Nenápadná laboratoř kdesi na Východě Evropy. Nenápadný preparát, ukradený nenápadnou zlodějkou. Ale dál už to tak nenápadné není. Teroristé mají v rukou jednu z nejúčinnějších biologických zbraní, která kdy byla vyvinuta. A speciální tajný agent NATO Jacques Kristoff (JEAN-CLAUDE VAN DAMME) má teď plné ruce práce, aby jim v mezinárodním rychlíku směr Mnichov zabránil smrtící virus použít... (oficiální text distributora)

Kosmik 1

No, znám i horší filmy s Jean-Claudem. Tenhle film sice není bůhví jaký, ale taková sáhodlouhá odpadovost jakou si zde vysloužil, mě trochu překvapila. Já si nemůžu pomoct, ale mě film bavil a dodíval jsem se bez větších problémů až do konce. Teror ve vlaku je sice béčko jak hrom, ale pár vydařených akcí bychom našli. Nehledě na to, že JCVD ve svém věku toho zvládal ještě docela dost. Na opakovanou projekci tenhle snímek rozhodně není, ale na jeden akční zážitek v pohodě koukatelný. 45% ()

ssfan

Tento film patří spíše k podprůměru od Van Damma, přesto se jedná o celkem dobrý film, který je plný akce a napětí. Mnoho akčních filmů, které jsou na tomto webu uvedeny mají lepší hodnocení a přitom nejsou o nic lepší než tento film, takže nevím proč mají mnohé Van Dammovy filmy takováto hodnocení, když například filmy s Jetem Li jsou mnohem horší a stupidnější, a i přesto mají lepší hodnocení. ()

HomeAlone odpad!

Ine hodnotenie aj keby som chcel dat , tak mi to jednoducho ani notebook nedovoli . Toto bolo fakt extremne utrpenie a hlavne tie efektne sceny ako vrtulniky letiace pri vlaku a pad vlaku , tak to je hotova hroza a des . Toto posrali a nezachranil to ani JCVD . Skoda ()

Danoboss

Keď ja sa chcem dostať do Mníchova vlakom z Bratislavy tak musím 2 krát prestupovať, ale keď to chce prestárly Van Damme tak to ide hneď... celý film bol hovadina, vykreslenie Slovenska ako štátu kde počet armádnych príslušníkov voči civilistom 2:1... oficiálny text distribútora "kdesi na Východe Europy", aj keď slovo "Slovensko" tam padlo asi 35 000 krát, všetci cestujúci zo Slovenska do Mníchova sa medzi sebou bavia pre tieto krajiny tak charakteristickou angličtinou. Ešte ani údaj o pravých neštoviciach nebol správny, boli vyhubené v roku 1977 a nie v 1973. Ak aj prekusnem časť o Slovensku tak to bolo zlé - ožraný strojvodca sám riadi vlak? Bez druhého strojvodcu v kabíne? Ručná brzda s ktorou nepohnú 4 hentaké korby? Ďalej som skutočne nepochopil snahu o veľmi akčný strih, pretože som nestíhal chápať čo sa vlastne deje, kto s kým bojuje, proste nič... a tá snaha narvať tam tú motorku to bolo tak úbohé, nelogické... smutné fakt... jedna hviezda za hviezdu mojich detských čias Van Damma (nie že by v tomto filme predviedol niečo čo by za ňu stáli - iba z ľútosti). ()

sedm.1 odpad!

Jean-Claude a jeho velmi těžké období, a to jak životní, tak to filmové, kdy bral i role v takových filmech, jako je právě Teror ve vlaku. Co bych tu tedy mohl o tomto blábolu vlastně vůbec zmínit? Jedná se o těžko stravitelnou podívanou, s televizním vizuálem, kde mě doslova fascinoval naprosto primitivní a nesmyslný střih, díky němuž děj bezmyšlenkovitě lítal z jedné scény do druhé, kameraman si tu zkoušel hrát na profíka, ale výsledek jeho různých ,,vychytávek" dopadl vážně amatérsky, akce je tu pak sice možná dost, ale je tak moc špatně a nevýrazně zpracovaná, že lze vlastně i pochybovat, zda-li se dá ještě za akci vůbec považovat, efekty jsou doslova směšné a právě v tomto ohledu se projevila ultraslacinost celé této podívané asi nejvíce, herecké výkony nekompromisně naivní a směšné, bez vyjímky, no a zápletka? Jak jsem se zmínil hned na začátku, Jean-Claude prožíval velmi těžké období, takže mu bylo asi jedno, že hraje ve filmu s céčkovým scénářem, hlavně že měl na fet. Zkrátka, van Damme hrál v hodně sračkách, ovšem až tady si asi skutečně sáhl na to úplné dno. ()

NICOX odpad!

Jen když si na ten film vzpomenu musim se smát. Dámy a pánové, tohle je jeden velkej průser. 10 % ()

Rudinsky odpad!

