Klokan Jack

Kangaroo Jack

Klokan Jack

Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA / Austrálie, 2003, 89 min

hodne povedená komedie, ktera si zaslouzi 4 hvezdy :)(5.7.2010)

• Fanucci

Strašná kravina. Hvězdička je za toho směšnýho klokana:-)(16.7.2005)

Zajímalo by mě jesti si ten klokan uvědomil co dělá ... Ale mohli pro klokana najít lepšího herce při castingu ...(18.5.2009)

• bouncer

Opravdu děsivé...po shlédnutí tohoto filmu už nemám rád klokany a děsím se k smrti špatných filmů. Jak něco takového mohlo vzniknout? Nejenom, že to (špatně) vyžírá spoustu jiným trapných filmů, ale navíc to je tak nesourodé, hloupé a (neříkal jsem už?) trapné dílo. Asi bych potřeboval balík "úsměvných drog", abych se zasmál jinak než histerickým šklebem značícím, že něco není dobře.(8.8.2004)

• AngelAngie

Docela trapné, ale někdy ta trapnost opravdu rozesměje.(28.5.2008)

• - Producent Jerry Bruckheimer přidal po zhlédnutí Disneyho Sněžných psů, kteří mají podobnou zápletku, scénu, kde klokan Jack mluví. (HappySmile)

• - Když Charlie a Louis letí letadlem, narazí před přistáním do jakési zdi a zničí si tak velkou část levého křídla. Na dalším záběru je ale letadlo opět v pořádku. (Patrik256)