Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Poté, co majiteli hračkářství Harry Sankeymu zemře manželka Nancy, musí sám vychovávat svého dospívajícího syna Sama a pomoci mu se vyrovnat se ztrátou jeho matky. Harry si myslí, že posledním přáním jeho ženy bylo, aby se zúčastnil televizního programu “Cheeky” . Povede se mu do této show dostat a zde potkává další Nancy, svou spolusoutěžící, která se ho snaží dostat z jeho trápení. CHEEKY je film o rodině, křehkém vztahu mezi otcem a synem, vyprávěný s humorem a porozuměním. (ČSFD)

(více)

Recenze (16)

pakobylka 

všechny recenze uživatele

Poměrně velká část stopáže nějak souvisí s jednou dosti trapnou televizní soutěží. Bohužel musím konstatovat, že příběh s ní má mnoho společných rysů ... Propojení komedie a dramatu se prostě nepovedlo, vznikla spíš jejich HODNĚ nevtipná, pokřivená karikatura. Vlastně nevím, proč jí neseberu i tu poslední hvězdu - snad pro pár úvodních minut, které se mi docela líbily, pro několik silných scén (Sam ve vaně, Sam s loďkou …) - a taky pro dobré herce, kteří si přece jenom nezaslouží být vyhození do odpadu. ()

Tydlidáš 

všechny recenze uživatele

4/10 - Žádnej zázrak sem od toho nečekal, ale co sem čekal bylo víc typickýho britskýho humoru. Začátek se jevil celkem slušně, bohužel pak z toho nic kloudnýho nevylezlo. Jediný co mi přišlo celkem dost solidní byla debilita televizní show. Celkovej dojem je podprůměr, protože sou i mnohem horší filmy a zkouknout se to v klidu dalo, ale víckrát už nechci... ()

Reklama

markotter 

všechny recenze uživatele

Po včerejším "Tom nejdúležitějším" tento týden druhý film s tématem smrti - zde však přichází hned na začátku a na otci se synem je vypořádat se s ní. Oba to ale dělají tak nějak těžkopádně, v případě kluka i neuvěřitelně a sblížení kluka a táty v závěru je hodně patetické, až trapné. Vše je orámováno trapáckou soutěží, ve které vystupují samí nesympatičtí herci, včetně hlavní ženské postavy. Takže bohužel. ()

Yardie 

všechny recenze uživatele

Tak buď jsem to nepobral a nepochopil myšlenku a "poselství" tohoto snímku, a nebo to byla fakt ptákovina. V začátku filmu to vypadalo na nějaké rodinné drama mixované černým humorem, ale jakmile se film přesunul do roviny "soutěžení", tak se z filmu stala neskutečně trapná a podivná podíváná. Fakt jsem to nějak nepochopil. Prostě se mi to moc nelíbilo, možná tak první půlhodinka by byla za 3 hvězdy. Zbytek dost špatný. Howgh! ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Bylo to tu tisíckrát a tisíckrát ještě bude. Na pozadí bolestné ztráty (způsobené agresivní psí močí) hledají rodič s potomkem způsob revitalizace tragédií poznamenaného vztahu, tentokrát prostřednictvím mírně ujeté reality show, jejíž formát by se báječně vyjímal na některé z našich komerčních televizních stanic. Typicky britský humor se bohužel objeví jen v záblescích a navíc, na můj oblíbený subžánr "sociální komedie z UK" je v Cheeky až příliš mnoho emočního vakua. Ponaučení? 1.) David Thewlis nechť zůstane jen u herectví, 2.) kdo masturbuje, necítí kouřové zplodiny, 3.) chtěl bych poděkovat našim matkám, že dokážou opakovaně plodit tak pohledné dcery, neboť potkat některou z těch anglických Polednic bez make-upu v temném lese, tak rychle položím peněženku na pařez a beru roha. Možná mít v sobě sedmičku Beefeateru na kuráž, najdu v sobě poslední zbytky odvahy a z té peněženky si alespoň vydělám doklady.. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama