Dobří sousedé (S02E16) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2017, 50 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

 • Mulosz
  **

  Za celou 2. sérii. Ta šla kvalitativně ještě níž než ta první. Některé díly měly svou úroveň, proto celou sérii zvedly na dvě hvězdičky. Ovšem zvláště ty případy založené na tom, že se do nich jako obět či přímý aktér přimotal někdo z vyšetřovacího týmu, byly k pos*ání v kleče. Tento pokus o "Okno do dvora" v závěrečné části tomu dal korunu.(12.12.2017)

 • Blue.Shark

  ...aneb Castle S05E19. Jen v české verzi, což samozřejmě znamená nevalnou kvalitu.(5.12.2017)

 • mira007
  ***

  Případ vraždy v lékárně byl sice ten hlavní, ale primitivní ( za celý díl jen čtyři herci, kterých se případ týkal, takže když první dva odpadli tak se jen čekalo až se nějakou brilantní dedukcí přijde na zbývající dva) Musím ale říct, že zajímavější byla vražda v okně ikdyž to je vykradačka asi deseti jiných filmů ale mne to pobavilo... ikdyž zase ten přeakčnělý závěr... no a máme tady zase trochu amatérismu pro pobavení ( koukat v noci ven z rozsvíceného pokoje skrz okno je celkem um a taky mne pobavilo hned na začátku - " jsme od toho třista metrů, budeme tam za tři minuty" - myslím, že když člověk jede rychle v autě tak těch třista metrů ujede dřív než Štáfek dořekne tu větu...)(6.12.2017)

 • DAPDO
  odpad!

  Asi po dvou měsících jsem viděl tenhle skvost TV Nova. Nezapomenutelnej zážitek. Šéf “specialistů”, sešivanej pytložvejk, kterýho hraje Prachař, si při sledování podezřelých dalekohledem z okna pokoje nezhasne světlo. Divný to nepřišlo ani jeho kolegovi, kterej mu přijde ve sledování pomoct. Vrchol trapnosti, doporučuju přejmenovat ze Specialisté na Šupáci...(4.12.2017)

 • Kissak
  **

  Neuvěřitelný děj :-). Krimi / Thriller, ale hlavně komedie.(5.12.2017)