Klokan Jack

Klokan Jack

Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA / Austrálie, 2003, 89 min

• peetriss

Ujetost, u které je plusem, že se mě nátlakově nesnaží přesvědčovat, že je tou nejvtipnější na světě, naopak snaží se působit uvolněně. Vtipné situace generuje však pouze sporadicky, ale díky aspoň za to, na více než dvě hvězdy to ale není. Pozitivem je atraktivní obsazení záporáků (Walken - Shannon - Csokas), jiným způsobem atraktivní Estella Warren, krásné australské exteriéry, ale také štěk Lary Cox, který ve mně vyvolal "puberťáckou" nostalgii k seriálu Škola zlomených srdcí.(12.9.2015)

• Colour

Dívať sa na počítačovú kenguru, ktorá ani z diaľky nevyzerá živo a hercov, ktorých som nikdy nevidela hrať v ničom normálnom (odmyslieť Transformers v prípade Andersona)? Už len z toho dýcha blbosť. Filmov, v ktorých sa snažia ľudí baviť prdením (koho už len zaujímajú prdiace ťavy?) som videla toľko, že z tohto mi bolo skôr zle než veselo. Fatamorgány nezasmiali, smola hlavných hrdinov tiež nie... To si radšej pozriem Blbý a blbší.(25.8.2010)

• bouncer

Opravdu děsivé...po shlédnutí tohoto filmu už nemám rád klokany a děsím se k smrti špatných filmů. Jak něco takového mohlo vzniknout? Nejenom, že to (špatně) vyžírá spoustu jiným trapných filmů, ale navíc to je tak nesourodé, hloupé a (neříkal jsem už?) trapné dílo. Asi bych potřeboval balík "úsměvných drog", abych se zasmál jinak než histerickým šklebem značícím, že něco není dobře.(8.8.2004)

Rozpočet $60miliónovTržby USA $66,934,963Tržby Celosvetovo $88,929,111║ Producent Bruckheimer akoby už nevedel do čoho má od radosti investovať a sázka na dobrodružnú komédiu odohrávajúca sa v Austrálii mu zrovna nevyšla asi tak ako by očakával. Dosť nevýrazne, dejové kopírovanie už mnoho krát videného a hlavne bez lepších vtipov čo by aspoň pobavili. Aspoň že ten klokan nepôsobil tak trápne ako pes Scooby-Doo v hranom počine.(16.11.2005)

Tak Kangaroo Jack není nejhorším filmem, který jsem měl tu čest na podobné téma vidět. A jelikož já většinou nikdy nedávám filmům s tímto stylem víc než tři hvězdičky (protože si víc nezaslouží), možná patří i mezi ty nejlepší. Co mě na filmu ohromně ohromilo byl vzhled digitálního klokana, který vypadal prostě prvotřídně a upřímně bych vůbec nepoznal, že před kamerou nestál skutečný živý tvor. Už jenom proto se řadí toto dílo do "nadprůměru". Pak je tu ještě dalších pár důvodů, jako je například skvělá a pohodová hudba v podání Trevora Rabina, prvotřídní herecké výkony (nevážně hrající Jerry O'Connell a Anthony Anderson, a sexy Estella Warren), některé pěkné zvraty... Těžko uvěřit že se stejně tento film řadí do průměru, do kterého se řadí tisíce stejně kvalitních snímků. Proč? Protože to nemá myšlenku. Proč něco takového natáčet? Když si pouštíte Predátora, tak proto, že chcete vidět akční vybíječku. Když si pouštíte Harryho Pottera tak očekáváte přihlouplého brejlouna bojujícího s pánem zla. Klokana Jacka si pustíte, protože... Chcete vidět dvojici přihřátých týpků, kteří po pouštích Austálie honí klokana? Je sice pravda, že některé scény jsou docela úsměvné, ale u hororu Shrooms jsem se několikrát zasmál a to není komedie. Prostě čistý průměr, a tím čistým průměrem opravdu myslím čistý průměr, takže jestli by jste se mně zeptali, jestli je to víc nadprůměr nebo podprůměr, odpověděl bych vám.. Je to průměr :-D(6.10.2011)

• - Když Charlie a Louis letí letadlem, narazí před přistáním do jakési zdi a zničí si tak velkou část levého křídla. Na dalším záběru je ale letadlo opět v pořádku. (Patrik256)

• - Producent Jerry Bruckheimer přidal po zhlédnutí Disneyho Sněžných psů, kteří mají podobnou zápletku, scénu, kde klokan Jack mluví. (HappySmile)