Klokan Jack

Kangaroo Jack

Klokan Jack

Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA / Austrálie, 2003, 89 min

Sice je to obrovská ptákovina, ale já ji prostě miluju - ten klokan je prostě boží!!! Pokud se na něj chcete koukat tak prosím vypněte mozek, nalijte si něčeho alkoholického, smotněne brko či udělejte cokoliv, aby jste se dostali do nějaké té náladičky na hovadinky a nechte se provázet sympatickou dvojkou, nádhernou ženskou a hlavně BOŽÍÍÍÍÍÍÍM klokanem ;)(4.11.2011)

Klasická filmová jednohubka. Docela koukatelný film, naprostá oddychovka. Dobrý film pro chvíle, když chce člověk vypnout mozek. Příběh je totálně praštěný, 2 magoři cestou srazí klokana, nenapadne je nic lepšího než ho obléci do bundy a vyfotit se s ním. Zdánlivě mrtvý klokan ale ožije a uteče i s bundou. V bundě mají ale peníze, které převážejí pro jednoho mafiána. Takže začíná hon na klokana, který jim dává docela pěkný kapky. Pomůže jim i krásná Američanka v podání Estelly Warren a klacky pod nohy jim mimo klokana hází příjemce i odesilatel peněz. Fajn film, docela jsem se bavil.(12.11.2013)

• sinp

Nikdy jsem neměl nic proti klokanům, tedy až do odvysílání tohoto filmu. Neuvěřitelná směs trapnosti a nevtipnosti zadupe i docela slušný herecký výkon některých herců. Například Christopher Walken, který se tentýž rok přimíchal i do dalšího hrozného filmu Láska s rizikem, se pod úděsným scénářem jen nehorázně ztrapňuje. To ať mi někdo vysvětlí hlavní zdroj vtipnosti Klokana Jacka, podle mě tam žádný není.(16.7.2005)

• mpet

Film o dvou hloupých a neschopných mafiánech. Občas se zde člověk zasměje pár hláškám a vtipným situacím, ale bohužel je toho málo. Takovýchto podobných komedií nalezneme stovky, možná tisíce, a tady jsem opravdu nenašel nic co by Klokana Jacka zařadilo mezi ty, co si člověk bude pamatovat a pouštět pořád dokola. Ale pokud nemáte co dělat a nemáte nic lepšího ke zhlédnutí, tak s Klokanem Jackem můžete strávit poměrně příjemnou hodinku a půl u televize.(11.9.2013)

• Flix

Ubohá komedie, která kopíruje několik věcí najednou. Rádobyvtípky tlustého černocha zapůsobí na málokoho. Zasmát se dá leda tak klokanovi, který je celkem slušně zpracovaný. Zápletka sice není odfláknutá, ale propracovaná taky zrovna není. Nechybí tupý a sentimentální konec. Hlavní hrdina se samozřejmě zamiluje do hezké blondýny, před kterou se nejdřív ztrapní, pak ji sbalí, ta se na něho pozděj naštve, ale zase to dají dohromady. Pokud jste už viděli hodně komedií, tahle vám přijde jako dost podprůměrná...(12.12.2003)

• - Producent Jerry Bruckheimer přidal po zhlédnutí Disneyho Sněžných psů, kteří mají podobnou zápletku, scénu, kde klokan Jack mluví. (HappySmile)

• - Když Charlie a Louis letí letadlem, narazí před přistáním do jakési zdi a zničí si tak velkou část levého křídla. Na dalším záběru je ale letadlo opět v pořádku. (Patrik256)