Kosmetická firma Hedare Beauty se chystá uvést na trh revoluční krém proti vráskám. Ostýchavá a neprůbojná výtvarnice Patience, která pracuje v reklamním oddělení, náhodou vyslechne rozhovor majitele firmy Hedara o návykovosti a nebezpečných vedlejších účincích krému, za což zaplatí životem, když ji najatý zabiják jako nepohodlného svědka umlčí. Nejenže jí však kočka, které nedávno pomohla z římsy, vdechne nový život, ale navíc u sebe zmatená žena začne objevovat nové neobvyklé schopnosti. S jejich pomocí se rozhodne vypátrat, kdo ji zabil, a když odhalí tajemství nebezpečné kosmetiky, pochopí, že je také jediná, kdo může zabránit její chystané distribuci. (TV Nova)

Mort09 odpad!

Mizerná táhlá zápletka, okořeněná tragickými hereckými výkony a naprostým minimem akce. Co dodat, takhle mizerná adaptace komiksu tu ještě nebyla. ()

mine.slayer odpad!

Jak se tohle může vůbec stát tatínku?? Ptá se plačící chlapec svého otce po tom co opouštějí kinosál po odpromítání Catwoman, troufám si říci že tohle je více ponižující než kdyby Halle Berry natočila nějakej pornofilm. ()

sajez

Halle Barry je sice kocka,ale role kocici zeny ji moc nevysla a ani se na ni nehodi.Tusim,ze dostala za svuj vykon i malinu.No adeptu bylo ve filmu urcite vic.Sharon Stone nejspis taky nebude prilis hrda na svuj vykon.Catwoman by si zaslouzila lepsi zpracovani.Skoda ()

Jessica_Biel

Oproti jiným komiksovým příběhům, se tenhle dvakrát nevydařil ani za cenu Halle Berry v hlavní roli. Děj a zápletka ve formě kosmetického skandálu je vcelku nezáživný a nudný. Možná to zní divně,ale do chvíle kdy Catwoman vykopne dveře u sousedů kvůli hlučnému večírku, jsem se docela bavil a byl pln očekávání. Ale dál už jen zklamání. Kouzelné kočky, triky na úrovni Cesty do pravěku a nesmrtelná kosmetická baronka to pohřbili . Doporučil bych shlédnout pouze v odpoledních hodinách za předpokladu,že se fakt nudíte,nechcete namáhat mozek a že lepší film po ruce nemáte. ()

zero_zelo

100minutovej videoklip s naprosto zoufalým tématem vycucaným z palce u nohy mě skutečně překvapil. nečekala sem vůbec nic a přislo hovno :)))) z původního odpadu předělávám na krásnou a milou jednu hvězdičku, neboť mi došlo, že tendle výtvor není ničím jiným než roztancovaným komixem pro "blondýnky" a chornické krásky, který při dívčím večírku u lehce perlivého vína a pleťové masky můžou tančit s halle berry a výskat při jejích záchranných dance misích pro záchranu ženské krásy. a spravedlnost. a lásku, samozřejmě. prostě je to jízda :)))) ()

sona.1990

Opravdu nevím za co bych měla dát druhou hvězdu?! První je bezpochyby za dokonalé tělo Halle Berry, což bylo také jediné na co se ve filmu dalo koukat, protože jinak je film plný TRAPNÝCH scén a dialogů schizofrenické kočičky a přestárlé krásky spolu s dokonalým policistou. Nic co bych chtěla vidět víckrát.. ()

Pythonator

Není to zase takový odpad. Maliny se běžně rozdávají ne zcela nejhorším filmům a většina si jich tu cenu nezaslouží. Přiznejme si, že se točí i daleko větší sračky. U Catwoman bych si troufal dát i tři hvězdičky. To by tam ovšem nesměla hrát ta kokotsky cool árenbííí muziga. ()

RoxaNie

Pekná Halle, pekný Benjamin, pekná Sharon, zaujímavý príbeh, aj keď vizuálne dobre pôsôbiaci, no chýbalo mu to, čo by z neho nerobilo Béčkový film. Takisto sa mi nepáčil otvorený koniec. Jedine ak by chceli natočiť už ozaj dobrú Catwoman. ()

koldin odpad!

Film se dost dobře mohl jmenovat Přehlídka Halle Berry ve spodním prádle - scén, kdy jen rádoby ladně chodí, natočených pokud možno zezadu, je tam většina. Dalším oblíbeným prvkem je zblizka zabraný zírající obličej, pokud možno několik sekund. Otřesná hudba celý tento filmový počin odsouvá ještě níže než velmi laciné efekty. Když vezmu v úvahu, kolik tahle sranda stála, nutí mě k zamyšlení, jestli by odeslání $100m na charitu nebylo přínosnější. ()

Wez odpad!

