poster

Uhoď ji, je to Francouzka!

 • Německo

  Freche Biester!

 • USA

  Slap Her, She's French

 • Slovensko

  Udri ju, je to Francúzka!

Komedie

Německo / Velká Británie / USA, 2002, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • monolog
  **

  Ty dvě hvězdy tomu upřít nemůžu. Není to sice žádnej skvost a docela často jsem si říkal, jaká je to trapárna, ale naproti tomu musím říct, že lepší parodii tohoto žánru (náctnická komedie společně s thrillerem o ukradení identity) jsem ještě neviděl. Občas jsem se i zasmál, a párkrát mě to i pobavilo (což se o většině filmů tohoto typu říct nedá). Samozřejmě příběh je hloupost o ničem, ale to u těchto filmů je bohužel vždycky (stačí si jen vzpomenout, o čem je Prcičky nebo Roadtrip atd), takže ty dvě hvězdy za dovedení k absurditě dávám a kdyby to do té absurdity přímo skočilo a nejen postávalo u vstupních dveří, dal bych i tři.(8.3.2006)

 • paclinqa
  odpad!

  Na tohle jsem se koukala jen proto, že jsem měla dlouhou chvíli a chtěla jsem se možná i zasmát. A účel byl splněn! Takovýhle hloupoučký scénář by dokázalo napsat i dítě ve 4. třídě ZŠ. Stupidní příběh a k tomu stejně hodnocené herecké výkony. Naprosto "nečekané," zvláštní převraty v ději a už od začátku je jasné, k čemu tohle všechno spěje: hlavní hrdina změní své nadřazené a povýšené chování a po špatné zkušenosti se stane "lepším" člověkem. Ukázkový film na odpad:-)(4.3.2006)

 • choze
  ***

  Asi jsem viděl jiný film než všichni ostatní. Zapnu rozchrápanej ráno televizi, abych se trošku probral a v první chvíli mám pocit, že koukám na nějakej pitomej teenagerovskej seriál. Ale hlavní hrdinka je kost a než stihnu přepnout, začne to být i docela vtipné. Takže jsem tomu dal šanci a vyklubala se z toho, pravda hodně nenáročná, ale povedená, svižná a hlavně vtipná komedie pro náctileté a la 10 DůVODů PROČ TĚ NENÁVIDÍM. Buď na stará kolena nějak dětinštím nebo je tu nějak moc zaprděných artofilů, kterým tímto doporučuju Lizzie McGuirre a S Club 7. Pak teprve uvidíte, co je to odpad.(9.3.2006)

 • Hees
  **

  Neviem o čo sa tento film pokúša teda čím sa snaží byť.O vtipnosť sa moc nepokúša ani o kvalitný príbeh ani nastrašiť sa ma nesnažil.Tak to asi bude len taký lážo plážo film, pri ktorom sa dá spať alebo žehliť alebo ja neviem aké ešte veci robiť a keď ho neuvidíte nič sa nestane a keď áno tak zajtra zabudnete, že ste to pozerali.(24.10.2009)

 • RigorMortis
  **

  Nuž čo vám poviem. Podpriemer, ktorý sa dá pozrieť raz-dvakrát, no viac už len s veľkou námahou. Nič extra, no film s takýmto scenárom asi ťažko bude lámať rekordy. Film o tom, ako americkej hviezdičke ukradne super významnú pozíciu nejaká študentka z cudziny a nebolo by to ono, keby sa slečna sakramentsky nepomstila.(29.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace