Lahodný desert, neboli bonus k filmu Shrek. Ještě před závěrečnými titulky nám tvůrci filmového Shreka nabídnou pohled do Bažiny, kde se koná karaoke, taneční párty, kde uslyšíte ty nejznámější písničky v podání "shrekovských" pohádkových postav, roztančených do neuvěřitelných pohybů. (maverick10)

-ELFKA-

Priemerne vtipné, nič extra. Možno tak na pobavenie pre deti. No tak, existuje predsa mnoho kraťasov, ktoré dokážu aj v 3minútach náramne pobaviť. Tento medzi ne nepatrí. ()

smolicek04

Super mix, skvelé postrihané a zvukovo zafarbené. Čo viac si priať od 3minút filmu. Fantázia ktorá sa zaklieni v mysli až do konca života. ()

BluT

Nářez! Super písničky a luxusní a vtipná animace. Max. "Who let the dogs out? Who, who, who, who, who?" ()

zdeny99

Příjemný závěr nejlepšího animovaného filmu všech dob. Jako samotný snímek to nic moc není, ale jako závěr prvního dílu Shreka je to překrásné zpestření na závěr. [2049. hodnocení, 77. komentář, 81%] ()

MickeyStuma

Krátkometrážní estráda v podobě megamixu známých popových hitů, které českému divákovi slouží pouze pro poslech a podívanou. Kdo umí anglicky, může si zazpívat také. Text si může na DVD zvolit v originále na obrazovku. Snímek pro pobavení. ()