No já nevím,ale neměla Catwoman být podle comicsů a starších filmů hezká běloška?Místo toho tam hodí nějakou škaredou negřicu v kožené šprndě a myslí si,že se všichni poserou-holt multikulti genderová korektnost vládne i v židovském halyvůdu-kdyby to viděl Bob Cane,tak se z toho poblije a to nejen kvůli "afroemerické" Catwoman,ale i kvůli tomu,že to prostě stojí celý za hovno... ()

korela

Catwoman má smůlu v tom, že byla natočena v období, kdy se superhrdinské filmy hrnou do kin ve velkém a tak má dost velkou konkurenci. A v ní se tenhle film dost ztrácí. Ne že by neměl příležitost ukázat, co v něm je, ale nějak to prostě nikdy nevyužije úplně naplno. Akce je docela vydařená, Kočičí žena do ní přináší zase nějaký ten nový prvek, ale bohužel je jí pomálu. Navíc v celém filmu ani není žádný dostatečně důstojný soupeř. Hlavní záporák: výkonná ředitelka firmy vyrábějící pleťový krém. V porovnání například, řekněme, s Green Goblinem to trochu ztrácí zvuk. No a nejhorší je sledovat, jak si Kočičí žena s nadpřirozenými schopnostmi nedokáže poradit s jednou čtyřicetikilovou ženštinou, obzvláště poté, co pořádně zatočí s bandou ozbrojených zlodějů. A abychom si z filmu, který je po té dobrodružné stránce poněkud nedostačující, nepamatovali jen polonahou Hale Bery prohánějící se po střechách z větší části viditelně počítačového města, rozhodli se tvůrci okořenit to romantikou. Takže v závěru je to ze všeho nejvíc o vztazích. V kostce: luxusní titulky, výborný soundtrack, všude kočky a příběh o tom, jak se ze zakřiknuté popelky stala silná a sebevědomá osobnost. No, nakonec je to vlastně docela milý a pohodový film. ()

ondra.p odpad!

Špatný, špatný, špatný, špatný. Pro pana režiséra, stokrát opsat: Už nikdy nebudu natáčet takovýhle sračky. 0%, fuj. ()

CheeseFigure

Úvod jak Múmia, hrozný úvodný monológ hlavnej (ne)hrdinky...a potom to bolo celkom fajn. Až do momentu, pokiaľ Patience Philips (prečo jej zmenili meno a nenechali to z komiksov? Vie mi to niekto vysvetliť?) nezomrela a nedošla k nej mačka. Tá na ňu dýchla a z Patience je Catwoman. A potom prichádza rad scén, kde som chytal cringe, záchvaty smiechu a silný pocit WTF. A ten kostým...však v daktorých pornách je viac zahalená ako tunak. Samozrejme, máme tu aj love story, babku ktorá hlavnej postave vysvetlí ktorá bije a hroznú záporáčku, ktorú hrala Sharon Stone. A nie, nie je to plus. Sharon Stone v tom to filme vyzerá hrozne. Celá ta jej postava je hrozná. Ale malo to aj nejaké tie plusy (mysím film, nie postavu Sharon Stoneovej) a to napríklad tých pár momentov, čo som sa zasmial. Inač súhlasím, že Catwoman patrí medzi tie najhoršie adaptácie komiksov, i keď stále sa nájdu aj horšie počiny. ()

KuceraJohny

Bohužel se mi dostalo "cti", vidět tento snad nejhorší superhrdinský počin co jsem zatím mohl vidět. Nejhorší na tom je že jsem to viděl chvíli potom co jsem si pustil temného rytíře a ten rozdíl je markantní. Zápletka je úplně stupidní, herecký výkony jsou snad je ještě horší, nejlepší ze všech byla Halle Berry a to za svou roli dostala zlatou malinu takže myslím že si dokážete udělat obrázek o tom co tam herci předvádí. Catwoman je film jedině tak pro ženský, film je logicky z pohledu ženy catwoman, řeší jak sbalit chlapa a zlověstná zápletka se točí kolem krému na obličej. Jestli se ten film líbil nějakému muži tak možná jen proto že je ujetý na latex a bičíky. Film je to opravdu stupidní a hrozně jsem při něm kroutil hlavou, malinké plus je že když je Halle Berry oblečená jako Catwoman a bojuje proti svému vysněnému muži tak je poměrně sexy, jinak nic. ()

Mistr119

Jeden z filmů, který vypráví o ženské superhrdince. :) Zajímavé, že většina jejich zbystřených smyslů jsou pouze zostřené ženské zbraně. :) Bohužel nebo možná bohudík tyto super vlastnosti kočky jsou věci dobré i zlé... například vykrást klenotnictví, aby si udělala diamantové drápy...to je velmi rozporuplné, ale aspoň to tedy není ryze pozitivní hrdinka. :) ()

darkchipmunk

Moje guilty pleasure prostě. Brak brakovitej, ale pořád koukatelnější než Batman navždy nebo - nedej bůh - Batman a Robin, i když Batman navždy, noo...  (Na Halle a Sharon mi nesahejte.) ()

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

08.07.2023

Nestačily vám multiverzní hrátky ve snímcích Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Flash? Pak se nemusíte obávat, Hollywood v tomhle směru rozhodně nehodlá zatím ubírat a tak nás už brzy čeká… (více)

Blondýnka vede nominace na Zlaté maliny

Blondýnka vede nominace na Zlaté maliny

23.01.2023

Každý rok se v předvečer velkého finále oscarové sezóny sejdou v Los Angeles členové nadace Zlatá malina, aby „ocenili“ ty nejhorší filmy uplynulého roku. Hlasování o tyto ceny se účastní zhruba 700… (více)

Našla se Captain Marvel?

Našla se Captain Marvel?

03.06.2016

Dámské superhrdinské sólovky mají dost špatnou bilanci. Supergirl si nikdo nepamatuje a Catwoman a Elektru by většina lidí nejraději zapomněla, takže tu je ohromný prostor pro zlepšení. Už v červnu… (více)

Halle Berry je k sežrání... žraloky

Halle Berry je k sežrání... žraloky

10.09.2009

Vzpomínáte na doby, kdy platila za největší sexbombu a herecký talent oscarových parametrů? Pak přišla jedna Catwoman a dnes už si na Halle vzpomenou snad jen fanoušci trilogie X-Men. Halle chystá… (více)