Finálového střetnutí Stanley Cupu mezi Pittsburgh Penguins a chicagskými Black Hawks se účastní kromě tisíců diváků také viceprezident se starostou. Stadion je ale obsazen a podminován teroristy, kteří žádají obrovské výkupné. Ke smůle zločinců je tu ale požární technik Darren McCord. Všechno by jim možná vyšlo, kdyby jeden z nich neudělal tu chybu, že jako rukojmí odvlekl do viceprezidentovy lóže i Darrenovu malou dcerku Emily, kterou i se synem vzal na zápas. Darren jednoho z teroristů donutí, aby mu prozradil, kde jsou uloženy nálože. Pak likviduje jednoho teroristu za druhým, odstraňuje nálože rozmístěné po celém stadionu a ještě si stačí, aby unikl pronásledovatelům, odskočit do brány "tučňáků", aby brilantním zákrokem zvrátil nerozhodný stav zápasu. (TV Nova)

HomeAlone

Film som si hlavne nenechal ujst kvoli mojmu oblubenemu tymu nhl Pittsburghu a Van Dammovi . Nebolo to nijak vynimocne , ale stale ma JCVD co ponuknut a ako brankar mojho naj tymu bol super ()

spikey1

Jarda Jágr ve filmu:) Vystříhejte bojové scény, kdy Damme někoho likviduje, slepte je dohromady a budete mít deset minut dobré zábavy. ()

manonfire

Spíš nudná smrt. Vzhledem k tomu, že mně příjdou těžce průměrné i pomyslné vrcholy belgického Harapese (Timecop, Maximální riziko, Univerzální voják) ......co mám asi tak říkat na tuhle fušeřinu? 20% ()

navorski

Trochu jako Přepadení v Pacifiku. Místo bitevní lodi hokej, místo kuchaře požární dozor. A prsatou striptérku nahradily dvě malé děti. Takže horší. ()

Smileface

No zdá se že ti terroristi už opravdu nemají co obsadit :-) Můžu poradit:co třeba White House,Mezinárodní vesmírnou stanici nebo Národní divadlo :-) Teď vážně:Až tohle zas bude jednou dávat televize NOVA určitě si televizi přepněte na jiný kanál,třeba na Animal Planet :-) ()

G.W.Bush

Málokterý charakterní herec (tady komik) dokáře kopnout v kompletní brankářské výstroji protivníka bruslí do hlavy. ()

herr_carter

Tohle je tak reálné, asi jakože v ČR přijde k volbám 90 % lidí...nehorázná slátanina a kravina............moje hodnocení = 2 z 10. ()

coscarelli

Vyvazena prdel, kde Jean hlada a unika, sem tam kopne a zlakne sa. Laskyplna rocenka 95, kde prazdnotu netrebalo ukryvat strihom, pretoze vyprava bola ozaj vypravna , darebaci nekompromisni a velmi sa nezdrziavaju a Peter sa v tom bordeli nestratil. Jednoduchy pop-corn s nadychom nostalgie. ()

bruceman7

Když se chce člověk pobavit a má rád JCVD, proč ne zrovna tohle? Docela solidní filmek, který se odehrává -dost neobvykle- na zimnm staďáku v Pittsburgu. Až na pár míst, kdy člověk může lehce zakroutit hlavou (logické chyby), to prostě jde. 65% ()

iXtr3m3

Jeden z Van Dammov posledných skvelých snímkov a zároveň dobrý prírastok do skupiny Die Hard, Boening 747 atď. ()

wosho

Bohužel,tento jeho kousek je tak neuvěřitelně nudnej,až jsem u něj málem usnul.Nic tak sterilního jsen neviděl,ani v nemocnici. ()

Slimak

Přemrštěná vykrádajda SMRTONOSNÉ PASTI.Ultra nelítostní zločinci, kteří pozabíjej na co přídou.Uchchc....z toho šoku se jeden nevzpamatuje.No a Van Damme bojující s tučňákem v kuchyni kde se vařej hranolky na další den.:-) ()

divak84

iracionálně blbé, až debilní. samozřejmě JCVD místy fajn souboje, ale to, že do příběhu zakomponovali finále stanley cupu, ktere jsem viděl LIVE, mě hodně rozesmálo... beru že filmy jsou fikce, ale trapnou fikci opravdu nemusím. ()

Paity

Je smutné, že film s hodnocením jedné hvězdičky je vlastně jeden z nejlepších filmů Jean-Claude Van Damma. Ano je to tak. Do hodnocení jsem také promítl to, že v té době jsem tučňáky měl rád. ()

dopita

Pohříchu velmi nepovedená recyklace Smrtonosnej pasti. Akce ve filmu moc není a když už, tak za moc nestojí. Van Damme se filmem tradičně potácí jak chcíplej pes. Že neumí hrát by se dalo pochopit, ale že je nesympatickej až hanba, to už mě sere. Kulisa hokejové arény je docela originální (i když pokud jde o hokej, tak to je k smíchu) a titulní záporák se s tím příjemně nesere. Měl toho Van Damma na konci sejmout, hned by to bylo veselejší... ()