Nebezpečné vztahy na nás číhají na každém kroku, ať už jde o vztahy v záporném slova smyslu, tak i v tom kladném. Lidé mohou mít krásné vztahy, do kterých však mohou vstoupit nepřejícné osoby. Anebo když jde tzv. do tuhého, lidé se mohou hádat, ať už doma nebo v práci, a v tu chvíli se takový vztah stává nebezpečným... Nový pořad TV Barrandov tak tedy není pouze o vztazích mezi partnery, ale o vztazích všeobecně, o vztazích, do kterých se člověk denně dostává a musí je řešit. Samotná talk show v prostředí českých televizí v tomto kontextu prozatím nemá obdoby, protože v něm budou skutečné lidské příběhy, emoce a konfrontace, které navíc podpoří publikum v sále. (TV Barrandov)

KASUGI odpad!

Jedna věc se TV Barrandovu musí nechat. Jak přesně znají psychologii senilního důchodce. Dvakrát jsem byl svědkem rozhovoru, ve kterém důchodkyně říká omladině, jaká to byla hrůza, v tom pořadu Nebezpečné vztahy, když tam nějaká ožralá ženská nechala chlapovi čyři děti na krku a když byla vzápětí napomenuta: "Ale babičko, vždyť je to celé nahrané, to hrajou herci..." tak stále mlela: "no já vím, ale pochop, ona mu nechala čyři děcka na krku, chudák chlap byl z toho úplně špatný..." A téměř totožný rozhovor jsem vedl s tchýní. Takže opravdu klobouk dolů televizi Barrandov, jak tu psychiku mají fakt zmáklou! ()

herr_carter odpad!

Soudkyni Barbaře se právě narodila sestřička - skoro stejně stylizovaná, imbecilní sračka, o níž se normálnímu člověku může zdát jenom v těch nejhorších nočních můrách !...................moje hodnocení = 0 z 10. ()

klukluka odpad!

Vyrůstali jsme s Honzou Musilem ve stejném paneláku v Brně- Komíně na Řezáčově ulici. Nebyl to žádný lumen (vyučil se kuchařem-číšníkem), ale byl to vážně milej, hodnej a ohromně šikovnej kluk. Nikdo na sídlišti neměl nikdy před domem ze sněhu to, co byl schopen už jako malej špunt vysochat sám bez pomoci Honza. Mrzí mě, že zběhnul od obsluhy k moderování a od moderování tady k tomu úchylnýmu herectví. Nemusel bych jím teď tak hluboce pohrdat. ()

Vaklaf odpad!

Wau! Jelikož televizi vidím jen párkrát za rok někde na návštěvě, tak potom občas nestačím zírat, co se v ní urodilo. Trošku přemýšlím, jestli tam opravdu přišli skutečný lidi, řešit tohleto do televize, anebo je to celý nahraný. Ale ono je to vlastně jedno. Jen mě to utvrdilo v přesvědčení, že nejlepší televize je žádná. ()

Asmodin odpad!

Bože tenhle pořad je jen plný tupých lidí, kteří si veřejně ventilují své mindráky. Televize je plná takovýchto pořadů a já nějak nechápu, proč se to natáčí? Jaká je sledovanost? Kolik to stojí? Kdo to financuje? ()

Mírouš

Nehorázně legrační sitcom !!!!! Nemůžu dát jinak, než plnej počet bodů. Klidně mě ukamenujte, ale já se u toho náramně bavil :-)))))))) ()

Oyer

Já jsem se neskutečně pobavil. Mezi totálními shit pořady - který nás v posledních letech provází ( od Výměny manželek až po Popelku) - je tohle pokračování TV úpadku totální SHIT no. 1. Na jednu stranu totálně stupidní, ale na druhou stranu k pivku a kebabu vynikající zábava ! A tak se stalo, že i blbost může být nadnášena. ()

jarmik odpad!

