Epizody(10)

Pokračovanie príbehu dvoch elitných policajtov Maxa (Tomáš Maštalír) a Nora (Ján Koleník), ktorí odkrývajú prepojenia zločinu a politiky. V minulosti ich rozdielne názory často stavali proti sebe, spory pri vyšetrovaní náročných prípadov im ničili priateľstvo. Naposledy sa zdalo, že Noro prešiel na druhú stranu a pridal sa k zločineckej skupine. Teraz sú obaja opäť parťáci v NAKA. Maxo očakáva, že dramatické udalosti, ktoré obaja prežili v posledných rokoch, posilnia ich priateľstvo a spoločne budú ešte  odolnejšie vzdorovať tlakom, ktoré na nich systém vyvíja. Vražda investigatívneho novinára a jeho snúbenice však všetko zmení. Mení sa atmosféra v spoločnosti, aj tlaky na vyšetrovateľov sú horšie než kedykoľvek predtým. Strach z toho, že táto hostina je posledná, spôsobuje, že bitka o každú omrvinku zo stola sa stáva súbojom na život a na smrť. (TV JOJ)

MM_Ramone odpad!

"Za sklom" - trápna politická agitka, absolútne zle osadenie, namixovanie reálií s absolútnymi bludmi, absolútne jednostranné, absolútne tendenčné, strašný gýč. Stalin mal jedného oddaného filmového ideológa, volal sa Andrej Alexandrovič Ždanov. Toto je absolútna Ždanovčina. No súdruhovia z Jojky si zrejme myslia, že takto oblbnú, zmanipulujú ľudí. Ich skalných, otupených divákov to bude baviť, ale tých ktorí aspoň troška používajú vlastný rozum to musí jedine znechutiť a odpudiť. Je to tak primitívne, že sa na to môže pozerať iba totálny primitív alebo zaslepený liberálny retard s úplne vygumovaným mozgom. Absolútny odpad! ()

Shakers

3. séria - 80%. Za sklom pre mňa nikdy nebol seriál, ktorý by upútal moju pozornosť, no priznám, že tretia séria vytiahla skutočne zaujímavý príbeh a rozdala karty postávam tak, že neviete čo bude nasledovať ďalej. A to je hlavný ťahák tohto seriálu. Okrem znova výborného Maštalíra a Magálovej pribudlo viac zvratov, aj pár fajn dialógov a hlášiek a celé je to napínavejšie viac, ako predošlé serie dohromady. Škoda len toho záveru, ktorý vlastne sa s logického pohľadu uzavrieť nedá, no ani takýto otvorený koniec som nečakal na to, že toto ma byť finálna séria. ()

Kovaja

Totalny masaker. Prve 2 serie boly také, že som si povedal do frasa to je dielo ktoré my Česi holt nevieme natočit. Možno je to tým že, nemame v Čechách takového Nora a Maxe. Nutno povedat ze som klasicky heterak ale Maxo bol totálna pecka. Jeho drsny fejs a absolutna neschopnost sa alespon jeden raz usmat su jeho hlavne trumfy. Šéfka Magálová je pekne od rany a herecké obsadenie všetkých zmrdou je famozné. Ty kokos klobuk dole🤝☝️👍💪 ()

hony23

3.série určitě zdařilého seriálu vychází z událostí, které Slovenskem v posledních letech hýbaly. Ústřední dvojice detektivů vyšetřuje nejen vraždu novináře a jeho snoubenky, ale i napojení italské mafie na slovenské vládní špičky. Nedokážu posoudit, kolik si toho filmaři přimysleli, ale seriál dělá na diváka dojem, že není na světě zkorumpovanější země, než je Slovensko. Z většiny postav vám po pár dílech bude na blití a je úplně jedno, zda jde o samotné zločince, či o zkorumpované policisty či politiky. Jako divák jsem s tím měl trochu problém, protože opravdu nevíte, jaké postavě můžete věřit, že je na správné straně zákona. ()

petikacka

No a tady už jsme se dostali ke kauze, kterou asi každý zná a to vražda novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky...U této série jsem měla smíšené pocity...Jednak dobré, že už to nešlo dál přikrývat, ale zároveň špatné, protože se udělalo škatulata, škatulata hejbejte se a jede se dál...Je to čistý hnus, který moc dobře známe i z Česka ( Expozitura, Atentát)...Obdivuju novináře a dobré policajty, že to dokážou vydržet a pokračují v práci...Já bych se z toho poblila, odešla a možná si to hodila...Za mě 85% ()

• Předobrazem vraždy novináře, která se vyšetřuje v této řadě, byla vražda novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky. (fabecc1222)