Užívejte si neřestí, „Alibi na klíč“ to za vás vyžehlí. „Alibi na klíč“ je kancelář, která vymyslí a poskytne alibi na cokoliv, co chcete. Na fotbal místo na večeři s příbuznými? Ulejt se z práce? Aférka? Nevěra? Nebo mít prostě chvíli od všeho pokoj? Hrdinové z komedie Alibi na klíč všechno perfektně zařídí a nikdo nemá ani páru. Ale ouha! Věci se někdy umí zamotat. Greg, hlavní hrdina filmu a všech možných alibi, samotný bůh našich neřestí a tajemství, se zamiluje. Bezhlavě, samozřejmě. Vždyť jeho přítelkyně je krásná, sympatická, ve všech směrech úžasná a taky ho miluje. Nicméně nesnáší, když někdo lže, a tak Greg raději tají, co vlastně dělá a čím se jeho agentura zabývá. To je ale jenom začátek. Když se jde seznámit s rodiči své životní lásky, zjistí, že jejího tátu velmi dobře zná. Právě mu totiž připravil neprůstřelné krytí na víkendové zálety. Lavina šílených událostí, malérů a zvratů na sebe nenechá dlouho čekat. A jakmile jedna prekérní situace odezní, už je tu druhá... a třetí... a čtvrtá. Alibi na klíč je komedie, která vás naučí říkat pravdu. Anebo si sehnat pořádný alibi. (Bontonfilm)

balcazar

Zaujímavý príbeh plný bizárov, ktorý sa zamotá tak, že už si v určitom momente nemôže byť nikto istý, kto kde na koho (ne)narazí. Svieži humor, kuriozita na kuriozitu, bizárik na bizárik, rýchla akcia a tomu všetkému kraľuje krásna Elodie Fontan. ()

Nocturno culto

Bezva komedie na sobotní večer. Oddechovka, není nutné moc přemýšlet. Pouze být trošku ve střehu, aby neunikly vtipné odkazy na jiná díla, např . Star Wars, Assassin's Creed atd.. Největší porcí zábavy mě zaujal Lacheau, okouzlující a nevšední Elodie Fontan a její filmový otec Didier Bourdon... 75 % ()

gemi

Krejzy komedie, která nenadchne, ale rozhodně ani neurazí. Párkrát jsem se zasmál. Bylo to sice na dvou třech místech, ale i to se počítá. Silné tři. ()

elimS

60% - komentář 20ti slovy: Podle námětu jsem čekal tedy větší nářez. Pár vtipných scén se našlo, ale zbytek obyčejná "vztahová komedie". Dost nevyvážené, škoda. ()

ANTYCHRYST

Whau překvapení roku v rámci komedie! Jako ..že budu koukat na komedii a ještě Francouzskou a ke všemu..fakt zábavnou!! Tohle se prostě povedlo!! Sympatické postavy zapletka..hudba..všechno funguje na jedničku:) už teď se těším na druhý díl:) s touhle partičkou se rád znovu shledam:) 90% no a krvavej sport na závěr:) ()

noizcore

Francouzké komedie stále žijí! Originální námět, skvělí herci ve všech rolích a slušný komediální timing občas zabijí zbytečná přepálenost v některých scénách. 6/10 ()

unrocker

Docela povedená oddechovka která fakt pobaví... scénář je místy takový splacany ale jako večerní pohodička to šlape dobře! ()

Mamlas odpad!

Jedna z dalších nezábavných romantických komedií, jen ještě horší kvůli castingu a nudnému dějí. ()

MeGab odpad!

Nemám rád filmy, které jsou založeny na neustálém vršení neskutečně trapných, by až stupidních situací. ()

Valeria_D

Odpočinková komedie, občas trochu přitažená za uši, s prvky parodie na filmy jako např. Star wars, Fast and furious..Vše doplněno trochou černého humoru. Prostě pohodový a vtipný filmeček. ()

mkee

Ja viem, mnoho z Vás tomuto filmu nepríde na chuť a bude si vravieť prečo 5*?!...Že prečo? Lebo. Lebo nebuďme škrobení pseudointelektuáli a uznajme, že mnohé scény vo filme sú jednoducho neprekonateľné! :-) ()