Že to je sračka, je očividný fakt. Ale ultra rozměr tomu dodá situace, kdy přijdete z práce, omylem přepnete na Barrandov a přítel sestry vaší přítelkyně (otec půlročního chlapečka a jednoznačný heterosexuál) v tomto ukázkovém odpadu hraje přesvědčeného gaye, jehož dlouhodobý vztah ve firmě byl odhalen detektorem lži a investigativním postupem moderátora Musila a jeho týmu. Pak jsem zjistil, že je to brigáda za "slušných" pár stovek korun za to, že ze sebe uděláte jiného "reálného" člověka před desetitisíci lidí v televizi, kteří si u toho koušou nehty, jak srdceryvné drama se před nimi odehrává. Definice odpadu současné TV produkce. ()

Piri odpad!

Keď už toto začne vysielať nejaká televízia, tak to skutočne indikuje totálne zúfalstvo a prichádzajúci exitus. Barrandov ma jeden jediný hlavný nosný program - krimi seriál Columbo. Nechápem ako si niekto môže založiť tak primitívnu TV až so 4 kanálmi a pritom na nich vlastne nič nedávať a ešte dokonca vzájomne vysielať ten istý program na ostatných subkanáloch ako reprízy. Pôvodne to asi plánovali, že pôjde nonstop Columbo, párkrát to preruší reklama a na ďalších subkanáloch by išli predošlé časti, a tak by divák neprišiel ani o jedinú časť, lebo by na všetkých 4 kanáloch išli v rovnakom poradí, len s oneskorením pár hodín alebo dní, to by bolo super vysielanie, to tu ešte na tejto planéte nebolo! ()

Chajimwitz odpad!

Nechutný humusák,deviant a sodomita Musil,který kvůli své perverzní úchylce zbaběle utekl od své rodiny,se zde snaží moralizovat ostatní.Hnus,hnus,hnus !!! ()

Sygauras

Kateřina miluje svého přítele Petra. Petr vypadá celkem slušně, má dobrou práci a mluví inteligentně. Kateřina vypadá jak leklá ryba, je nezaměstananá a když otevře hubu zní to jak škrábání nechtů po ztabuli. Najednou přichází do studia Václav, očividně mentálně zaostalé individum z úchylným ůsměvem na rtech, který Kateřinu ve slabé chvilce položil na záda. Kateřina je z toho celá špatná a Petr předstírá (velmi špatně) šok z toho že kamarád vlezl na jeho matraci (proč jsou tihle dva kamarádi jsem nějak nepochopila) To ale není celé, protože na scénu vstupuje Marek, lázeňský švihák z knírkem vpadající na 40 let, a patkou který naštěkal Kateřině do boudy na diskotéce, na kterou šla původně z Petrem ale po hádce Petr odešel naštvaně domů, a Kateřina tak čeká malého sviště / kukačku. Petr je zamlklý a na stupidní dotaz moderátora "co si o tom myslíte" nenachází slova. Václav je ochotný přiznat že Kateřinu ojel ve slabé (zřejmě pod vlivem halucinogenů) chvilce, kdy se trošku nepohodly z Petrem. Tady jsem se začala úplně ztrácet v tom kdo je kdo a proč se kdo s kým pohádal a nebo proč je Kateřina tak zničená když evidentně roztáhne nohy každému kdo je ochotný na ni vlézt. Marek se k otcovství klidně hlásí ale dítě vychovávat neche, protože je ještě mladý a na otcovský život má ještě času dost. Kateřina je zklamaná, protože Václav lituje "uklouznutí" Petr spouští vodopád slz a moderátor do toho všeho vnáší rozuzlení v podobě Kateřiny matky, která prohlásí že by chtěla za zetě raději Ivana než kohokoliv jiného. Kdo je Ivan, jsem se nedozvěděla, protože jsem to vypla. ()

Milky. odpad!

Tak tohle je opravdu bahno. Vždycky když narazím na něco takového tak uvažuju jak to jeněkdo dokáže s vážnou tváří vymyslet a vyprodukovat. A jak někdo sedne k televizi a rozhodne se strávit čas sledováním tohohle špatného vtipu. Obojí je mimo moje chápání. ()

Johny303 odpad!

Nebezpečné vztahy jsou důkazem toho, že slovem "nejhorší" by se mělo při hodnocení na CSFD šetřit. Já se bohužel obávám, že už jsem ho v některém z předchozích hodnocení nerozvážně použil, přitom patřit mělo jedině a jednoznačně sem, právě k tomuto pořadu! ()