cab

Zanrova nenarocnost nevyzaduje zapojeni mozkovych zavitu, ale jste donuceni bedlive sledovat, co se deje na jevisti kvuli nezpocetnemu mnozstvi osob zapojenych do akce. Kladne, co mohu rici k tomuto pocinu je skvela hudba, kytarove hratky Banderas a dalsi z mnoha netypickych tvari mistra Depp a samozrejme retrospektiva "muzy" Hayek. 50% ()

tereza_p

Nemůžu se zbavit dojmu, že filmu zachraňuje zadek Johnny Depp, protože ten chlapík má prostě talent. Banderas pak vyjde jako jen doplňková postavička v pozadí. Korunu tomu nasazuje zbytečně komplikovaný děj a zdlouhavost. Takhle už ne, prosím. ()

wosho

RR se jeho finální díl trilogie moc nepovedl. Příšerně komplikované, že to snad ani víc zamotat nešlo. Navíc akční scény jsou na jeho formát moooooooc průměrné a neoriginální (s víjimkou přestřelky oslepeného Deppa). ()

Ripley

Rodriguez těžce zklamal.Natočí výborné Desperado a pokračování vypadá jako by si před každou klapkou nahnul z flašky.Totální slátanina!DODATEK:rád bych to viděl znovu.Začínám si na Rodrigueze a jeho "filmové úlety" zvykat. ()

Vitoušek

To snad ne! Nečekal jsem žádné zázraky, .....ale tohle?? Ve filmu ''exceluje'' Johnny Depp, ale bohužel ani on nemůže utáhnout, tenhle nudný, rádoby akční snímek ( horší snad už může být jen Rodriguezův,, Žraločák a Lávovka'')... :)))) ()

XdanteX

Bipolární Rodriguez...absolutně nevím na čem ten člověk jede...Každopádně tohle je důkaz toho co všechno se dá natočit v hollywoodu pokud máte konexe nebo se jmenujete Rodriguez....žasnu ()

Paity

Kouzlo El Mariachiho vyprchalo. A je to znát v každém milimetru filmu Tenkrát v Mexiku. Občas přehnaná brutalita mísící se s celkovou zmateností filmu mě nutí dát tomu hodnocení takové jaké jsem dal. ()

pjotr76

Moc se mi líbila mexická panoramata hahaha stejně jako p. Seidlovi v jeho recenzi na tento film (Homolkové fakt vlezou všude;) ()

Cassandra

Splácanina. Banderas tu má pár dobrých kousků, a to je asi tak vše. Moc postav, nic moc příběh, a ten Depp sice není špatný, ale vůbec se tam nehodí. Desperado je holt Desperado. ()

Arach.No

Jednoznačně slabší než první dva díly. I přes hvězdné obsazení se nepovedlo udržet ono charisma všech postav. Zčásti je to určitě i kvůli tomu, že děj je mnohem roztříštěnější, než tomu bylo dříve. Akční scény jsou sice akčnější než minule, ovšem pod kůži se vám rozhodně nedostanou. Herci hrají jak jen můžou, ale ani charisma Johnny Deppa s Antonio Banderase v jedné scéně nedokáže zabránit propadu snímku až někam na úroveň obyčejnýho akčňáku. Jedna akce střídá druhou, ovšem aniž by ději nějak výrazně prospívaly. Láska k Mexiku tu sice čiší z každého záběru, ale co naplat, poslední záběr, ve kterém po silnici kráčející El Mariachi políbí mexickou vlajku má v sobě sice velkou dávku patosu, není však ani zdaleka tak efektní jako když Mariachi sám odjel na motorce své mrtvé lásky, nebo když později se svou novou vyvolenou a starým černým pouzdrem odjel vstříc lepším zítřkům. ()

Haymar

Velkolepý a dlouho očekávaný projekt dojel na překombinovanost děje a postav, totálně chaotický scénář a příliš očividnou snahu o stvoření ultimátního dílka. Atmosféra, vtip a grácie předešlého filmu je ta tam, bohužel. Ale Once Upon a time in Mexico není jediný... Úplně stejně (jako případ "Desperado & Tenkrát v Mexiku") si rozbil hubu také Twohyho projekt "Chronicles of Riddick", který měl navázat na skvělou "Černočernou tmu"... Obojí dojelo na velikášskou snahu něčeho, co dost možna už ani překonat nešlo... Škoda! ()

Prochy38

Tak Desperado to už není. Ale i tak je toto volné pokračování dosti povedené. Kdo se těší na Salmku Hayek, na své si rozhodně nepřijde. Ovšem ta je hrdě zastoupena řadou kvalitních herců, jako znovuzrozený D. Trejo, krásná E. Mendes, v malé roli E. Iglesias, záporáci M. Rourke a W. Dafoe. Co jsem ale z úmyslem nezmínil je velké lákadlo v podobě J. Deppa. Kvalitní práci odvádí jako vždycky. Dá se říct, že je celkově tak nějak nad filmem. Mně se tam líbil. Antonio je dobrej jako všude. Celková spokojenost. ()

Hanes88

Dost kruté pokračování slavného filmu Desperado. Musím říct, že jsem byl hodně zvědavý a nějak extrémně mě to nezklamalo. Banderas i Depp zahráli přímo skvěle, ale celkový dojem už není takový, jaký byl z prvního dílu. 50%. ()

Yardie

Musím poopravit své původní hodnocení. Na první skuk se mi to naprosto nelíbilo. Nicméně na druhý kuk musím říct, že to má něco do sebe. Je to taková celkem zajímavá oddechová podívaná, u které ale musíte krapet přemýšlet, o co tam jde a kdo je sakra kdo a kdo s kým hraje. Děj je trošku komplikovanější, nicméně na druhý kuk jsem ho pochopil. Akce tady je docela dost a i dobře udělané. Nicméně kvalit Desperada to nedosahuje, je to trošku jinak pojatý film. Určitě to stojí za více podívání, aby člověk pochopil souvislosti a trošku se do filmu dostal. Nicméně, dát si na tom více záležet, dopadlo by to lépe. Howgh! ()

MkSallam

Chaotický, špatně zrežírovaný a extrémně překombinovaný scénaristický mišmaš, jehož neustálé zvraty a nelogické chování postav brzy začnou nudit. Akce je oproti Desperadovi mnohem "televiznější" a neuvěřitělně zkratkovitý střih ničí i ten nejlepší záběr "létajícího Banderase". Oproti Desperadovi jasný krok zpět. 4/10 ()

Zombi

Zbytečně překombinované, škoda, mohl to být skvělý závěr El Mariachiho. Přes úsporných 80 minut má člověk pocit, že to má přes 2 hodiny. ()

mira007

Čekal jsem pokračování mého oblíbeného mexického Desperáda a dostal jsem americkou překombinovanou rozpočtově a obsazením nabitou blbost. Ztráta času. ()

deiwitch

Od tohoto snímku jsem zřejmě čekal více, než se mi v konečné fázi dostalo, což ovšem neznamená, že by mě zklamal, ba právě naopak - vyniká superhvězdným hereckým obsazením, které jen tak nenajdete a všemu vévodí dvojice Banderas / Depp, který svým charizmatem zvedá film o 20%, dále zde máme poněkud složitě vystavěný příběh, ve kterém se leckdo ztratí a skvělou hudbu podtrhující atmosféru. Suma sumárum zde máme film, který je zábavný, ale nic víc. ()