Nenápadná laboratoř kdesi na Východě Evropy. Nenápadný preparát, ukradený nenápadnou zlodějkou. Ale dál už to tak nenápadné není. Teroristé mají v rukou jednu z nejúčinnějších biologických zbraní, která kdy byla vyvinuta. A speciální tajný agent NATO Jacques Kristoff (JEAN-CLAUDE VAN DAMME) má teď plné ruce práce, aby jim v mezinárodním rychlíku směr Mnichov zabránil smrtící virus použít... (oficiální text distributora)

Kurdt

Kdyz jsem se dival na tento film,hned jsem videl jasnou podobu se Seagalovym Prepadenim 2,ktere je temer o dve tridy lepsi. J.C. Van Damme nepredvedl mnoho a ani vedlejsi role me nijak nenadchly.Pripada mi,ze si na tomto filmu jeho tvurci nedali prilis zalezet.Pribeh je primo stupidni a akce me vubec nijak neoslovily.Ke konci filmu,kdy by mel film gradovat,jsem temer usinal. ()

Masinfira

Kde začít? Fantasmagorická honička v centru Bratislavy, akční scény, které byly buďto značně přehnané (aut tady vybuchne během krátké chvíle, kdy se JCVD objevuje poblíž silnice, tolik že to předčí tři díly slavné Cobry 11 dohromady atd. atd. Potom je nějaké skákání na motorce z vlaku na vlak už pouhou hříčkou. Nechci sice moc prozrazovat děj, přesto si neodpustím několik detailů, takže kdo se chce nechat (nemile) překvapit, nechť čte dál. Proti kolegům Slovákům nic nemám, přesto představa, kdy celá jejich armáda blokuje Bratislavu a střílí tam víc jak v roce '45... biologická zbraň, která je děsně nebezpečná a všichni nakažení "zázrakem" přežijí... to, že má vlak záchrannou brzdu zjistí až na konci filmu a ještě ke všemu je skutečně ruční (tedy čím víc se zabere, tím víc vlak brzdí)... ožralý strojvůdce jen proto, aby toho mohlo vybuchnout ještě o něco víc... žena se převlékne, aby ji nikdo nepoznal až po brutální přestřelce a honičce... bože, je toho tolik, že se sám začínám divit, že jsem dal 1*. Mám celkem rád JCVD, ale na tomto filmu bylo prakticky vše opravdu špatné. Kamera asi nejhorší (kterého blba napadlo dát tam jednou dva záběry vedle sebe nechápu, naštěstí to bylo jen jednou) Příběh nebyl V ZÁKLADU špatný, ale provedení ano. Nebudu už dále pokračovat, to by bylo nadlouho. ()

Epikuro odpad!

Moc často se tu s většinou diskutujících neshodnu na hodnocení, ale u této věci nelze než připojit své hodnocení "odpad" k dílu, které po všeh stánkách nemá, co nabídnout. Opravdu se snažím, ale nemohu nalézt nic pozitivního, takže to je asi vše, co mi stojí k tobuto braku napsat. ()

botka2

Opravdu debilní film.Hvězdičku dávám maximálně za nápad příběhu,ale jinak efekty a některé obrazy hodny roku 1950.Jednou stačilo. ()

Hrnek

Divne snímaný film. Kde z tých súbojov, nebol bohvie aký zážitok, čo bolo na škodu filmu. Dalo sa očakávať viac, keď tam bol Van Damme, ale súbojov bolo fakt málo. A boli tam aj scény akože zo Slovenska - škoda reči. A tie extrémne výkony, čo robili v tom vlaku. No pritiahnuté za vlasy. ()

Brambory odpad!

Táto stupidita s trápnymi efektami ma naštvala už len preto, že som z Bratislavy. Prečo si radšej nevymyslia nejaké fiktívne mesto?! Ale vždy vyobrazujú slovanské krajiny ako nejakú dieru, kde sú v uliciach vojaci a ani to netočia v tých lokalitách. Takéto nástrahy číhajú skôr práve v tých ich "úžasných" USA. Ale aj keby to bolo kdekoľvek, ten film je proste trápny primitívny odpad. ()