Teambuilding (S02E05) (epizoda)

Krimi / Thriller / Drama

Česko, 2017, 55 min

Teambuilding - tak se mi zdá, že s tímhle seriálem to jde mírně z kopce.(22.5.2017)

• Jara.Cimrman.jr

"Zabil se sám, ale byla to vražda." Tak nám to stmelování kolektivu v přírodě zase jednou moc nevyšlo a zamotalo se to tak, že jsem musel pachatele odhalit vylučovací metodou. Podezřelými byli totiž úplně všichni novináři, zaměstnanci hotelu a ani lesní zvěř nebyla tak nevinná, jak se původně zdálo. No nic. Zkrátka zase se to pořádně překombinovalo, hysterická kriminalistka Naďa asi podváděla při psychotestech, nikdo se nezdržoval sepisováním usnesení o vydání věci, technici vyhlašovali pátrání po osobě a vůbec to celé působilo skoro až věrohodně. Nebýt poměrně nečekaného vyznění návštěvy Colombovy dcery ve vězení, tak bych na Teambuldingu jen poměrně těžko hledal pozitiva.(21.5.2017)

• jh666

Jako, možná mi něco uniklo, ale proč sakra vrah zabil toho, koho zabil.(9.5.2017)

Jeden z nejlepších českých kriminálních seriálů současnosti.(19.6.2018)