Tento film je rovnako zlý ako herecký "koncert" fan dama v ňom...Ten chlap by mohol končiť, pretože jeho výraz zvaný "tlačím tlačím, ale nič nejde" už všetkých prestáva baviť. AKo človek je to veľký sympaťák, aj nejakú tú nohu vie vyšvihnúť, ale preboha, nech sa radšej chváli svojimi niekďajšími filmami bez ducha, kde sa len mlátil každý s každým a nech nevymšľa zápletky a nepokúša sa byť to, čo nikdy nebude... PS: Zaujímalo by ma, ako by vyzeral film kde by hral bok po boku so Stevenom Seagalom:D:D:D:D:D:D ()

bruceman7

Už český název svědčil o nepochybném trháku. SPOILER! Když mi po deseti minutách bylo oznámeno, že ukradený předmět (samotná intro-krádež byla fakt k popukání) byl stvořen slovenskou nacionalistickou skupinou, myslel jsem, že blouzním. A vskutku - honička v Bratislavě! Středoamerická guerilla pochodující po Bratislavě! Bratislavské nádraží! Kulomety na slovensko-rakouských hranicích! Teroristická skupina ve vlaku! Neštovice! Rozklepaná kamera, rozpůlená obrazovka! Jízda po vlaku (vlacích) na motorce! Němečtí NATO důstojníci v dobových 2WW uniformách! Melodrama! Rodina v ohrožení! Efekty ani ne počítačové, ale skutečná TTčka! Záporák v krvi zemřel! Výbuchy padajících dobytčáků (no, slovenské dráhy snad není nutno takto označovat)! Happyend! Tomuhle není možné dát odpad. To je něco tak vtipného, že si to rejža nezaslouží. Ani za ty nejdebilnější dialogy a některé naprosto stupidní role. Ani za (ne)logiku. Tuhle partu vojáčků by si "kurva Casey Ryback" podal s prstem v prdeli. JCVD knee deep in shit. ... 1,5/10 ()

xaver odpad!

Už si jaksi začínám zvykat, že Jean-Claude Van Damme se účastní natáčení kanálních snímků. Pro mě jako herec a osobnost už skončil dávno. A tak jen s klidným svědomím házím další jeho snímek do kanálu. Mrzní mě jenom jedno, že do toho kanálu nemohu hodit i ty, který nás těmito sračk...i krmí. ()

Torako.chan

Dávám jednu za to,že mám prostě Van Damma ráda, ale jinak je to totální krávovina. Jak už tu někdo avizoval, scény jak JCVD dělá hupky hupky na mašině po vlaku jsou vyloženě k smíchu. Taky herecký výkon je tu k pozvracení. ()

iXtr3m3

WTF? Čo toto malo byť? Scény z Bratislavy ako z Ruska? Keby sa celý film odohrával čisto vo vlaku, tak by som možno ešte jednu hviezdu prihodil, ale minimálne za tento epic fail, kedy si tvorcovia nedokázali vygoogliť alebo naštudovať niečo o krajinách, v ktorých sa to malo odohrávať, tak to sa nezabúda a neodpúšťa. Inak akcia beztvárna, pretože ono aj tá téma vlakov bola ďaleko lepšie využitá vo veľkej produkcii v minulosti, či už v katastrofickej sfére ako Prejazd Kassandra, kriminálnej resp. detektívnej sfére Orient Express alebo čisto akčnej sfére Prepadnutie 2. Dobre že sa to neodohrávalo vo vozňoch českých dráh z počiatkov 20teho storočia. Takže za mňa 20% a aj to som milosrdný. ()

Slimak odpad!

Senzační hnojivo které bylo po dlouhou dobu posledním filmem který jsem s Van Dammem neviděl...a v pravdě jsem o moc nepřicházel....tohle je troufám si říct jeho největší zmetek spolu s Replikantem...kterej je rovněž víc jak ukázkovej šmejd. ()

Ilhan

Opravdu nechápu to zdejší až tak nízké hodnocení. Ano, je to občas nepřehledný, zápletka není nijak originální a pár logických chyb, ale tahle charakteristika platí pro polovinu akčních filmů. A existuje jich hromada horších než je tenhle. A mám-li to porovnat například s Lundgrenovým Masakrem na střední škole, tak je tohle velkolepá podívaná. ()

Ripley

Viděl jsem jen trailer,ale je mi jasné že film kopíruje podprůměrně Seagalovo průměrné Přepadení 2.Dodatek:viděl jsem bohužel už i film a byl to teror v obývacím pokoji. ()

Paity

Jean-Claude opět pokračuje v sestupu na bahnité filmové dno. Teror ve vlaku má zcela jednoduchý děj, předvídatelný a co je horší, herci jej ještě potápí. ()

koba odpad!

Chcete vidieť slovenských vojakov v ruských maskáčoch a kečupovo-červených baretoch? Chcete vidieť ako ich rozmláti "nenápadná zlodejka" a ukradne im biologickú zbraň? Chcete vidieť, ako ju zachráni expert Jacques Kristoff a rozstrieľa pritom polovicu Bratislavy? A chcete vidieť ako spolu prejdú cez "najstráženejšiu hranicu východného bloku" (slovensko-rakúsku)? Toto je iba úvod tohto jedinečného filmu, ktorý si nesmiete nechať ujsť! Ak by niekto mal pochybnosti, rok výroby je naozaj 2002. ()