Královská rodina natáčí dokument, aby zvýšila svou popularitu. Z Řecka ale přijíždí nečekaný host, který princi Philipovi překazí plány. (Netflix)

Marze

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Seriál je především příběhem královnina celoživotního vyrovnávání se s rolí, pochybnostmi o tom, zda ji vykonává dobře, a tendencí zároveň vinit sebe sama i se zbavovat viny přemítáním nad náhodností svého údělu," napsala o třetí radě Koruny kritička Táňa Zabloudilová. ()

vydumnica

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Minule to bol Wales, tentokrat Grecko. Stale nieco nove...The Crown je dynamicky serial, ak to tak mozem povedat. Zoznamujeme sa s novymi postavami, dospelou princeznou Annou a so svokrou kralovnej, teda s Philippovou matkou princeznou Alice. Prave babicka Alice ozivila tuto epizodku a vdaka nej sa tu vyskytlo zopar humornych situacii a len tak na okraj, este som asi nevidela mnisku fajcit. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po předchozí epizodě jsem mohl těžko čekat, že by na mě čtvrtý díl zapůsobil podobně, ale tohle bylo tak odlišné, že už to snad ani víc nešlo. K takové situaci by v Bruneji nemohlo dojít, konstituční monarchie má holt pro královské rodiny svá úskalí. Filipova mediální "šikovnost" byla ovšem úžasná:-) ()

Remivsremi

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nečekal jsem, že někdy dotknout zrovna otázky financování královské rodiny, a jsem nesmírně rád, že to skutečně udělali. Celý pokus Philipa o polidštění královské rodiny bylo zábavné i zajímavé sledovat. Svůj prostor poprvé dostala princezna Anne v podání herečky Erin Doherty a svou šanci bez problémů zužitkovala. Tím největším pilířem epizoda pak byla princezna Alice a její bezprostřední chování. ()