Nenápadná laboratoř kdesi na Východě Evropy. Nenápadný preparát, ukradený nenápadnou zlodějkou. Ale dál už to tak nenápadné není. Teroristé mají v rukou jednu z nejúčinnějších biologických zbraní, která kdy byla vyvinuta. A speciální tajný agent NATO Jacques Kristoff (JEAN-CLAUDE VAN DAMME) má teď plné ruce práce, aby jim v mezinárodním rychlíku směr Mnichov zabránil smrtící virus použít... (oficiální text distributora)

ktzc

Tak nízké hodnocení? Nebylo to zas tak hrozný, prostě obyčejná VanDammovka, i když trochu podprůměrná... 50% ()

MDesign

Pozretie tohto filmu u mňa zapríčinilo vypadnutie elektriny a 'Teror vo vlaku' bol jediný film v notebooku. A hodnotenie? Stačí povedať štyri slová : Jean Claude Van Damme. ()

macetoma odpad!

Škoda slov. Van Damme v propadlišti dějin akčních filmů. A ty modely vlaků co jsem tam viděl jsou tak amatérské, až to bolí. Nevidím na tom nic pozitivního. Je to odpad. ()

magu

Keby v tomto neboli vláčiky, tak je to jednoznačný odpad. I keď ako fanúšik železnice by som za tie nezmysly mal byť veľmi prísny. ale hodnotím film a nie železnicu. ()

haffen odpad!

Cast filmu odohravajuca sa v Bratislave. A natacali to kde? V Kazachstane? A tak je to s celym filmom. Nechutna zbytocnost... ()

jprmusic odpad!

To horší od JCVD. Ten slaboučký - vlastně téměř žádný - scénář bych mu ještě odpustil, ale ty příšerné triky nebyly ani béčkové a ani céčkové kvality. Nedalo se to dokoukat. ()

helrohir

Mám dosť :D:D. Toto že je akčný film v šýle JCVD? To snáď nie! Nikdy som nebol fanúšikom tohto bojového "herca", ale tento film je zrejme absolútnym dnom, ktoré vo svojej kariére dosiahol. Neviem, čo je na filme horšie, či také aspekty ako réžia, scenár a herecké výkony alebo technické zázemie (strih, triky). Ani akcia nie je bohvieaká, takže z odpadu to v mojom prípade môže vytiahnuť len to, že som sa naozaj bavil. Síce ironicky, ale bavil. ()

Pitryx odpad!

Super kravina na n tou. Kde udělali soudruzi z Millenia a Film Corp chybu?? Odpověď. Všude. Směs pitomostí nad pitomost, no prostě strašné. Ale POZOR, ani jednou jsem nepopojel, takže tohle Béčko nebylo hluché a ani jednou se nepodíval na čas. Za tu * a ta je zároveň také za to, jak jsem se nesmyslům ve filmu chechtal. 201110158110/8500 ()

marek29 odpad!

Z ukazek v televizi jsem zjistil celý děj filmu.. Takže i kdybych se chtěl dívat na první z řady Van Dammovek, kterým tak úspěšně odolávám, tak nemůžu. A to protože únosce, rukojmí, boj i pád vlaku z mostu do strže už jsem viděl v reklamě v TV :D fuj P.S. ten pád vypadal hrozivě nerealisticky proto odpad -_- ()

chrustie odpad!

Tenhle víkend sem asi někomu něco musel provést, protože na co se podívám, to stojí za totální hovno. Tohle byl ale při nedělním večeru, totální vrchol (a to proti JCVD většinou nic nemám). ()