Lom (S02E02) (epizoda)

Krimi / Thriller / Drama

Česko, 2017, 55 min

• Jara.Cimrman.jr

"Uranový důl chtěl by jenom vůl." Tak se nám Mordparta vrátila ke kořenům všeho zlého. Vyšetřovatelé při prohlídce obydlí vyhánějí nezúčastněnou osobu, šlapou technikům do stop, nezatěžují se zapisováním si údajů o oběti, nemají kde bydlet nebo si šetří soukromé věci. To je fajn, že si někdo dovolí dělat takovou srandu z pomáhačů a chráničů, ale mě to zkrátka nebaví. Postrádá to totiž špetku věrohodnosti i zábavnosti a o totožnosti krysy snad ani nelze pochybovat. Snad jedině kdyby logika pod hrozbou střelné zbraně předvedla nějaký nečekaný zvrat, ale to už bych taky nemusel rozdýchat.(17.4.2017)

Koukám, že z ekologických aktivistů se dělají dobrý magoři, kterým je třeba se vysmívat i na Primě. Ale jinak celkem solidní krimi případ, ale nějak mne to přestává bavit.(1.5.2017)

• DAPDO

Možná by se chvilku dalo přemejšlet o třetí hvězdě, ale fakt jenom chvilku. Druhá série úspěšně navazuje na tu předchozí, kdy jsme mohli sledovat hlavně osobní problémy hlavních hrdinů víc než vyšetřování případů. A v tomhle díle mě rozsekalo, když soudní lékař konstatuje, že obět´ měla těsně před smrtí nechráněný pohlavní styk, přitom zavražděnej vyleze z postele po muchlovačce oblečenej. Mordparta se tak stala prvním seriálem, kde se šuká přes trenky.(19.4.2017)

• Tryskomyš

Jeden z nejlepších českých kriminálních seriálů současnosti.(16.6.2018)