VOD (1)

Na staré farmě a hluboko pod obchodním centrem Starcourt číhají podivná překvapení. A Mozkožrout zatím nabírá na síle. (Netflix)

kudryj

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kdo má nakoukané terminátory, nemůže přehlédnout parodii na tento kult. Ruský ´´špión,, rozhlížející se v lese u vyhořelého auta a scéna na benzínce s evropskou angličtinou připomínající mluvu Schwarzeneggera je jistou připomínkou fenoménu osmdesátek. Děj jede na plné obrátky a finále epizody je delikátní. 120% ()

David.Darco

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Snáď najvtipnejšia epizóda vôbec. Steve, Dustin, Erica a Robin sú neskutočná parta a momentálne ťahúni seriálu. Hopper sa taktiež oproti poslednej sérii s Joyce dostáva viac do vtipných a absurdných situácií. No a máme tu nespočetné množstvo odkazov. Od E.T.-ho až po Terminátora. Ten je v podstate veľkou súčasťou epizódy. No a záver sa konečne nesie v absolútne hororovom duchu. Skrz pár postáv a situácií sa dočkáme odkazov na The Shining, Zombiekov a The Blob. Čo viac si priať ? Možno už len viac takýchto hororových scén. ()

ALIENka_

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Skvělá epizoda, která ale postrádá logiku (Rusové maj supertajnou základnu absolutně bez kamer a skoro nechráněnou) a je plná klišé, který mě vyloženě serou (protagonista utíká před záporákem, kterej jde pomalejc než beznohej apod.). Strašně mě sere příběh toho bezzubýho děcka, kterej působí tak strašně nereálně (parta lidí se úplně v pohodě proplíží zalidněnou místností a NIKDO si jich nevšimne, to i hovno vidí líp..). Hodnocení: 4/10 ()

Martrix

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Konec nechutňárna á la The Blob Chucka Russella z roku 1988, mixnutý s jakoukoliv hnusárnou třeba od Carpentera. Jenže než se k závěru dojde, tak to trošku dře a i když je třeba postava ruského Arnolda vcelku cool, tak se do Stranger Things prostě nehodí stejně, jako celá ta ruská konspirace. Ale nač zbytečně kafrat, buďme rádi za kvalitní seriál, ze kterého je cítit láska ke starým dobrým filmům, na něž najdeme spoustu odkazů a které Duffeři dokázali složit ve funkční celek. ()

Tom10000

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

5.díl. Robin, Steve, jedna malá holka a Dustin se dostanou do podzemního komplexu, kde se Rusové snaží otevřít trhlinu k příšerám. Nancy, Max, Jonathan, Mike a Lucas s Jedenáctkou spojují síly, aby přišli na kloub zřejmě novým příšerám, jež jsou schopné infikovat ostatní lidi. Nancy a Jonathan se v nemocnici, kde pátrají po jedné ovlivněné paní, dostanou do životu nebezpečné situace. Mike se snaží udobřit s El (Jane), a zdá se, že se mu daří. Hopper a Joyce se ocitnou v podivné sovětské laboratoři, a musí znovu utíkat před divnm psychopatem. Cestou sebou vezmou jednoho rukojmího, a staví se u jednoho známého. 95 procent. ()

• V epizodě zazní píseň „Boogie Man“ od Sida Phillipse. (Duoscop)
  • Když Nancy Wheeler (Natalia Dyer) a Jonathana Byerse (Charlie Heaton) pronásleduje v nemocnici jejich kolega z novin, tak rozbije okénko u dveří, aby se k nim dostal, ale při odchodu z místnosti je sklo neporušené. (Duoscop)