Ygan

RJ si zamilujete, kadence gagů je solidně vysoká. Animace standartní, hlubokoduchým kecům na závěr se nevyhneme. Povedený animák. ()

Kackucka

Jeden z mých nejoblíbenějších animovaných pohádek. Charaktery postaviček i celý příběh mě nadchl, nejvíce však postavičak malého veveřáka Hemmyho, po kterém jsem pojmenovala i svého pejska. Je to film, který stojí za to skouknot klidně několikrát ročně, protože vždycky je to zábava. ()

ShadyCZE

Nejlepší postavička je bezkonkurenčně veverka a když se na konci nasosá energydrinku, to je zážitek :-)))) Animovaná pohádka pro celou rodinu. ()

pOne

Povedený jednohubkový animák se spoustou vtípků. Ty navazují jeden na druhý a tvoří koncentrát bez zbytečných prostojů a zdržovaček. Děj tím pádem odsýpá, aniž by se člověk stihl nadechnout. Ke všemu, jak už to tak u disneyovek bývá, povedený český dabink. Co od takového snímku očekávám, to jsem dostal. ()

LIAcek

Úžasný film nejen pro děti, kde je vyzvedávána rodina a poukazuje na její hodnoty a celkově na to co je v životě důležité. Zbožňuju Hamiho a jeho nadšenost pro všechno- je asi nejsilnější článek ve filmu, bez něj by to nebyla taková zábava: ,,Ta súša je šunt" ,,Ale, když mě chutná" :D ()

Darth Kedr

Příjemná kratochvíle cestou busem do Práglu. Na nejlepší animáky to nemá, ale není to ani žádný béčko. Zlatej průměr. ()

lobo87

Príjemná rodinná oddychovka pre väčších i menších, so zaujímavými postavami (hlavne Hammy), zaujímavým príbehom, univerzálnym humorom a kvalitnou hudobnou zložkou... 65% ()

Mikakel

Pěkný film,srandovní, hezké scénky animované,komedie dobrá, příběh také, jen občas poměrně "skáče" scénka za scénkou a přijde mi to občas dosti zmatené. Jinak super pohádka před spaním:)) ()

Marty_cz

S přibývajícím věkem mě animované filmy baví čím dál méně, ale u tohohle filmu jsem se upřímně pobavil, zasmál a užil si ho. Povedené animace a příjemná grafika a postavy jako např. veverka byli úplně boží. A po zhlédnutí filmu jsem si znovu uvědomil jak je žalostná situace v českých obchodech, protože přes nesnesitelnou chuť se Pringles sháněly docela těžce :D. ()

gefr

Nikdy jsem se na tenhle animák nechtěl dívat, jelikož jsem si byl jistý, že se jedná o lacinou splácaninu pro dětskou televizi. A pak jednou přijela neteř s DVDčkem a já čuměl! Parádní animák, který je teď jedním z mých nejoblíbenějších a můžu na něj koukat stále dokola. ()

daniel.98

Jeden z nejlepších animáků co jsem viděl. Perfektní vybarvení charakterů jednotlivých postav a hlavně plno výborných vtipů, někdy to zachází až do černého humoru, který se ale k určitým scénám prostě hodí. ()

megajalec

Za plotom je podľa mňa obyčajný animák, ktorý ničím nevyčnieva z radu. Sem - tam fór (málo), príbeh, z ktorého sa dalo vyťažiť viac, ničím nezaujímavý. Chýba tomu zapamätateľná postava alebo scéna (možno veverička po kofeíne na to trochu ašpirovala). Fajn stopáž, ubehne to. Na jedno pozretie u mňa. ()

PaTeXx

Přestože má snímek jen kolem hodiny a půl, občas jsem se nudil, i když se děj snažil být poměrně svižný. Hlas Bruce Willise bych ani za hovno nepoznal. Průměr na poměry DreamWorks. ()

wobufet

Čekal jsem od toho hodně, ale dočkal se zklamání. Základní zápletka už je několikrát ohraná a já znuděně čekal, kdy vztah mývala a ostatních vyvrcholí odtažením vozíku. Co se ale vtípku týče, jsou povedené a párkrát jsem se zasmál. Mladší děti budou určitě nadšeni. Dal bych 4* ,ale za to že, zdejší veverka je hodně podbná ježkovy či co to bylo z Karcoolky si to nezaslouží. ()