Finálového střetnutí Stanley Cupu mezi Pittsburgh Penguins a chicagskými Black Hawks se účastní kromě tisíců diváků také viceprezident se starostou. Stadion je ale obsazen a podminován teroristy, kteří žádají obrovské výkupné. Ke smůle zločinců je tu ale požární technik Darren McCord. Všechno by jim možná vyšlo, kdyby jeden z nich neudělal tu chybu, že jako rukojmí odvlekl do viceprezidentovy lóže i Darrenovu malou dcerku Emily, kterou i se synem vzal na zápas. Darren jednoho z teroristů donutí, aby mu prozradil, kde jsou uloženy nálože. Pak likviduje jednoho teroristu za druhým, odstraňuje nálože rozmístěné po celém stadionu a ještě si stačí, aby unikl pronásledovatelům, odskočit do brány "tučňáků", aby brilantním zákrokem zvrátil nerozhodný stav zápasu. (TV Nova)

Jacques1

Celý film mě zajímalo, jak hloupí asi musí být strážci nastrčených náloží. Všem je jasné, že u nich budou muset stát dokud nevybuchnou.Kdo vezme takovej job? ()

papadoce

Posledný Van Dammeho film na ktorý som bol pred viac ako 20 rokmi v kine. Zároveň vnímam tento film ako prelomový v jeho kariére, pretože všetko čo natočil bezprostredne po ňom bola stále väčšia a väčšia pičovina.. ()

Sir Ludvig

TV v poslednom čase dáva "vandammeovky" ktoré som ešte nevidel a je zrejmé, že som ich ani nikdy vidieť nemal. Osud sa s človekom niekedy nepekne pohrá, no ako sa hovorí - čo ťa nezabije to ťa posilní. Ja dúfam, že toto tvrdenie je aspoň z časti pravdou. ()

breeder

Možno niekomu vadí, že Van Damme tie bomby našiel celkom sám a vedel kde "asi" budú. Ale to som si nevšímal. Pre mňa sú dôležité (asi aj vtipné -- Tom Hardy) efekty, bitka v kuchyni a pád vrtuľníka. Tiež sa mi páčilo, ako začala iskriť "škatuľa" nad ľadom -- lol. Hodenie bomby do rozhľadne bolo tiež OK. Dobré bolo aj vybuchovanie áut na parkovisku. Van Dammove filmové deti sú tiež podarené. Takže tak strašné to nie je. Okrem toho, Van Damme je môj obľúbený akčný herec zo starej školy. (Double Impact) ()

walkingdead

Jediné, na čem stály filmy JCVD, byl jeho kickbox a tady byl ještě ve formě. Jinak nic extra. Kdyby tam hrál Jágr, dal bych možná o hvězdu víc:-) ()

Kajislav89

Katastrofa ve velkém. Sice se mi moc líbila hlavní lokace, tedy bývalá hala Pitsburghu Penguins, ale jinak to bylo opravdu příšerné. V každém béčkovém akčním filmu se většinou objeví pár nelogických efektů nebo scén, které jsou na hraně uvěřitelnosti. Tenhle snímek je jimi ale doslova přecpán, což totálně kazí jakýkoliv dojem. Navíc herecké schopnosti "muže jediné tváře" jsou katastrofální. Je to můj druhý nejneoblíbenější herec hned po Dolphu Lundgrenovi. ()

64B

Tady se mi Van Damme líbí, dobrá akce, hokej, když dávají v televizi, rád se na film podívám. ()

Brano

Jediný dôvod prečo som si pozrel tento film bol ten, že sa odohrávala na štadióne môjho najobľúbenejšieho hokejového tímu Pittsburghu Penguins, ešte samozrejme v starej Civic aréne, alebo tzv. Melon aréne. Ale bohužiaľ samotný film ma sklamal. Išlo len o bezduché béčko. Scenár podobný Smrtonosnej pasci 1, kde hlavná postava ostane v jednej v budove s teroristami a samozrejme hrdinský všetkých do jedného pozabíja a pritom sa ešte hrá na starostlivého otca. Tá akcia mi prišla umelá, miestami bez logiky. Bitka s tou ženskou prezlečenou za tučňáka bola dosť stupídna. Tá réžia bola slabá. Pozrieť sa to dalo, ale na kvalite mi pridalo najmä to príjemne prostredie a Van Damme, inak by to bol iba ďalší podpriemerný akčný film, ktorých je kopa. ()

horor2

VHS kulťas s Fan Damíkem, který vezme rodinu na hokej, stačí všechno pokopat, zabránit gólu a pobavit mě ve staré dobré poctivé akci, kterou miluji. Stačí? ()

subic

Tohle je hodně slabá žánkládovina, i když se tentokrát odehrává tak nějak v jiném prostředí zimního stadionu a hokejového zápasu. ()

cinema_cz

Hlavní problém filmu tkví v tom, že prostě není příliš dobře natočen. Zkušený řemeslník Peter Hyams snímá ohlušující exploze, padající vrtulníky a hektolitry valící se vody naprosto nevzrušeně a staticky, bez sebemenšího náznaku režisérské nebo obrazové invence. 40 % (František Fuka, Ci 02/1996, str. 36) ()

Tominni

Tak s hasičem si není radno zahrávat a už vůbec ne ve sportovní hale Pittsburgh Penguins během souboje o SC s Chicago Black Hawks. Logika tentokrát scénář minula obloukem a tak se známky akčního filmu míjí s okamžiky, kdy jen nevěřícně kroutíte hlavou. Za mě nic moc, už ty dvě hvězdy jsou spíše z nostalgie k JCvD a hlavně za připomenutí generace hokejistů Pittsburgh Penguins. ()

Mustaffa

Super! Jestli o tom ještě nevíte, tak život je hrozně krátký a kazit si ho naprostou zbytečností za to fakt nestojí. Takže asi víte kam tím směřuji. Ne, prostě ne, nekoukejte se na tohle... Děkuji ()

Honzulik

Náhlá smrt (Sudden Death) - tak tímto filmem, podle mne započal strmý pád hvězdného Jeana-Claude Van Damma do šedé průměrnosti akčních filmů. Nudná akce, neatraktivní prostředí, špatná kamera, amáterská režie... ()