Ztracený syn (S01E05) (epizoda)

Krimi / Komedie

Česko, 2016, 55 min

 • GeusX
  ****

  No paráda. Konečně se již Michal nejeví jako buran od krav, neměl scénu, kde by se choval neuvěřitelně arogantně "přes čáru" jako v minulých dílech. (tak za ten subjektivní dojem o hvězdu navíc) Případ zajímavý, kde mi všichni zúčastnění přišli již z počátku podezřele podezřelí.(21.11.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Nevím přesně, o co tu tu jde. Ale myslím, že ty v tom jedeš." Tak nám začal por. Bříza intuitivně zajišťovat důkazy, a i když se tomu ve vyspělých zemích říká krádež, tak mu to zase prošlo. Polda je totiž kriminální pohádka, ve které nejsou zákony, nařízení Ministerstva vnitra ani závazné pokyny Policejního prezidenta nijak důležité. Mě to tedy celkem spolehlivě dokázalo zabít večerní nudu, ale kdyby mi nějakou takovou Břízu někdo někdy přidělil za parťáka, tak bych ho asi musel nařezat na otop.(22.11.2016)

 • honajz
  **

  SPOILERY Nevím. Kanyza hrál dobře, ta zrzka taky nevypadala špatně, až teda na nohy a boky, ale celkově mi ten případ přišel divně postavený - že se někdo za syna vydával, to mělo policajty taky napadnout ve chvíli, kdy se o tom vedla řeč. Fórků ubylo, střetů s moderní realitou taky nebylo mnoho, s novým manželem své manželky zdá se se už taky smířil, tak nevím, o co se ještě může hrát. Samotné případy a vedení vyšetřování jsou totiž k smíchu podobně jako u VIP vražd.(22.11.2016)

 • rakovnik
  ***

  Jako komedie opět celkem povedené, byť humoru trochu ubylo. Jako kriminálka zpočátku zajímavé, ale potýkám se s chováním kriminalisty, překračujícího zákon. Nepřijde mi vtipné, že to tam nikdo stále neřeší, byť se takto dostane ke stopám v případu. Rozuzlení podobně naivní, jako v předešlých případech.(24.11.2016)

 • Marze
  ***

  Funguje nostalgie, vliv generačního pnutí moc ne. Detektivka je slabá, chybí rafinovanost a akce. Kauzy jsou nezajímavé .Protivná hudba.(30.8.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace