno na botě!" ... Aneb epizoda plná road tripů, rvaček, přestřelek, výbuchů, sekání, bodání, tahanic, útěků, pátrání, nemilosrdných vražd, mysteriózních objevů a pokoření několika multigeneračních překážek.... jedním slovem napínavý nářez a zároveň pořádný emoční zářez :))) ... "Nancy Tru, where are you? Hello? Marco." "Pollo!" ()

Wiikii

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po tomto díle by do žánru měli opravdu konečně přidat KOMEDIE, protože některé scény jsou opravdu výsměšně směšné. Téměř každá scéna s Hopperem je komicky otravná ("Terminátor", Murray, půjčení si auta, zajatec,atd..) a nezapomeňme na už čtyř člený tým Dustin, Steve, Robin, Erica, kteří se také utápí většinou ve špatné komedii, hlavně postava Erica, ta je pro Stranger Things opravdu zabiják jakékoliv vážnosti, ale nebudeme si nic namlouvat, i ta cesta do hlubin ruské laboratoře nebyla nic úžasného. ... Jediné co bych ještě mohl zmínit je dvojka Nancy a Jonathan, kteří se na konci epizody setkali s přerostlou žvejkačkou v nemocnici, těmto dvoum fandím, tak snad to dají... ()

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jonathan, Nancy a kamaráti s El navštívia v nemocnici pani Dahlcortovú aby sa dostali k Billymu, čaká ich však nepríjemné prekvapenie. Šerif spolu s Joyce zajmú ruského chemika a vydajú sa na cestu do Illinois a Dustinovmu týmusa podarí dostať zo skladu v supermarkete. Mierne zlepšenie s trochu trápnym humorom o kapitalizme a komunizme, ale nato sme si už zvykli aj v detských reláciach. Teda bohužiaľ najmä tam. ()

• Auto ukradené na benzínce je Cadillac Eldorado Biarritz Convertible z roku 1984. (J.F.B.)