Užívejte si neřestí, „Alibi na klíč“ to za vás vyžehlí. „Alibi na klíč“ je kancelář, která vymyslí a poskytne alibi na cokoliv, co chcete. Na fotbal místo na večeři s příbuznými? Ulejt se z práce? Aférka? Nevěra? Nebo mít prostě chvíli od všeho pokoj? Hrdinové z komedie Alibi na klíč všechno perfektně zařídí a nikdo nemá ani páru. Ale ouha! Věci se někdy umí zamotat. Greg, hlavní hrdina filmu a všech možných alibi, samotný bůh našich neřestí a tajemství, se zamiluje. Bezhlavě, samozřejmě. Vždyť jeho přítelkyně je krásná, sympatická, ve všech směrech úžasná a taky ho miluje. Nicméně nesnáší, když někdo lže, a tak Greg raději tají, co vlastně dělá a čím se jeho agentura zabývá. To je ale jenom začátek. Když se jde seznámit s rodiči své životní lásky, zjistí, že jejího tátu velmi dobře zná. Právě mu totiž připravil neprůstřelné krytí na víkendové zálety. Lavina šílených událostí, malérů a zvratů na sebe nenechá dlouho čekat. A jakmile jedna prekérní situace odezní, už je tu druhá... a třetí... a čtvrtá. Alibi na klíč je komedie, která vás naučí říkat pravdu. Anebo si sehnat pořádný alibi. (Bontonfilm)

Royaldell

Pohodová komedie,kde jsou lepší,ale taky horší momenty. Jednu minutu se válíte smíchy a další už si říkáte,jestli to není už moc. ()

CheeseFigure

Keď som sadal pred telku, aby som si pozrel francúzku komédiu s názvom Alibi na mieru, nemal som veľké očakávania. Nakoniec som sa ale celkom nasmial. Či už išlo o chudáka psa, odkazy na Assassina alebo Star Wars, či kocúra pri tej automobilovej naháňačke. Len Elodie Fontan sa nepredviedla v rovnošate sestričky, ach jo. ()

Dennefil

Francouzské komedie mají prostě něco do sebe. Ať už četník nebo Asterix. Nenudil jsem se snad jedinou minutu. Příběh je celkem zajímavý. Takovou společnost by určitě několik lidí uvítalo i v reálu :D. Nasmál jsem se jak málo u kterého filmu a to mi úplně stačí. 10/10 ()

KapitanKuraz

Šupa, čakal som že jeleň bol vrchol, potom že pes, potom že zebra, ale Assassins Creed, ma zničil a prd, chlapec stavajúc hrad to dorazil. Vlastne všetko, lebo tempo na naberalo parádne. ()

tulen

Asi do půlky to vypadalo dobře, párkrát jsem se i zasmál nahlas (i když ty fóry nebyly zrovna intelektuální), ale druhá půlka šla dost dolů. Leccos si mohli autoři odpustit a výsledek by byl lepší. Na dnešní produkci to ušlo, ale celkově nic moc. ()

futislav

Dobrá komedie s originální zápletkou. Velmi stravitelná zábavná jednohubka na pohodový večer. A na francouzský film a rok 2017 skoro bez černochů a Arabů. Asi se spletli, nebo někdo na poslední chvíli odřekl. ()

Sa.sa

Super komedie plná hlášek, vtipných situací i děje... Je to svižné, rychlé a má to spád... Chudák pes 😀😀😀 ()

Rebel24

Tak Francúzi opat po rokoch bodujú! Po Asterixovi a Obelixovi v Egypte prichádza konkurencia v podobe snímku Alibi na mieru. Scény su ľudsky a situačne humorne, postavy svojské a naozaj dobre napísané, množstvo zvratov, paradoxov, prekvapení, zaroven schopnosť vložiť napätie s rytmickým soudntrackom a to nehovorím o tom, ze film je vlastne v celku paródiu na väčšinu oveľa známejších snímok - Star Wars, Assasins Creed, Fast and Furious, jednoducho parádna jazda, s nadhľadom no i so srdcom. 92% ()

Gagin

Konečně po delší době zase super komedie, plná vtipných scén, akce, pohotových reakcí, příjemných herců. Super, já se bavil nadmíru. ()

Jindra_S

V rámci svého žánru ztřeštěné komedie je to vynikající. Některé parodické momenty (assassins creed) to posouvaly ještě dál. ()

Orech

Potrebuješ prepnúť hlavu? Si ochotný pripustiť aj "hovadiny" v scénári a veľa drsnejšieho humoru špecifického francúzskeho štýlu ? Tak na toto choď!!! :-D ()

SieZof

5 hviedzičiek nikdy nedávam len tak, ale tento film si to zaslúži, oz začiatku až do konca som sa nevedela prestať smiať... ()