'Weird Al' Yankovic: The Videos (hudební videoklip)

Hudební / Komedie

USA, 1996, 75 min

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (15)

Tyhle klipy neparodují jenom slavné hudebníky, ale i filmy, a musím říct že někdy velmi originálně a stylově. Stačí říct pár názvů: Amish Paradise (původní písnička Gangsta's Paradise a film Svědek), Gump (no comment ;-), Like a Surgeon (samozřejmě madonna a Like a Virgin), Fat (Bad Michaela Jacksona) atd.(10.8.2005)

Amish paradise a Smells like Nirvana je docela nářez, ale ostatní dost pokulhává.(7.5.2006)

Budete brečet... od smíchu. Sekec-mazec-dobytek(14.10.2008)

Najvtipnejšie videoklipy aké som mal možnosť vidieť. Skvelí humor a paródia.(24.12.2013)

tieto klipy u mna patria na kazdu dobru kolejni izbovicu, proste pobavia ci uz vizualne alebo ako audio a ked ma clovek nejake to promile v krvi tak duplom... pre mna je Weird Al umelec s velkym U, pretoze ono to chce kuraz nieco sparodovat a pritom tomu dat taku kvalitu a vtip...(14.2.2009)

Tři hvězdy za Amish Paradise, zbytek mě tak nenadchnul.(13.1.2008)

Weird Al je prostě génius. Fláky typu "Gump", "Smells Like Nirvana", "Like a Surgeon" nebo "Amish Paradise" mě vždycky uzemní. Pravda, ne všechny klipy jsou tak geniální jako tyto 4 jmenované, ale i tak si to těch 5 hvězd zaslouží. Mít parodii od Ala, to je pro každou popstar sen ;)(29.9.2011)

Něco dobré, něco nic moc... zlatej střed.(17.11.2010)

Klipy skvělého parodátora, zpěváka a herce Ala Yankovice. Spousta hitů 90. let se dočkala hodně povedených a vtipných parodií ve stylu Bláznivé střely. Vyzvednout musim Amish paradise - u toho se budu chlámat pokaždý! Nebo Like a surgeon a Smells like Nirvana, který sice není tak srandózní, ale zase hodně trefně natočený. Fakt velká prdel a i když pár klípků je poněkud slabších, tak jenom za ty zbylé silné musím hodnotit vysoko.(14.2.2008)

Poměrně zdařilá série hudebních videoklipů, které parodují celé spektrum hudebníků hlavně z 80. a 90. let (Nirvana, Michael Jackson...) od jednoho amerického komika. Některé klipy vás smetou ze židle svou šíleností, u jiných zhnijete nudou.(24.11.2003)

AL je frajer :D svojho casu bolo ctou, ked niekoho oslovil Al so ziadostou o povolenie sparodovania skladby.(5.9.2010)

výborné parodie ale nejvíc se mi líbila na Gangsta's Paradise=Amish Paradise :DDD(26.12.2011)

Všechny klipy, no prostě, ale nic nemá na Smells like Nirvana a Amish Paradise.(26.12.2011)

Za Amish Paradise, Gump, Like a surgeon, White and nerdy, Fat, Eat it, Saga begins čtyři hvězdičky. Samozřejmě se vždy netrefí do vkusu.(4.6.2009)

100% za jeho tisíc tvaři a za klipy Saga Begins a Amish Paradise..jen škoda ze čeští parodující umělci nedokážou svoje parodie posunout za hranici trapnosti a inteligentne poladit texty jako Al(2.2.2009)