Finálového střetnutí Stanley Cupu mezi Pittsburgh Penguins a chicagskými Black Hawks se účastní kromě tisíců diváků také viceprezident se starostou. Stadion je ale obsazen a podminován teroristy, kteří žádají obrovské výkupné. Ke smůle zločinců je tu ale požární technik Darren McCord. Všechno by jim možná vyšlo, kdyby jeden z nich neudělal tu chybu, že jako rukojmí odvlekl do viceprezidentovy lóže i Darrenovu malou dcerku Emily, kterou i se synem vzal na zápas. Darren jednoho z teroristů donutí, aby mu prozradil, kde jsou uloženy nálože. Pak likviduje jednoho teroristu za druhým, odstraňuje nálože rozmístěné po celém stadionu a ještě si stačí, aby unikl pronásledovatelům, odskočit do brány "tučňáků", aby brilantním zákrokem zvrátil nerozhodný stav zápasu. (TV Nova)

Andrej1388

Mne sa tento film pacil,spojenie akcneho filmu a mojej oblubenej nhl-ky,co viac si moze fanusik priat,dobre priznam boli tam aj veci dost neskutocne,ale moju priazen tento film urcite ma! ()

Profík

Je to takový průmer v akčních filmech s jedinou, ale velmi slušnou bojovou scénou, film je někdy na hranici stupidity a někdy zas překvapivě logický. Za Penguins dávám tři hvězdy. 50%. ()

Ardath

Klišé je klišé, o tom žádná, nicméně mnoho lidí tomuto snímku zbytečně křivdí. Jean-Claude se dostává do smrtonosné pasti a mistr Boothe má dost powers na to, aby ze sebe udělal nehorázného parchanta. Jako kluk jsem ten film dost baštil. ()

padav94

Je to premňa celkom dobrý film, ale niektoré scény my prišli trochu nereálne, napríklad ako padal ten vrtulník na konci, taktiež som nechápal kde zmyzla tota mrtvola ženy v tučniakovom obleku. A to som nevedel že už v 1995 bol J Jagr v zámori.Film bol miestamy aj vtipný, niektoré scény boli vtipné napríklad ked kuchár hovoril únoscovi aby neubližoval jeho manželke a únosca povie že "a čo urobíš, pripáliš my hrianku?" :D, alebo ako Jean jebol do okna telefón že sa mu nedarý nájsť dcéru, a dakto mu hvarel že "to nič, ešte to možme vyhrať" :D ()

rass

Tak jsme se zase jednou dost nasmáli. Za to patří této obludné kravině jedna hvězda. Jinak snad ani nemá cenu tady něco hodnotit - scénář, který je sledem jednoho logického nesmyslu za druhým, takzvaní herci, kteří nehrají...no jako obvykle. Nepřestává mě fascinovat, jací jsou Amíci dětinové, protože takovéto typy filmů mají rádi, ročně jich natočí spousty, všechno podle jednoho mustru stále dokola, a má to zjevně pořád úspěch ()

jumptheshark

Další akčňák z devadesátek ve stylu Smrtonostné pasti nebo Přepadení v Pacifiku. Van-Damme tu hraje požárního technika, kterému teroristé unesou dceru a drží ji jako rukojmí spolu s viceprezidentem a pár dalšími lidmi. Zajímavé je prostředí, které se odehrává v hokejové hale v rámci závěrečného zápasu finále o Stanley Cup (mimochodem se ve filmu mihnou i dresy Jágra a Straky, ale ti bohužel sami sebe nehrají)... Dobrá je scéna, kdy se Van-Damme na chvíli dostane do branky Penguins a zázračným zákrokem zachrání situaci, nebo jeho bitka s "ledňáčkem" (maskot Penguins) v kuchyni. Ale jinak je je děj dost tuctový a zbytečně natahovaný (přemrštěná stopáž) a poslední scéna, při které umře záporák ve vrtulníku, je vysloveně debilní... ()

Zahanator

Příšerně napsané, příšerně zahrané, příšerně režírované a i těch pár efektů stálo za prd (stop motion vrtulník opravdu rozesmál). Jedinými klady snad jen rvačka v kuchyni s tučňákem a hudba. Jinak není kde brát. Nuda, hrůza, ztráta času. ()

andy60

JCVD v roli hasiče, hokejového brankáře, v převleku za tučňáka..., k tomu docela slušný záporák. Žádné veledílo, ale film nenudí a patří k těm lepším v jeho filmografii. ()

gggggg

Podpriemerný akčný film, Jean Claude potvrdil, že je mizerný herec bez štipky talentu. Film stál na hlavnom záporákovi, ktorý je síce len béčkový herec, ale hlavného hrdinu schoval do vačku už po prvých 20 minútach. Klasická otrepaná schéma tohto filmu nepriniesla nič nové, až na pár zanedbateľných detailov. Film zráža aj zlý strih, zvyšní ne-herci ani nestoja za zmienku a logických chýb je toľko, koľko hviezd na oblohe. Jednu hviezdičku dám len za Powersa Bootha. ()