Finálového střetnutí Stanley Cupu mezi Pittsburgh Penguins a chicagskými Black Hawks se účastní kromě tisíců diváků také viceprezident se starostou. Stadion je ale obsazen a podminován teroristy, kteří žádají obrovské výkupné. Ke smůle zločinců je tu ale požární technik Darren McCord. Všechno by jim možná vyšlo, kdyby jeden z nich neudělal tu chybu, že jako rukojmí odvlekl do viceprezidentovy lóže i Darrenovu malou dcerku Emily, kterou i se synem vzal na zápas. Darren jednoho z teroristů donutí, aby mu prozradil, kde jsou uloženy nálože. Pak likviduje jednoho teroristu za druhým, odstraňuje nálože rozmístěné po celém stadionu a ještě si stačí, aby unikl pronásledovatelům, odskočit do brány "tučňáků", aby brilantním zákrokem zvrátil nerozhodný stav zápasu. (TV Nova)

MATADOR

Ve své podstatě obyčejný "akčňák" s Jean-Claudem,ale co si zaslouží chválu je pro mne místo,kde se tento film odehrává. Hokejový stadion - skvělé. Jeden z těch lepších filmů belgického herce. ()

Derek

pozrene po rokoch je to stale hlupe, ale jean claude sa snazi a ja mam slabost pre hyamsa - kameramana (ako reziser je to viac menej nemehlo). kopia smrtonosnej pasce, ale nie tak hrozna ako vacsina akcnych filmov van damma z poslednych rokov... neviem prečo sa van damme rozhodol po nudnom time copovi opäť spolupracovať s hyamsom. tento raz nemajú k dispozícii ani tak dobrý námet ako predtým (je to už neviem koľká kópia smrtonosnej pasti) takže výsledok je vopred všetkým jasný. nudný film s nevýrazným van dammom kde najviac zaujme (ak máte radi hokej) finálový zápas nhl. ()

Fanucci odpad!

No tak to bylo strašné. Film jsem přestal vnímat poté, co se Van Damme v jedné scéně dostane v brankářské výstroji na led a nepoznán ostatními hokejisty chytá (úspěšně) několik minut finále Stanley Cupu. ()

fmash

Jeden z typických zástupců žánru. Kopíráková rodinná situace, kopírákoví antagonisté, zcela zapomenutelná kopíráková zápletka. Na druhou stranu záporák je fakt dost drsňák, což je asi jediná věc, u které nepřemýšlím, jak to, že se tenhle biják vynořil z let devadesátých a kde se těch deset let mohl zaseknout. ()

dyfur

...typický J-C Van Damme , jeden z tých dobrých jeho filmov,atraktivita prostredia,dobrý námet i spracovanie. ()

tufr

Moje akční 90´tka plná klišé, hokeje a JCVD ve výtečné kokainové formě. Já to mam rád 75% PS: byl jste s nima v kontaktu ?! Dva jsem zabil, je to kontakt?! :) ()

peto12

Darren McCord ako hasič zoberie dcéru a syna na hockey, kde zimný štadión prepadnú terorosti. Akčné scény sú dokonale spravené, ale chce to viac akcie. ()

Martin741

Casy, ked Van Damme spadol do najvacsej filmovej zumpy, su krasne predvedene v tomto Filme. Reziser Peter Hyams je slabota sam o sebe /na konte ma tusim Time COP/, scenar je naprosta zufalost, akcna scena iba jedna. Vo filme je plno nelogicnosti : personal kuchyne ma "padla" a hned o chvilu, ked sa Van Damme bije s teroristom, vari sa voda, smazia sa hranolky...... Od odpadu film zachranila len ta 1 akcna scena a vybuch. 5 % ()

Figu

Po letech jsem si tuhle Van Dammovu Smrtonosnou past v hokejové hale vychutnal v plné kráse a přihazuju jednu hvězdu k těm třem co mi zde svítily. Důvod je zcela jasnej! NOSTALGIE! Van Damme se mnou prožil celý dětství a já se k němu v dnešní přeplácané době plný digitálu a všelijakejch zbytečnejch vymožeností vracím a vychutnávám si laciný triky a silný údery v parádním béčkovým trháku! Navrátili se mi vzpomínky na souboj s maskotem tučňáků, na Jeanovi golmanský dovednosti, ale taky na mojí sbírku hokejových kartiček, kde mě vyzařovala jedna pozlacená s Lucem Robitaillem, o kterým se zde docela dost mluví. JCVD v nejlepší formě! 75% ()

Rocky88

Van Dammeovky mám rád, ale tohle byla nehorázná nuda. Scénář plnej blbostí, režie bez jakéhokoli nápadu, děti na zabití a Van Damme si ani moc nezakopal. . . Z odpadu Náhlou smrt zachraňuje bitka s tučnáčicí - to jsem se fakt bavil :-) A taky ty záběry z opravdového zápasu - btw všimli jste si Jardy Jágra? Já jo :-) ()

Wormboy

Tragicka prehliadka Majstrovho zhrbeneho hereckeho prejavu a (beckovo zaujimavy) namet zabity scenaristickou impotenciou, korunovanou logicky dierami velkosti Majstrovej hrce na cele v tretom tesicroci. Scena, ked JCVD (ktoreho nikto na lade ani mimo nehu nespozna;)) zachranuje Penguins pred pohromou vo finale Stanley Cupu, je vsak nezabudnutelna!!! ()

MarekT

Díval jsem se vlastně jen proto, že se film odehrává v hokejovém prostředí, a navíc fandím Pittsburghu, který zde sehrává onen zápas o Stanley Cup. Ovšem vyklubalo se z toho typické béčko, jakých je na světě dost a jaké moc nevyhledávám. A ani ten hokej to nijak nezachránil, samotná akce taktéž za moc nestála. ()

Juto

Tak toto sadlo. Van Damme ako starostlivý otec, hokejový brankár a záchranca pred výbuchom na štadióne. A to všetko v jednom. 6/10 ()