Reklama

Reklama

Akademie pro malé čarodějky

(seriál)
  • Japonsko Little Witch Academia (více)
Trailer 5
Japonsko, 2017, 10 h 25 min (Minutáž: 25 min)

VOD (1)

Epizody(25)

Akko se přihlásí na čarodějnickou akademii Luna Nova. Mezi studentkami nepatří k nejlepším, ale díky její šťastné povaze se jí a jejím kamarádkám stejně vždycky daří. (Netflix)

Videa (39)

Trailer 5

Recenze (9)

Danken07 

všechny recenze uživatele

Krásne anime plné kúzelných tvorov a čarodejníc. Tento seriál ma zaujal už predchádzajúcimi dielmi (aj keď sa do tohto seriálu nepočítajú), ktoré sa mi páčili viac ako prvých par dielov tohto anime. Len ma mrzí, že tento seriál spravili na jednu sériu a ta stačí, keď si uvedomíte aký mala hlavná hrdinka sen. A to je aj ten najväčší problém tohoto anime, pretože keď sa dej blíži k napínavému koncu (aj keď predvídateľnému), tak koniec tohto anime je to najhoršie čo som kedy videl, chvíľku som si myslel že je to OVA. ()

Elerrina 

všechny recenze uživatele

Dojmy z první třetiny: shounen pro holky? Paráda, sem s ním! Je to milé, je to kouzelné, je to úžasně nápadité, a i když hlavní hrdinka Akku je umanutá blbka, ba přímo učebnicový prototyp umanuté blbky, držíte jí palce, aby se z té pozice nejhorší čarodějky na škole dokázala někam vypracovat. Zajímavá je nepřítomnost jakéhokoliv antagonisty.  Druhá třetina: máme tu konečně nějaký quest a objevila se budoucí záporačka. Nápady už jsou ovšem občas divné a umanutá blbka Akku začíná být trochu otravná. Poslední třetina: do čeho se to proboha zvrhlo? Boj mezi kouzly a moderní technikou a válečný konflikt, který zorganizovala aplikace v tabletu? Ta urputná snaha ukázat nadvládu a nebezpečí moderních technologií tak nějak popírá všechno, co bylo doteď na Akademii hezké. Umanutá blbka Akku, která se urputně snaží všem kolem sebe vnutit svůj pohled na věc, je už akorát zralá na pár facek (ale všichni ji samozřejmě pořád milují, haha). Takže zas jedna ukázka toho, že méně by bylo více - kdyby to celé skončilo po dvanácti epizodách prostě jen sesbíráním těch sedmi kouzel za účelem magického restartu, bylo by to v pohodě za pět hvězdiček. ()

Reklama

SonGokussj 

všechny recenze uživatele

Až na pár maličkostí určitě příjemné pokoukání. Krásná animace, příjemně nervní hlavní hrdinka a zábavné vedlejší, sympatičtí učitelé i záporáci, vcelku obstojný příběh. Občas trochu ospalé, ale v jiných případech naopak živé. A dokonce bych i dokázal tvrdit "znovusledovatelné", což není mnohokrát :-) Ma Ma MAGICU! 85 % ()

Víteček 

všechny recenze uživatele

Takový lepší a zajímavější Harry Potter. Ale pravdu taky je, že se to ke konci docela zvrhne. Celkově druhá řada byla slabší a závěr s fotbalovými fanoušky a vším tím okolo byl prostě špatný. Akko a její snaha byly skvělé a myslím, že je výborným protagonistou, ale i ostatní postavy byly dobré a zábavné. 1. polovina 4,5*, 2. polovina lepší 3*. ()

Kerbello 

všechny recenze uživatele

Tohle vypadá na moc dobrý začátek tohohle roku. Kouzelné, uklidňující, se spoustou nápadů, ještě lepší než původní kraťas. Harry Potter a Čarodějnice školou povinné do kupy a k tomu tolik hezkých narážek a odkazů. Připadám si zas jako malej. EDIT: Bóže dobrej, ten konec mě zabije. To snad ani není možný, jak moc se ta série od půlky pokazí. Strašně jsem tomu fandil, fakt jo, Trigger má boží animaci a postavy, ale bohužel, jakmile se na scéně objeví záporačka, logika příběhu jde do kopru a následuje patos, patos a patos, power of friendship a kydy. Tohle si to anime nezasloužilo. A hudba šmrdlá furt čtyři skladby celou pětadvacítku a je to na zbláznění. Fuj, pliv a jdu si znovu pustit původní filmek. ()

Galerie (728)

Reklama

Reklama