MiLuka

Už dlouho mě film tak nepohltil jako tenhle!😲 Madeline Elizabeth Sloane nejde neobdivovat - také bych chtěla umět takhle geniálně argumentovat.😉 Ale nejlepší byl stejně závěr, kdy jsem zůstala v němém úžasu s otevřenou pusou, společně s celou soudní síni, jak to jedna úžasná ženská všem natřela!😲😱🤩 Na to dlouho nezapomenu, jedním slovem geniální. A Jessica Chastain je za tenhle herecký výkon u mě KRÁLOVNA.👏 Za mě jasných 90%. ()

evita_

Vybavila ich všetkých ako kráľovná. Nech sa páči, takto sa to vo svete vysokej politiky robí. Tlieskam a klobúk dolu. Ja som len tak mrkala ako s nimi všetkými vy*ebala....Bola vždy niekoľko krokov pred nimi. Najvtipnejšie na tom celom bolo, ako si všetci mysleli, že práve oni sú tí, čo sú pred ňou. Vo veľkej miere mi to pripomínalo Molly´s Game... ale to teraz neberte ako prekážku, vôbec nie...Ani na chvíľu z vyše dvojhodinového filmu som sa vôbec nenudila. Chcem vidieť znova... ()

pupidup

Toto je tedy neco!!! Po veelmi dlouhe dobe ..vidim propracovany scenar, vyborne zahrane..pro me velmi kontroverzni. Tusim, ze hlavní hrdinka bude Kozoroh (jako ja😄) s mirne posunutou hranici... ktera ma ale taky nekde limit... skvele! ()

unitedfan

Od začátku až do konce s otevřenou pusou sledujete neuvěřitelný herecký koncert ''rajcovní a chladné bitch,, Jessicy Chastain, který vás ještě uzemní v dechberoucím finále. Na politické drama něco neočekávaného. ()

milos.bradik

Chvilku jsem rozmýšlet jestli nedat pět hvězd. Výborně zahrané, stejně napínavé jako dobrá detektivka a opravdu perfektní konec. Nakonec jsem jednu hvězdu ubral za tu délku, opravdu stačilo hodina a půl a některé scény byly dost zbytečné (ten gigolo). ()

peproch

Vynikají film, téma, zpracování, osovní drama a jeho řešení, herecký výkon JC. Lobbismus a politika jsem jen tématem pro osobní drama postmoderní ženy - akční, smyslné, ambiciozní, suverenní a nakonec rozhodně morální. ()

Clowie

Téma lobbismu mě velmi zajímalo a vysoké hodnocení filmu mě navnadilo. Jenže bych ráda slyšela, o čem si všichni ti lidé povídají, zejména hlavní hrdinka. U filmu, který stojí na bleskové výměně argumentů, tichá a nevýrazná řeč přehlušená hudbou prostě nemá být. Ano, hůř slyším, a proto jsem vděčná za možnost sledovat filmy ze záznamu a vracet se, když jsem nerozuměla. Ale když se musím už během prvních pár minut vracet podesáté, tak mě to nebaví a vzdávám to. Chci sledovat film a ne pořád držet ruku na tlačítku jako v nějaké soutěži o to, kdo klikne dřív a správně odpoví. ()