• mira007
  ***

  Mery Laurinová prudí. PS: Jestli tenhle díl vkročí do dějin tv tvorby, tak jen tím, že tam hraje dcera expremiéra.(26.9.2018)

 • elizabeth_ba
  **

  No tak jo, David se zachoval jako kretén, odešel do Anglie a nechal za sebou zničenou Mery. Adam Brejcha se jako kretén chová už o svého příchodu na rubavský urgent. Mery se po svém zmizení a návratu na rubavský urgent chová jako naprostá kráva... No a na závěr tam dali Matyho, co se už taky chová jako kretén k Saše Růžičkové, se kterou si mimochodem všechny předchozí díly vykal (výkal, který mi tam původně navrhl mobil, je totiž to, co pomalu ale jistě začíná být tenhle seriál) Možná proto, že vy vole, se špatně říká. Jedinej Rasputin si od toho extempore před téměř sto díly, kdy jej málem odhalili, udržuje jistý standard. Takže buď to dělejte pořádně, nebo pošlete Mery do Anglie, Matyho do Prahy a seriál do kytek, kam tak jako tak jde.(25.9.2018)

 • DavidHolub
  ****

  Zase ta stará znělka(27.9.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace