Užívejte si neřestí, „Alibi na klíč“ to za vás vyžehlí. „Alibi na klíč“ je kancelář, která vymyslí a poskytne alibi na cokoliv, co chcete. Na fotbal místo na večeři s příbuznými? Ulejt se z práce? Aférka? Nevěra? Nebo mít prostě chvíli od všeho pokoj? Hrdinové z komedie Alibi na klíč všechno perfektně zařídí a nikdo nemá ani páru. Ale ouha! Věci se někdy umí zamotat. Greg, hlavní hrdina filmu a všech možných alibi, samotný bůh našich neřestí a tajemství, se zamiluje. Bezhlavě, samozřejmě. Vždyť jeho přítelkyně je krásná, sympatická, ve všech směrech úžasná a taky ho miluje. Nicméně nesnáší, když někdo lže, a tak Greg raději tají, co vlastně dělá a čím se jeho agentura zabývá. To je ale jenom začátek. Když se jde seznámit s rodiči své životní lásky, zjistí, že jejího tátu velmi dobře zná. Právě mu totiž připravil neprůstřelné krytí na víkendové zálety. Lavina šílených událostí, malérů a zvratů na sebe nenechá dlouho čekat. A jakmile jedna prekérní situace odezní, už je tu druhá... a třetí... a čtvrtá. Alibi na klíč je komedie, která vás naučí říkat pravdu. Anebo si sehnat pořádný alibi. (Bontonfilm)

Juto

Veľmi milé prekvapenie. Po dlhšej dobe som zas videl úžasnú francúzku komédiu. Čo scéna to skvelý humor. Nie je to niečo geniálne ,ale veľmi vtipné . Paródia na Krvavý šport je skvelý nápad. Takto by mohli natáčať české a slovenské filmy. Bol by som spokojný. Nie, čo točia teraz nemá to úroveň. 6,5/10 ()

campix

Alibi.com je překvapivě příjemná francouzská romantická komedie, která sice nepřináší absolutně nic nového, ale eskalace děje a s ní přicházející komické situace jsou velmi povedené. Občas se sice autorům povedlo řádně přestřelit a vetšinou je hlavním aktérem pes, ale i to jsem jim dokázal odpustit především díky sympatickému castu a celkově příjemnému feelingu. Jako příjemnou výplň dne nelze jinak než doporučit. ()

zette

Prijemna komedie se sympatickymi postavami a dobrymi hereckymi vykony. Vedle kriminalek jsou prave komedie zanrem, ktere Francouzi tocit umi. ()

majo0007

Najprv sa mi nepáčil slapstick štýl niektorých scén. Ale prišiel som tomu na chuť. Star Wars, Bloodsport, Thor, Assassins Creed scény a "nafukovačka b(r)onz" pobavila. Škoda tých okrajových príbehoch - na to kasíno by som bol zvedavý, to by vydalo aj na druhú story. ()

dr.fish

Tak už ani ti Francouzi tlaku Ameriky neodolali. Tohle je typický produkt univerzální komedie pro národy celého světa. Ještě občas sice blikne jiskřička francouzské školy, ale jinak to je Amerika. Ale docela povedená, takže jsem si vcelku odpočl. Velmi nenáročné. 60% ()

octopuska

Letos asi nej komedie co jsem viděla, bavila jsem se celej film a hlavní hrdina velkej sympaťák. Ideální film, když chce člověk vypnout a jen se bavit. Francouzi stále umí, když chtějí. Je to odkaz na staré dobré komedie 70-80 let. A jelikož dobrých komedií je jak šafránu, chtělo by to více takový počinů. ()

viperDavid

Pro mě rozhodně skvělá komedie. Nádherná Elodie se mi už líbila ve filmu co jsme komu udělali a teď dál bohuduje. Francouzi komedie umí a mě se tento typ humoru líbí. Prostě paráda ()

Johnny.ARN

Ale hej, celkom sa to dalo. Prvá polka je veľmi fajn. Potom mi to už prišlo také, že si trochu uleteli s tými postavami a s tým, čo sa im dialo. Ale malo to pár svetlých momentov a veľmi príjemná oddychovka. Ultraslabé 3 z 5 ()

Yoshimitsu

Po delší době jsem se dostal k čisté komedii a musím říct, že jsem vsadil na dobrou francouzskou kartu. Zase mě pobavily originální nápady a vtipné odkazy na známé filmy. Dávám 75% ()

Sany33

Philippe Lacheau a jeho partia francúzskych komikov si strihli opäť jednu z ich povestných komédií. Ide opäť o absolútnu blbinku, ktorou zabijete jeden maximálne dva večery ak sa donútite si to pozrieť znova. humor aj scény sú vtipné ale keby som film pozeral znova nemá ma moc čím prekvapiť a nedostane sa ku mne potrebná emócia ktorú by som potreboval. Podobné pocity som mal aj pri predchádzajúcom filme ktorý som s touto partiou pozeral a je pravda že som sa dobre pobavil ale keď som film dopozeral nezanechalo to vo mne žiaden pocit toho že sa oplatí film pozrieť si znova. Moje pozitívne pocity zdvíha Elodie Fontan , ktorá je vážne nádherná herečka a jej prítomnosť dodáva filmu potrebný sexappeal. Bez nej by to bola vážne iba pánska jazda. Na základe týchto pocitov musím zhodnotiť že sa jedná o priemernú komédiu a pre to musím dať aj priemerné hodnotenie. 45% ()

mab

Pokud se přenesete přes tak nějak předem tušený přeromantičnělý konec a zamhouříte oka nad motivem, který rozhodně není originální a sami francouzi ho v posledních deseti letech použili nejméně 3x, tak se musíte jako já královsky bavit. Komedie v podstatě nemá hluchá místa a vtipný je od začátku do konce. Jak už psal kdosi v komentářích, po současných francouzských komediích založených na multi-kulti-4%-mega-giga sluníčkových tématech nebo slabých scénářích ala Kemping 1+2 tohle beru jako návrat ke starým dobrým francouzským komediím jaké dokázal vytvářet například můj oblíbený Francois Veber. ()

Timak

Francouzi komedie umí. Nevěřil jsem a už po několikáté jsem byl velmi příjemně překvapen. Komedie se vším všudy. ()

LEGACY

Není to taková pecka jako když nám před rokem v letňáku promítali Superblba, ale styl a vtipy zůstává na dobré úrovni. Znovu se sešli skvělí herci, situace se humorně tlačí do absurda, ale zároveň samotný nápad byl prostě brilantní. Jako komedie na večer, kdy si potřebujete zvednout náladu to funguje a na dvojku se podívám taky rád. Je vidět, že tento chlapík žije filmem, videohrami a přestože scény působí někdy lacině, je to všechno jen né klišé a nabubřelá rádoby sranda. ()

Jaro.Krafcik

Znova súvislosti so SW sa mi dosť páčili a film sa mi celkom pozdával. Ale ako celok mi to veľmi humorné neprišlo. Áno pár scénok možno. Ale sú aj lepšie kómedie z francuzskej kinematografie a tak dávam menšie hodnotenie. Alibom sa ale nevyhnite a pozrite si ich. Každého názor na tento film bude zaujimavý 3* ()